Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünü onu daha yakından tanımak için değerlendirebilirsiniz. Yakınlaşmanızın altında, hayata bakışınızdaki ortaklıkların dışında, gizli bir sihrin de yattığına inanıyorsunuz.
14 Kasım 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

Umutlarınızın önünde hiçbir engel görünmüyor. İşyerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir gün geçireceksiniz. Bugün iş arkadaşlarınızla aranızda, geleceğe yönelik konuşmalar geçebilir.
14 Kasım 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Harcamalarınızı azalttıkça azaltıyorsunuz, ama yakınlarınız sizin kadar dikkatli görünmüyorlar. Bugün bütçenizle ilgili endişe duyabilir, yeni çözümler aramaya çalışabilirsiniz.
14 Kasım 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

İyimserliğinizi bazı karamsar durumlarınızda bilerek öne çıkartıyor ve geliştiriyorsunuz. Ama bu tür durumlarda iyimserliğinizin yararı bir ağrı kesicinin yararından öteye gidemiyor.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Öğlen yemeğinde verimli bir sohbet yapabilirsiniz. İşyerinizle ilgili bir hareketliliğiniz var. Kendinizi sınırlamaya çalıştığınız bazı tutkularınız var. Hedeflediğiniz yeniliklerin bu sınırların dışında kalmasını istemiyorsunuz.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü mesleki konularda şu sıralarda sıkı çalışmak, dağılmamak, bilgi ve tecrübelerinizi yeniden gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Kendimizi en iyi, en bilgili, en bulunmaz kişi olarak görebiliriz. Ancak önemli olan, yaptığınız işin, inandığınız yolun başkalarına faydalı olup olmadığının tespitidir. İş ve özel yaşamınızda ilişkilerinizi tekrar gözden geçiriniz. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu geçişinde, herkesin yararına düşünürüz. Fakat böyle hareket etmenin bana faydası olur mu diye de içimizden geçiririz. Bir yandan ortama ayak uydurmak diğer yandan çıkarlarımızı düşünmek ve dengeli hareket etmek tabii ki kolay değil. Ancak bizim bu enerji doğru çalışmamız için, huzursuzluktan uzak durmamız gerekiyor. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişim yapmaya kararlısın. Mevcut işin ve yaşam şeklinle ilgili konularda radikal kararlar alabilirsin.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bireyselliğinizi ilan etmenin zevkini tadabilirsiniz. Bir süredir sizi rahatsız eden duyguların açıklık kazandığını görmek için birçok neden karşınıza çıkacaktır. Maddi konularda radikal çözümlerle sınırlarınız genişliyor.
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda sürpriz ve sevindirici etkiler gündeminizde olacak. Uzun zamandır beklediğiniz adımları atarak bunları netliğe kavuşturuyor olacaksınız.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda vereceğiniz mücadeleler sizi yorabilir. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Gün içinde en iyisini yapmak için çok çalışabilirsiniz. Yeni kararlar için acele etmeyin.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili konularda daha aktif olmanız ve daha fazla sorumluluk almanız gereken bir dönemdesiniz. Suskun kalarak çözüm üretemezsiniz..
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak. Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uzaklardan, seyahatlerden, uzak yollardan yana kısmetleriniz olabilir. Venüs ve Jüpiter bir araya gelirken sosyal paylaşımlarınız her zamankinden dikkat çekici ve etkileyici olabilir. Kişisel gelişimle ilgili konulardan zevk alabilirsiniz.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Başak burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerinize gelecek planlarınıza damgasını vuracak.Belki ortaklık, belki evlilik gibi temel konular zihninizi meşgul ediyor olabilir. İş hayatınızda yurt dışı bağlantılı projelerde kalıcı sonuçlar gündeme gelecektir. Yurt dışındaki yaşam koşulları ile ilgili önünüze fırsatlar çıkar.
14 Kasım 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde bazı konuşmalar sizi yanlış yönlendirebilir ya da siz toplum önü işlerinizde kararsız davranabilirsiniz. Kafa karışıklıklarına karşı dikkatli olmalısınız. 
Reklamı Kapat