Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin size bağlılığı hayatınızı keyifli hale sokuyor. İlişkinizin sağlığı açısından, statükocu öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda yarar var. Bugünlerde baş başa bir yolculuk görünüyor.
14 Kasım 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Özel olarak titiz ve düzenli bir gününüzdesiniz. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engelleri bir, bir aşmanıza neden oluyor. Başarılısınız ve bu başarınızı herkes takdir ediyor.
14 Kasım 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuz her zamanki gibi, ama siz yine de endişeleniyorsunuz. Size her zaman destek olabilecek yakınlarınızın varlığını unutmamalısınız. Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz
14 Kasım 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir ahbap ilişkisinde koşulları biraz fazlaca zorluyorsunuz. Her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ev hayatınızda sevindirici sürprizleriniz olabilir. Yakınlarınıza bağlılığınız, aldığınız bazı kararları yeniden gözden geçirmenize yol açacak. Sorumluluklarınızın artması yorulmanıza neden oluyor. Üstesinden geleceksiniz. Bu konuda herkesin size güveni tam. Sade bir insan oluşunuz, ilişkilerinizde kolaylıklar sağlıyor.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, aile içindeki bazı meselelerin fazlasıyla abartılması, hatta işin içinden çıkılmaz hale getirilmesine neden olabilir. Kişisel gelişim yolunuz öncelikle ne istediğinizi bilmekten geçiyor. Bilginizi, tecrübelerinizi geliştirmeye önem veriniz. Ancak ben biliyorum diye iddia etmek, her şeyi kendinize göre ele almak yanlıştır. Ev satın almak, ofis açmak, kiralamak gibi konularda mutlaka analiz yapınız. Hesapsız işlere kalkışmayalım. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu geçişi, ruhumuza hoş gelen ne varsa onunla ilgilenmemizi sağlar. Eğer canımız bir şey istiyorsa bunu yapmaktan zevk alırız. İlişkimizde sahiplenici davranırız. Karşımızdaki kişinin davranışlarını önemseriz. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenden alacağın haberlerden dolayı sürekli kulağın telefonda ya da gözün sosyal medyada olabilir.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirip, enerjinizi asgariye indirmelisiniz. Ani ve atak davranışlar size uymayan bir ilişkinin, içine sürükleyebilir. Yüksek enerjinizin verdiği yanlışlıkları daha sonra düzeltemeyebilirsiniz.
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Annemizle ilişkilerimizde ve aile sıcaklığı gördüğümüz alanlardan sürpriz bir şekilde güven duygusu içerisinde olacağız.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili konularda dikkatli olmanızda fayda var. Yetenekli olduğunuz konularda şanslı olabilirsiniz. Ön görmekte zorlandığınız konular olabilir. Gelecek yönünde planlar gündeme gelebilir. Eğitsel konularda stresler yaşanabilir. İfadelerinizi kontrol etmenizde fayda var. Bazı içsel süreçler yaşayabilirsiniz.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde duygularınız dalganacak ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Geniş çevreler içinde olmak isteyebilirsiniz..
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün. Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz. Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Iletişim açısından verimli ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün yapacağınız görüşme ve ziyaretlerden olumlu geri dönüş ve bildirimler alabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız veya kardeşlerinizle ilişkileriniz açısından güzel bir gün olabilir.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’a ev sahipliği yaptığınız haftanın ilk iş gününde artık hayatınızın akışını bir düzene oturttuğunuzu hissedersiniz. Yaklaşık üç yıldır emek verdiğiniz kariyer planlarınızın somut sonuçlarını elde etme zamanı. Olgun meyveleri dalından toplamak için yarışın sonuna geldiniz. Hiç acele etmeden final başarınızı kutlamak için plan yapın.
14 Kasım 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda birtakım hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Bir ev almayı ya da ev değiştirmeyi düşünüyorsanız, arada bir aracı varsa, yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olun. 
Reklamı Kapat