Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınız bir geziniz var. Ortak bir dostunuzdan davet alabilir, kısa bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu gezide hoş gelişmeler olabilir.
14 Kasım 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıp gibi görmenize yol açabiliyor. Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir.
14 Kasım 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir. Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz.
14 Kasım 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Uyarılara kulak vermeniz yaşamınızı kolaylaştırabilir. Olaylara ve yaşamınıza geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize neden olabilir. Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal konularda sınırlarımızın farkında olmamız gerektiğini vurguluyor. Hesabı şaşarsan, bunu acısını sen çekersin diyerek bize uyarıda bulunuyor. Sorunların çözümü için, mutlaka muhasebemizi iyi yapmak lazım. Kredi, borçlanma, yanlış yatırımlara yönelme, eksik bilgiyle işlere kalkışma, borcumuz varken harcamalara kalkışmak pek iyiye alamet olmaz. Gerçekten sorumluluklarımızın farkında olmamız ve ölçülü dengeli bir şekilde hareket etmemiz gerekiyor. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu geçişi uzlaşıyı önemsediğinizi gösterir. Nazık davranışlar sizi mutlu eder. Kendinizi iyi hissettirene yönelirsiniz. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerden kopuk hallerin eleştirilmene neden olabilir. Alınganlığın anlaşmazlık yaşanmasına sebep olacak.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak. Bu dönem, duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. İş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle bağlarınız güçlenebilir.
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili İlişkilerde bazı reddedilmelerle ya da eleştirilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sakince dinleyin.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda sorumluluklarınıza özen göstermelisiniz. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlarda değişiklik yapabilirsiniz. Parasal konularda dikkatli olmanızda fayda var. Ailevi konularda farklı fikirler gündeme gelebilir. Ani alınan kararlardan kaçınmalısınız.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinize odaklı planlarızı yapabileceğiniz bir haftadasınız. Gezegenlerin uygun konumda bulunması size mesleki geleceğinize karşı duygusal güven verecektir..
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iki kısmet gezegeni Venüs ve Jüpiter bir araya geliyor. Bu kavuşum karşıt burcunuzda gerçekleşirken eşli, ortaklı konularda ve ilişkiler adına güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Eşinizin, sevgilinizin veya ortağınızın hayatındaki güzel gelişmeler sizi de etkileyebilir.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerle hızlı değişen yaşam koşulları artık sizi yormuş olmalı.Yeni oluşan düzene ayak uydurmak için plan yapmak zamanı. Adeta bir devrim yaşıyorsunuz. Yaratıcı zekanızla pek çok yeniliğe adım atacaksınız. Hobilerinizi kalıcı hale dönüştürmek için harika bir fırsat var.
14 Kasım 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemeniz gerekiyor. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan parasal konuşmalarınıza da dikkat etmelisiniz. 
Reklamı Kapat