İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi önemsiyor ve onu sürekli yenileme isteği duyuyorsunuz. Bu akşam için düşündüğünüz sürpriz, özel bir sevgili olduğunuzu bir kez daha kanıtlayacak gibi.
14 Kasım 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman, zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanıyorsunuz. İşyerinizdeki yeni düzenleme konusunda ne kadar iyi karar verdiğinizi bugün bir kez daha anlayacaksınız.
14 Kasım 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Gelirinizin azalması harcamalarınızı azaltmıyor. Bazen tedbiri elden bırakabiliyorsunuz. Beklemediğiniz bir alacak, şu günlerde elinize geçebilir. Bu, hesaplarınızı biraz şekle sokabilir.
14 Kasım 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi biraz dinlendirmenizde yarar var. Bir süredir yaşadığınız stresli dönem sağlığınıza yansıyabilir.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece kararlı olmanız ve kendi kararlarınızdaki ısrarcılığınız, size biraz bireyci bir hava verebiliyor. Yakından tanıyanlarınız bu imajın size asla yakışmadığı konusunda birleşiyorlar. Uzun zamandır yaşadığınız gerilim bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz. İnsanlar üzerinde yanlış izlenimler bırakmamalısınız.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimizdeki sorunları, abartarak, birbirinizi dinlemeden, anlamadan çözmenin mümkün olmadığını işaret ediyor. Beraberlikte farklı görüşlere saygı duymak gerekiyor. Hiç kimse bir başkasıyla aynı düşünmek zorunda değil. Eviniz içinde huzur bulmak istiyorsanız, çözümcül yaklaşımlara ihtiyacınız var. Anlaşmazlıklar varsa, bunları itişerek, ben haklıyım diyerek çözemezsiniz. Anlayalım, dinleyelim ve birbirimize zaman ve anlayış tanımayı bilelim. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu geçişinde her şeyin dengeli ve ahenkli olmasını isteriz. Aşka gönlümüzü açmaya, güzellikler yaşamaya ihtiyacımız yükselir. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerini halletmen mükemmel sonuçlara neden olabilir. Anlaşmazlıkları çözebileceğin bir gün.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü ve kariyerli kişiler dikkatinizi çekerken, duygusal yönlerinizin de, tatmin olmasını isteyeceksiniz. İçgüdülerinizin güçlü olması sizi tutkulu ve ödün vermeyen bir kişilik haline getirecek. Duygularınızı gizleyeceksiniz
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncemiz daha iyimser olmalı ve kendimize olan inancımızı artırmalıyız. İnanmak ve ikna etmek için daha donanımlı olduğumuz bir gün.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde zihinsel konularda yorulabilirsiniz. Kişisel konularınızda dağılmalar olabilir. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Bugün duygusal yönden kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Aldanmalara açıksınız. Kararlarınızı dikkatli alın.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bireysel düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. Temkinli davranmanızda fayda var. Arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere hazır olmalısınız..
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iki şans gezegeni Venüs ve Jüpiter kavuşuyor. Bu kavuşum sağlığınızla ilgili konularda güzel gelişmeleri beraberinde getirebilir. Üretkenliğiniz, çalışkanlığınız sizi çok memnun ederken gündelik yaşamınızda size destek olanlardan iyilikler görebilirsiniz.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkinizde uzun zamandır kuramadığınız yapıyı artık somutlaştırma şansınız var. Birleşmek ya da ayrılmak temalarından birini seçersiniz.Evren artık son kararınızı harekete geçirecek. Ortaklıklarda yurt dışı bağlantılarınızı kalıcı bir yapıya oturtursunuz. Yeni bir iş kurmak ya da yaptığınız işte köklü değişimlere gitmek mümkün.
14 Kasım 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda salı günü duygularınız ve mantığınız arasında güzel köprüler kuracaksınız. Özel hayatınızda toplum önünde iletişimsel olarak kafanız karışık olabilir. 
Reklamı Kapat