Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatmamalısınız.
14 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Sizden beklenen enerjinin çok azını sergileyerek, zekanızla her işin üstesinden geliyorsunuz. Önümüzdeki günler, biraz bunaltıcı olabilir, karmaşık bazı işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.
14 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bugün yapacağınız beklemediğiniz bir harcama sizi zor durumda bırakabilir. Dostlarınız ya da aileniz size yardımda bulunabilir.
14 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün, tahammülsüz yanınızı kışkırtan bir tartışma yaşayabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmanızda yarar var.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne çok iyimser başlamak için nedenleriniz var. Yapıcı ve iyimser havanız akşam saatlerinde bozulabilir, ama ev ortamında huzur bulmakta gecikmeyeceksiniz. Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da sorumlu gördüğünüz bir konu olması sizi etkileyebilir.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, doğru bilgiye ulaşmanın, tecrübe sahibi olmamızdaki etkisini vurguluyor. Eğer çalışma hayatında ve günlük yaşamında gelir geçer ıvır zıvır şeylerle kendini oyalıyorsan, bunun senin gelişiminde bir anlamı yok diyor. Biz gerçekten verimli bir şekilde ilerleyeceğimiz, kendimizi geliştirebileceğimiz ve ideallerimizi gerçekleştireceğimiz bir yön tayininde bulunmalıyız. İşe yarar bilgiyi önemsemeliyiz. Bunlar bizim sağlıklı büyümemiz, gereksiz zaman kayıplarımızın önüne geçen olgulardır. Bunları atlamamak gerekiyor. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu seyrinde gönül gönüle paylaşım özellikle ilişkide önemsenir. Tartışmak istemeyiz. Etrafımızda güzellik ararız. Partnerimizle konuşmak bizi rahatlatır. Duygularımız daha sakindir ve uyumlu davranırız. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzünde kuvvetli etkiler var. Potansiyel olarak insan gücünü maddi beklentilerin ile birleştirmek istiyorsun.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine girecek, pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi kariyerinize veriyor olmanız muhteşem…
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevremizdeki tanıdıklarımızdan yardımlar alarak işlerimizin hızlı ilerlemesini sağlayabiliriz.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Gün içindeki yanlış anlamalar sizi zor durumlara sokabilir. Çocuklarınızla ilgili mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. İlişkileriniz keyiflenebilir. Çalışma hayatınızda daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Alternatif planlar gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda artış olabilir.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. İdeallerinizin değiştiğini anlayacak ve geleceğe yönelik yeni ideallerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranacaksınız. Önemsediğiniz kişiler arasında birleştirici bir rol üstlenebilirsiniz. Aynı zamanda sizi zorlayan durumlar olsa bile iyimser ve anlayışlı bir tavır içinde olacaksınız. Böylece fırsatları değerlendirmeyi.
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iki kısmet gezegeni Venüs ve Jüpiter bir araya gelirken, ortak maddi konular, eşinizin ve ortağınızın gelirleri ve vergi veya miras konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizden hediye alabilirsiniz.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk günü Ay Başak burcunda seyahat ederken, yeni iş planlarınızı somutlaştırma şansınız olacak. Uzun zamandır gelişim gösteren iş projeleri sonuçlanma yoluna girer. Gündelik hayatınızda pratik bir biçimde ihtiyaçlarınızı gidermek için vaktiniz olacak. İş arkadaşlarınızla akşam sağlıklı yemekler yapan bir lokantaya gidebilirsiniz.
14 Kasım 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizde yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Seyahat, eğitim, medya, hukuk ve yabancılarla girişilecek işlerinizde gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atmaya çalışın. 
Reklamı Kapat