Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Sizi heyecanlandıran ve romantik bir teklif alabileceğiniz bir gün. Fırsat hiç ummadığınız bir anda ve karşınıza çıkabilir. Duygusal açıdan olağan dışı bir gün yaşayabilirsiniz, dikkatinizi açık tutmanızda yarar var.
14 Kasım 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Uyumlu olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsatınız olacak. Bu fırsatı iyi kullanmanız sizin elinizde. Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair söylentiler, tamamen bilinçli bir yanlış anlamadan kaynaklanıyor olabilir.
14 Kasım 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bir açığını kapamak için borç arayışı içinde olan biri sizin kapınıza yönelebilir. Güvenli görmediğiniz ilişkilerde bu tür alışverişler içinde olmak istemiyorsunuz.
14 Kasım 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı gelişmeler size baskı yapabilir. Ama ani kararlar vermenin size yaramayacağı bir gününüzdesiniz.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyi çok gözünüzde yaşanıyor olması, özel arzuların ve beklentilerin yeşerememesine yol açabiliyor. Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz. Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyor, bu değişiklikler için fırsat kolluyorsunuz. Bu akşamki bir gelişme size ilk adımı attırabilir.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, yetenekli olduğunuz konularda, kendinizi bir grup, bir camia, bir alanda ifade etmekten yana olduğunuzun işaretçisidir. Bunun için sıkı çalışmanız, sabırlı olmanız, dağılmamanız gerekiyor. Kendinize özgü hayat anlayışınız, bilgi ve tecrübeleriniz var. Ancak gelişigüzel hareket etmek yerine, gerçekten bir ideal belirleyerek yol almalısınız. Bu hem daha fazla kazandırıcı hem de başarılı olmanızı sağlayabilir. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu geçişi bize iyi gelecektir. Nazik yaklaşımlar, paylaşım ve dostane tavırlar bizim ruhumuzu besleyici ve rahatlatıcıdır. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini güvence altına alabilirsin. Adımların hem maddi güç, hem de itibar olarak sana dönebilir.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş konumunuzda aktiviteler beraberinde duygusal konuları da, beraberinde getirecek. Hiç beklemediğiniz bir şekilde bir arkadaşınıza tutkuyla bağlanabilirsiniz. Sürpriz bir tanışma çevrenizde tepkilere neden olacaktır.
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzlaştırmaya veya arabuluculuğa her zaman hazır olmalı ve karamsar görünmemeye dikkat etmelisiniz.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek keyifli olabilir. Gün içinde sizi güçlendirecek ilişkiler kurabilirsiniz. Bazı konularda dalgın olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancılar ve yabancı ülkelere yönelik idealleriniz olabilir. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kaygılardan uzaklaştıkça yaratıcılığınız artacak..
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Iki kısmet gezegeni Venüs ve Jüpiter kariyer, iş ve sorumluluk alanınızda bir araya gelirken planlarınızı uygulamaya koymak, hedeflerinizi gerçekleştirmek adına başta üst düzey kişilerden, yöneticilerinizden destek alabileceğiniz keyifli bir gün geçirebilirsiniz.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık karar zamanı! Yurt dışı faaliyetlerinde oldukça hızlı değişimlere açıksınız. Yabancılarla ilişkilerinizi güçlendirme dönemi. Aniden bir yazı kadrosuna dahil olabilir ya da yeni bir kursa kaydolabilirsiniz. Kardeşinizle ilişkinizi sakın zedelemeyin. Ani kopuşlar ya da fikir ayrılıkları ortaya çıkabilir.
14 Kasım 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecekte oluşacak bir iş için harekete geçerken parasal işlerinizde gerçekçi olmaya çalışın. Günlük iş ritminiz rahat akacak ve önemli işlerinizi kolay halledebileceksiniz.
Reklamı Kapat