Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

İlgisini çok çektiğiniz biri sizi tanımaya, iç dünyanızı keşfetmeye çalışıyor. Aşkı bu kadar koşullara bağlamanız gerekmiyor. Kendinizi ona açma konusundaki çekimserliğiniz, karşı tarafın çabasını daha da tahrik edebilir.
14 Kasım 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde kırıcı olma endişesini fobi gibi yaşıyorsunuz. Bu konudaki özeniniz, size dost bir çalışma ortamı sağlıyor. Mesleki gelişmenizde önünüz açık görünüyor.
14 Kasım 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Paranızı temkinli idare ediyorsunuz. Kısa vadede bir problem görünmüyor. Bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz. Ailenizin içindeki para meselesi çözüme doğru gidecek.
14 Kasım 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Dolaylı bir tanışıklıkla edindiğiniz arkadaşlık, şimdi de iş boyutunda biçimlenmeye başlıyor. Bu konudaki niyetinizi biraz ağırdan almanız yararlı olabilir.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Almaya hazırlandığınız bazı kararları ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Bugünlerde ailenize çok düşkünlüğünüzün artması, duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi, aile içindeki bazı geçimsizlikleri de ortadan kaldırabilir. Samimi davranışlarınızla dost çevrenize güven veriyorsunuz. Prensiplerinize bağlılığınız, kimi zaman yakınlarınıza sorunlar yaratabiliyor.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kafanızı karıştıran, sizi rahatsız eden bazı meseleleri kendi içinizde daha da büyütmenize neden olabilir. Şartlara isyan etmek yerine var gücünüzle gelişimden yana hayata sarılmalısınız. Gereksiz yere kendinizi üzmeyiniz. Birilerine tahammül etmekte zorlanıyorsunuz. Hatta bazen içinizden bunları haykırmak geliyor. Ancak boş veriniz. Siz karakter sahibi bir insansınız. Yaptığınız iyilik ve güzellikler sizinle beraber. Kul bilmezse, Allah bilsin. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu geçişinde iş hayatından ailevi konulara kadar geniş bir alanda insanların anlayışı, nazik yaklaşımı ve uzlaşıya açık oluşlarından hoşlanırız. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dalgın hallerin düşünceli olmana neden olabilir. Öğleden sonra başlangıçlar yapmak durumunda kalabilirsin.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda bir dengelenme söz konusu. Ne yapmak istediğinizi iyi bileceksiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi işinizde kullanarak olumlu işlere imza atacaksınız. Gelir kaynaklarınızda değişimler olacak ve sizi güçlendirecek.
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş değişikliği yapmanız veya terfi almanız söz konusu olabilir. İrtibatlarınızı kuvvetlendirin.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Eğitsel konularda dikkatli olmalısınız. Sanatsal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkabilir. Gün içinde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Başarı olmak için mücadele içinde olabilirsiniz. Kişisel çatışmalara girmemenizde fayda var.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Çalışanlar İkizler için işler çok iyi gidecek. Her şey birbirini tamamlayacak..
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal açıdan oldukça renkli, canlı bir gün geçirebilirsiniz bugün. İki kısmet gezegeni Venüs ve Jüpiter'in kavuştuğu bu günde dostlarınızdan ve arkadaşlarınızdan güzel destekler ve iyilikler görebilirsiniz. Umutlarınızın arttığı bir gün olabilir.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ile Neptün’ün arasındaki zorlu etkileşim sizin gibi gerçekçi bir insanı bile hayal dünyasına itebilir. Zihniniz karmaşık fikirlerle dolu olacaktır. Araba kullanırken aşırı dalgın olabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var. Yolda yürürken, cüzdan, çanta, anahtar vb. gibi eşyalarınıza sahip çıkmalısınız.
14 Kasım 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde yanılgılara açıksınız. Onlara yardım etmek isteyebilirsiniz ama kararlarınızı net oluşturamama gibi etkilere karşı da dikkatli olmalısınız.
Reklamı Kapat