Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Dışardan bakışla gelen eleştirileri, öğütleri dikkate almalısınız. Evlilik düşüncesi sizi ürkütüyor. Bu korkuyla harika giden ilişkinizi, sorunlu bir ilişki haline getirmemelisiniz.
14 Kasım 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İşinizle ilgili yeni projeleriniz var. Destek arıyorsunuz. Birkaç güne kalmadan konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberleriniz alabilirsiniz.
14 Kasım 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Kazancınız size yetiyor, ama gerek iş yaşamınızda gerekse aşk yaşamınızda büyük paralara ihtiyaç duyuyorsunuz gibi görünüyor. Daha iddiasız bir tarzla, her şey yolunda gidebilir.
14 Kasım 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevgilinizin yakınlarıyla yakınlaşma çabalarınızın bir çoğu abartılı ve de gereksiz görülebilir.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Rahat kişiliğinizle kapıları kolay açıyorsunuz. Biraz büyükçe hedeflerinizin olması biraz hırslı görünmenize neden olabiliyor. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberler alacaksınız. Çok önceden sözünü almış olduğunuz bir isteğiniz gerçekleşecek ve hedeflerinizden birine yaklaşmış olacaksınız.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, doğru bilgiye ulaşmanın, iyi analiz etmenin, zihninizi gereksiz ve yorucu düşüncelerden arındırmanın önemini vurguluyor. Siz sağlıklı ve verimli olana yönelmelisiniz. Bir şeyleri sürekli kurcalayarak, endişeler duyarak yaşamak sizi yorar. Etrafınızdaki insanların ne dediği, ne yaptığı veya ne yolda gittiğini dert etmeyiniz. Sizin moral duygunuz, hayatınız her şeyden daha kıymetlidir. Saat 02:26 Ay burcunuzda ilerleyecek. Uyumlu, nazik yönlerimizle insanları kucaklarız. Çevremizle paylaşımda bulunmak, tarafsız düşünmek, etrafınıza güzellik katmak size keyif verir. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş görüşmesi haberi geliyor. Eğer maddi açıdan iyi bir teklifle karşılaşırsan hayatını değiştirebilirsin.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda özveride bulunmanız gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Dikkatli olmalısınız.
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularınızda uzlaşma sağlanmayabilir. Daha alttan alan taraf olmanız size bir şey kaybettirmez.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda daha kırılgan olabilirsiniz. İkili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Geleceğinizle ilgili beklentilerinizde hızlı harekete geçmek isteyebilirsiniz. Verdiğiniz mücadeleler sizi yorabilir. Gün içinde duygusal olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İŞLERİNİZE çok hakimsiniz. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin size gösterdiği saygı da rol oynuyor..
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Sabırlı olunuz. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda, iş ve para konularında keyifli gelişmeler gündeme gelebilir. Venüs ve Jüpiter'in maddi alanınızda bir araya gelmesi sahip olduklarınızı, imkanlarınızı ve yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz güzel seçenekler sunabilir.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Başak burcunda seyahat ederken elde olmayan konular su yüzüne çıkabilir. Pratik zekanızla hepsine bir çözüm üretirsiniz. Kardeşinizle uzun süreden beri devam eden konunuzu bir sonuca ulaştırırsınız. Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde ani kopmalara hazırlıklı olun. Temeliniz sağlam oldukça size bir şey olmayacaktır.
14 Kasım 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimsel konularda görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız varsa yapmamaya özen gösterin. Yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Bugün kafanız dağınık olabilir. 
Reklamı Kapat