Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk konusunda bilge sayılabilirsiniz. Deneyimlerinizi doğru değerlendirmeniz, doğru önseziler geliştirmenizi sağlıyor. Ama bunun aşırı seçicilik gibi bir kötülüğü de olabiliyor.
14 Kasım 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde bazı güvensizlikler gözleniyor. Bu güveni oturtmaya yönelik girişimlerinizde yalnız bırakılmayacaksınız. Eski bir çalışma arkadaşınız, ilginç bir öneriyle bugün kapınızı çalabilir.
14 Kasım 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Bu konuda verici, paylaşmacı biri oluşunuz, çevrenizde övülüyor. Yakında bazı duyumlarla, bir yolculuk yapabilirsiniz. Büyük miktarda bir para hesabı içinde olacaksınız.
14 Kasım 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Arkadaş arasında olur, denilen türden bir sürtüşme, planlı olarak şekillendirilmeye çalışılıyor. Yakın çevrenizdeki bu gelişmede, sandığınızdan fazla toparlayıcı rolünüz olabilir.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanın içini ısıtan dostluklar arasında mutlusunuz. Bu sıcaklık, temel sorunlar dışındaki problemlere kapalı ve ilgisiz olmanızı sağlıyor. Bu bir çeşit genişlik, arada bir de, kendinizi beğenmemenize yol açabiliyor. Yakında hareketli günler içine girebilirsiniz. Umut bağladığınız yaşamsal projelerinizle ilgili bazı koşuşturmalarınız olabilir.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, bilgi ve tecrübelerinizi mesleki alanda güçlü bir şekilde ifade etmek istiyorsanız, kendinizi geliştirmeye, eksiklerinizi tamamlamaya çalışınız. Yeterliyim veya yetersizim gibi önyargılı saptamalardan kaçınınız. Sonuçta öğrenmenin sonu yok. Siz vizyon sahibi bir kişisiniz. Ancak resmin bütününe bakmaktan, detayları kaçırıyorsunuz. Gelişim yolunuz kariyeri işaret ediyor. Gelişigüzel uğraşılar yerine, ciddi şekilde işlerinize yönelmelisiniz. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu geçişinde iyi ile kötü arasındaki ayrımı gayet net bir şekilde belirlemenizi sağlar. Çevrenizle aranızdaki mesafeyi öyle bir ayarlarsınız ki, kimsenin buna hayır diyecek hali yoktur. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün planlarının dışında gelişecek olaylara adapte oluyorsun. Acele karar vermek istemeyebilirsin.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Satürn sayesinde çevrenizi testten geçirmeye devam ediyorsunuz. Bugün sistemli ve tutarlı duygulardan yanasınız. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin aklını zorluyor.
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsan doğasındaki en derin ilke, değerli bulunmaya duyulan şiddetli istektir. Bakış açısı, düşünceler ve sistem değişmezse, hiçbir şey değişmez. Bunu çevrenize siz de hissettirin.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili planlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar almak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız yardımlar karar vermenizi kolaylaştırabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla program yapmak size iyi gelebilir. Yabancılarla ilgili olaylar daha rahat akabilir. Teknik problemlerle karşılaşabilirsiniz.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelirinizi ve kariyerinizi etkileyecek önemli bir anlaşmayı karara bağlayacaksınız. Yakın bir arkadaşınız sizi biriyle tanıştıracak. Ona direkt sorular sormaktan kaçının..
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. İş hayatınızda büyük ilerlemeler kaydediyor ve hayranlık topluyorsunuz. Bununla da yetinmek istemiyorsunuz. Gözünüz hep daha yukarılarda. Duygusal bağlamda da parlak günler sizi bekliyor.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs ve Jüpiter bugün kavuşum yaparken hayatınızda kontroünüz dışında gelişen güzel ve olumlu gelişmelere tanık olabilirsiniz. Kalabalıklardan, geniş çevrelerden veya tanımadığınız kişilerden beklemediğiniz destekler görebilirsiniz.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evet! Yaklaşık üç yıldır şekillendirmek için büyük çaba harcadığınız yaşam yolculuğunuzun son durağı artık karşınızda duruyor. Bu durakta inip içinde bulunduğunuz yapıyı sağlam temellere oturtmalısınız. Hayatınızdan çıkması gerekenleri hiç vakit kaybetmeden saptayın.
14 Kasım 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda bu tarihte harekete geçmemelisiniz. Yine ailenizle olan ifadelerinizde, konuşmalarınızda bir şeyleri gözden kaçırıyorsunuz.  
Reklamı Kapat