Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle gerçek anlamda bütünleşmişsiniz. İlişkiniz uzun ömürlü görünüyor. Çok güçlü sevgi bağlarınız var, birbirinizi çok önemsiyorsunuz.. Bu da sizi, imrenilen bir ikili yapıyor.
14 Kasım 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Bir iki gündür yapmaya çalıştığınız şey, birtakım alakasız insanlarda rahatsızlık yaratabilir. Bunu sorun etmemelisiniz. Küçük görünen bir sorun, ilginizi bekliyor.
14 Kasım 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Çevrenizdeki bazı para korkularının yapay olduğunu düşünüyorsunuz. Hiç huyunuz olmadığı halde parayla ilgili gösterdiğiniz bir gizlilik, size gereksiz sıkıntılar yaşatabilir.
14 Kasım 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünler içinde alabileceğiniz bir haber, işinizi ve özel yaşamınızı aynı anda ve aynı boyutta etkileyebilir. Sükunetle ele almanız gerekecek.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günlerde kendinize zaman ayırmalı, kendinize olan sorumluluklarınıza da eğilmelisiniz. Bir arkadaşınızla bazı zevkli uğraşlar içine girebilirsiniz. Çok önem verdiğiniz bir konuda, çabalarınız sonuç verecek. Bununla ilgili sevinç yaşayacaksınız. Daha sabırlı davranmanız gereken bir sorununuz var. Aldığınız uyarılar, size yarar getirebilir.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, mevcut işinizle alakalı konularda sorunların çözümü, akılcı düşünmekten geçiyor. Şartlar şu anda sizi rahatsız edici ve gelişiminiz yönünde duvar oluşturucu gibi durabilir. Ancak bazen de, en ufak bir mesele öyle büyütülür ki, insan asıl yapmak istediği şey için mazeret arıyor gibidir. Siz gerçekten ne yapmak, hangi yolda ilerlemek ve verimli yaşamaktan yanasınız. Bunu dış tesirlerin zorlamasıyla değil, kendi içinizde bilinçli şekilde tespit etmelisiniz. O zaman doğru karar verebilirsiniz. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu geçişinde, bizden farklı görüşte olan insanlarla belli bir mesafe koyarak nazik şekilde konuşuruz. Güzellik ilgimizi çeker. Huzur başımızın tacıdır. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün odaklanman gereken birçok iş var. Ama aklın bir yandan eşinde ya da sevgilinde olabilir.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Yine bu dönem, başlatacağınız seyahatlerin size çok önemli katkıları olacaktır. Birçok gelişmenin başlangıcı ilişkilerinizle gelişecektir.
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok savunmasız gibi hissetme veya kendi gücümüzü başkalarına bırakma korkuları ile yüzleşebiliriz.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ev hayatınızla ilgili işlerinizde zaman harcayabilirsiniz. Toparlanması gereken işleri bitirmek için uygun bir gündesiniz. İş hayatınızdaki çalışmalarınız için mücadele gerektiren süreçler olabilir. Maddi konularınızla ilgili yeni kararlar için acele etmeyin. Gereksiz harcamalardan kaçının. Eğitsel konularda dağınıklıklar olabilir.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

BİRİLERİNE acı çektirmek veya intikam almak isteyebilirsiniz. Böyle şeylerle enerjinizi düşürmeyin. Tadınızı boş işlerle bozmayın..
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın, o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iki kısmet gezegeni bir araya gelirken aşkta güzel gelişmeler sizi bekliyor olabilir. Size keyif veren, eğlendiren ve mutlu eden olaylara tanık olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve özgün yönlerinizi çarpıcı şekilde gösterebilirsiniz.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Başak burcunda seyahat ederken, bugün iş hayatınız için önemli gelişmeler yaşarsınız. Yönetimsel kararlarla alakalı somut çözümler önünüze gelir. Bir ekibin önemli bir halkası olmak konumunuzu güçlendirir. Buna bağlı yapacağınız seyahatler artacaktır. Evrak işlerinizi takip edip, eksikleri gidermek zamanı. Kardeşlerle ilgili olaylar gündeme gelir.
14 Kasım 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Herhangi bir anlaşmaya imza atmayın. Gözden kaçırdığınız bazı detaylar ileride başınıza sıkıntı açabilir. Keyfinizi yerine getirecek konuların peşinden gitmeye bakın. 
Reklamı Kapat