Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Beraberliğiniz gittikçe bir sorun yumağına dönüşüyor. Karşılıklı olarak bunun için istekli bir havanız var. Akşam objektif yaklaşımlarla, belki her şeyin bitmemiş olduğunu fark edebilirsiniz.
14 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor.
14 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz. Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor.
14 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşırı yorgunluğunuz sinirlerinizi de yıpratıyor. Son zamanlardaki mide şikayetlerinizin arkasında bu gerginlik olabilir.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Derin üzüntülerin, coşkulu mutlulukların insanısınız. Arkadaş ilişkileri sizin için çok önemli. Ama beklenmedik sürpriz çıkışlar ve kararlarla zorlaştırabiliyorsunuz. Kolay güven duymuyor gibisiniz. Sevecen, yumuşak biri olmanız, sevinci olduğu gibi hüznü de yoğun yaşamanıza yol açıyor ve bu özelliğinizden memnun bir dost çevreniz var.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın İkizler burcunda ilerlemesini sürdüğü bir güne merhaba diyorsunuz. Ay'ın Neptün'le, Güneş'in Jüpiter ile olan kontakları hem maddi konularınızda hem aşk hayatınızda dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Partnerinizle aranızda sorun yaşanabilir. Çocuğunuzla ilgili de gergin bir süreçte olabilirsiniz. Ay daha sonra Jüpiter ile karşıtlık yaptığında maddi olarak açılmamanız gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Vereceğiniz ani kararlarla büyük maddi kayıplara yol açabilirsiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa kendinizi riskli işlerden sakının. Ameliyat konuları gündeme gelebilir. Ay-Merkür arasındaki etkiyle duygusal hayatınızda vereceğiniz tepkilerin dozuna dikkat etmelisiniz. 15:30'dan sonra ertesi güne kadar Ay boşlukta kalacak. Sevgiler, Astomeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yalnız yürümek isteyeceksin!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket etmeye başlayacak. İletişim konusunda yaşayacağın aksilikler sabrını taşırsa da ani çıkışlar yapmaktan kaçınmaya özen göstermelisin. Her ne kadar fikirlerinin doğruluğunu hararetle savunacak olsan da günün sonunda fazla önyargılı ve keskin davrandığını düşünebilirsin. Sürdürdüğün işler ve ortaklıklar konusunda bugün bazı değişikliklere gitmek isteyebilirsin. Yolun bundan sonrasını yalnız yürümek isteyebilirsin. Eğer evli bir Akrep burcuysan, bugün alacağın kararlarla ilgili eşinden gelecek eleştirileri duymak seni pek mutlu etmeyebilir. Bugün aynı zamanda sosyal medyada çocukluk arkadaşının profiline rastlayabilirsin.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi sorunlar yüzünden bazı yakın ilişkilerinize mesafe koymak durumunda kalabilirsiniz. Aile üyelerinizle aranızda oluşan rekabet ve gerginliklere dikkat etmelisiniz.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı konular gündeminizi etkilemeye devam edebilir. Kriz yaratan durumlara karşı sakin tavrınızı korumaya özen göstermelisiniz. Finansal konularınız gününüzü meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz konular daha fazla görünür olabilir. Akşam saatlerinde tepkileriniz daha tepkisel olabilirsiniz. Ailevi konularla ilgileneceğiniz zamanlar yaşanabilir.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duruşunuzla karşı cinsin ilk etapta dikkatini çekiyorsunuz. Ancak uzun vadede ilişkilerinizin yürümeme sebebi kişisel egonuzu ön plana çıkartmanız olabilir.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İdeallerinizin etkisinde kalacağınız, bu yüzden de günlük işlerle değil, uzun vadeye yayılan planlarla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Herşeye çok daha geniş bir perspektiften bakmanız ve net bir görüş yakalamanız olasıdır.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burçlarının aşk hayatlarını son derece farklı gelişmeler bekliyor. Yakında neler olacağına inanamayacaksınız. Günlük iş rutinleriniz artış gösterecek. Kariyerdeki yükselmelerin olağan sonucu. Bir süre düzeninizi oturtana kadar yoğunluk devam edecek. Kendinizi sorgulamanız çok ince ama her zaman suçu kendinizde aramamalısınız. Bir de en kötü ihtimal asla gerçekleşmeyecek.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Mars ile Satürn arasındaki olumlu etkileşim, arka planda güvendiğiniz kişiler sayesinde maddi kazancınızı farklı yatırımlara yönlendirme şansını yakalarsınız. Yeni ortaklarla iş kurmak için karar verseniz de bugünlerde Merkür Retrosu olduğu için uygulama sürecini Nisan başına bırakmanızda fayda var.
14 Mart 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ön çalışmasını yaptığınız işlerde aksaklıklar olası. Önemli projeleri akşam saatlerinde sakin ve yaratıcı biçimde yapabilirsiniz. Yapıcı söylemler uzun vadeli sorunlardan korunmanızı sağlar.
Reklamı Kapat