Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkı koşullara göre şekillenen bir olgu olarak ele alabilirsiniz. Size şu sıralar zorlama gibi gelen romantizm denemeleri, denemeye değebilir. Aile yaşamının aşkı ne kadar etkilediği şeklinde sorularınız var.
14 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günlerde ilgisini çekeceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz. Yaratıcılığınızı yeterince ortaya koyamayışınız, gerekli desteklere ulaşamayışınızdan kaynaklanıyor.
14 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Bu sıralar bir satış işiyle ilgili umut verici görüşmeleriniz söz konusu. Tasarruf koşullarınız fazlaca sınırlı. Beklentilerinize getireceğiniz kısıntılar, moral durumunuzu yükseltebilir.
14 Mart 2019

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Israrla çağırılacağınız bir yere gitmeniz halinde iş konulu fırsatlar yakalayacaksınız.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Bu konuda biraz üzüntüleriniz olacak. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını sonradan daha iyi kavrayacaksınız. Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay gün boyunca İkizler burcundaki hareketini sürdürüyor. Günün tamamında sert etkiler hakim olacak. Ay-Neptün ve Güneş-Jüpiter arasındaki etkileşimler maddi konularınızda stresli zamanlar yaşatabilir. Ciddi bir rahatsızlığınız varsa ameliyat gündemi karşınıza gelebilir. Ay-Jüpiter karşıtlığı ise bulunduğunuz çevrede sert tepkilerinizden dolayı eleştiriler almanıza neden olabilir. Aşk hayatınızda da vereceğiniz bir tepki ileride büyüyerek canınızı sıkabilir. Ay'ın retro Merkür ile olan açısı da ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Haberinizin olmadığı bir borçla da yüzleşebilirsiniz. Ay bu açılarının sonrasında 15:30 itibariyle yarına kadar boşluğa giriyor. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini şanslı hissediyorsun!Bugün Güneş-Jüpiter iletişimi meydana gelirken kendini oldukça şanslı hissedeceksin. Bir süredir aklında bulunan satın alma işlemini gerçekleştirmek için kendinde gerekli cesareti bugün bulabilirsin. Bu anlamda ailenin maddi desteğini yanında görmek isteyebilir, uzun telefon konuşmaları yapabilirsin. Maddi olarak yeterli bulmadığın bir işte çalışıyorsan, yeni bir iş arayışına girebilirsin. Sevgilisi olan bir Aslan burcuysan bugünlerde ondan güzel teklifler alabilirsin. Hayalleri hayata geçirme zamanı! Bugün sosyal ilişkilerinde kurduğun bağlantıları kullanmak isteyebilir, bir süredir üzerinde çalıştığın projenle ilgili ilk adımı atabilirsin.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşınıza engel çıkaran kişilere dikkat etmelisiniz. İş bağlantılarınızla ilgili kuracağınız ilişkilerde bazı kişilerin gerçek yüzünü görebilirsiniz.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gündesiniz. Sosyal konularla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızı toplayıp yeni organizasyonlar içinde olmak size iyi gelecektir. İş hayatınızda destek alabileceğiniz kişiler var. Akşam saatlerinde ise ailevi konular gündeminizi etkileyebilir.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk konularında şansınız açılmaya başladı, hissetmeye en çok değer veren gruplardan biri olarak üzüntüyü de olduğu gibi kabul edip hissettiniz.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Her zamanki sosyal ve öne çıkmaya eğilimli doğanız, bugün daha değişik bir yapıya bürünebilir. Yalnız kalmak, hayatınızı gözden geçirmek ve ilişkileriniz üzerinde düşünmek, günün ana konuları arasına kolaylıkla girebilirler.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafınızdaki insanlara çok dikkat etmeniz gerekiyor. Kimin dost kimin düşman olduğu konusunda büyük yanılgılara düşebilirsiniz. Çevrenizdeki birçok insan sizi kullanmaya çalışıyor. Bu durumun birden fazla kimseden gerçekleşiyor olması, sizin izin verdiğiniz anlamına gelir. Tersi şekilde hayatınızı değiştirmek, sizin için emek vermek için gelenleri de göz ardı ediyor ve büyük fırsatları kaçırıyor olabilirsiniz.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile Satürn arasındaki olumlu etkileşim, ilişkileriniz karşısında sizi daha güçlü kılıyor. Bu nedenle egonuzun sesine kapılıp fark etmeden karşınızdaki insanlara fikirlerinizi empoze etmeye çalışmayın. Aksi takdirde aranızdaki sinerji zedelenebilir. Seyahatte tanışacağınız bir kişiden etkilenebilirsiniz.
14 Mart 2019

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu sosyal bilinirlik, ailevi konularda sınırları ve sorumlulukları hatırlatan olaylar gelişebilir. Kriz yönetiminin önemli olduğu bir dönemdesiniz. Romantik konularda hassasiyetler olası.
Reklamı Kapat