Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olarak bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İçsel gelişmeler önem kazanıyor ve kendinizi fazlasıyla dinleyebilirsiniz. Duygusal bazı gerilimler olabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Duygusal konularda yeni bir girişimde bulunmamalısınız.
14 Mart 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Başkalarını yönetme isteği ve abartma gibi tutumlar sizin için zarar verici olacaktır. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. Sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizi yorabilir. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Özellikle iş konusunda yeni bir karar almamalı ve girişimde bulunmamalısınız.
14 Mart 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda hesaplı hareket etmeyi tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Ancak bu konuda çok fazla da başarılı olamayacaksınız. Ani bazı gerilimler ortaya çıkabilecektir.
14 Mart 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün stresten uzak durmaya çalışmalı ve sizi zorlayacak aktivitelerden uzak durmalısınız.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçici olarak üstlendiğiniz bir sorumluluğun vaktini doldurmuş olması, sizde bazı tedirginlikler yaratacak. Bu sorumluluğu almakta doğru mu, yanlış mı yaptığınız konusunda kararsızlık yaşayacaksınız. Çok fazla problemli bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Baskıcılığınız haklılığınızı ortadan kaldırabilir. İkinizin dışındaki bambaşka gelişmeler, ilişkinizi oldukça etkiliyor.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcundaki hareketini sürdüren Ay bugün yaptığı açılarla gergin hissetmenize neden olabilir. Herkes gibi zorlu etkilere de siz de maruz kalıyorsunuz. Ay-Neptün ve Güneş-Jüpiter arasındaki olumsuz etkileşimler sebebiyle aile içinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ailenizdeki bir sağlık probleminde de sizin desteğiniz gerekebilir. Ay ve Jüpiter arasındaki karşıtlık nedeniyle de kariyer hayatınızda stresli bir gün geçirebilirsiniz. İşlerinizin yolunda gitmediğini, şansınızın azaldığını hissedebilirsiniz. Yöneticinizin tutumu da sinirlerinizi gerebilir. Ay ve retro Merkür'ün açısıyla da evinizde elektroniklerde sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişim kurarken aile içinde kalp kırmamaya özen gösterin. Günün devamında 15:30 itibariyle Ay boşlukta hareketine devam edecek. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafındakileri şaşırtıyorsun!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket etmeye başlayacak. Geçmişte yaşadığın konular bugün sana kendini tekrar hatırlatabilir. Sorunlardan kaçmak yerine üzerine gitme isteği içinde olabilirsin. Patronuna maaş ve terfi teklifiyle gidebilirsin. Çocukları olan Balık burçları eğitimleriyle ilgili problemlere çözümler bulabilirler. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Balık burcuysan, karşına yeni bir aşkın çıkmayışından dolayı kendini suçlayabilirsin. Diğer yandan iyi niyetinin kullanıldığına şahit olabilir, çok yakın olduğun bir dostunla bu sebeple tartışabilirsin. Bir süredir kendinde gerçekleştirmek istediğin radikal değişimleri hayata geçirip, çevrendeki herkesi şaşırtabilirsin.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile üyelerinizle aranızda güven problemi yaşayabilirsiniz. Güven duymadığınızı hissettirmeden hareket etmeniz daha stratejik olacaktır.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konular tüm gününüzü etkileyebilir. Duygusal yönden desteklenmeye ihtiyacınız olabilir. Ev hayatınıza ait konularda daha dikkatli olmanızda fayda var. Kendi iç sesinizi dinleyerek, doğru yolu bulmanız daha kolaylaşabilir. Akşam saatlerinde kolektif konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı tepkisel olabilirsiniz.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk konularında hassasiyet gösteriyor olmanız hoş. Sözleriniz narin ve dokunaklı. Herkesin sevgisini bugünlerde daha da fazla kazanacaksınız.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki dinlenme ve eğlenme isteği, işlerinizle ilgilenirken kafanızın karışmasına, dikkatinizin dağılmasına neden olabilir. Konsantrasyonunuzu toplayın ve kendinizin halletmesi gereken işleri bir an önce bitirin. Eğlenceye daha sonra vakit ayırabilirsiniz.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda gerilemekte olan Merkür, bazı ilişkilere koşa koşa dönmek istemenize sebep olabilir. Bu gayet doğal. Özlediğiniz her kim ise; gerçekten sevmişsiniz demektir. Sadece sizi biraz tanıyorsam, içeri sızacak bir kapı bırakmamış olabilirsiniz. Yine de değer derseniz; bir adım atın. Devamını ise Nisanda getirin.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile Satürn arasındaki olumlu etkileşim iş hayatınızdaki başarıların maddi kazanç hanesine artı olarak yazılacağı sonuçları yaşamınıza taşır. Artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Hiç ummadığınız bir anda gelen ortaklık tekliflerini değerlendirmek sizin için kayda değer bir gelişme olacaktır.
14 Mart 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili hassasiyetler olası. Sosyal çevrenin etkisiyle gelişen olaylar önemli kararları netleştirmeyi sağlayacaktır. İilerlemek ve sorumlulukları yerine getirmek adına üzerinizde baskı artıyor.
Reklamı Kapat