Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk tartışmalarındaki keskin tavrınızla ve onu bütün kuralların dışına koyan tanımlamalarınızla antipati topluyorsunuz. Bu duyguyu tanımladığınız kadar bağımsız hissediyor, ama herkes kadar kurallara bağlı olarak yaşıyorsunuz. Bunun yarattığı hırçınlığa son vermeniz gerekiyor.
14 Mart 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

Bazı işleri diğerlerinden ayırıyor ve işin gereğine göre değil, kendi önem sıranıza göre öncelik veriyorsunuz. Bu bazı arkadaşlarınızın gereksiz yere daha fazla emek harcamalarına yol açıyor.
14 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, biraz paniktesiniz. Borca girmek istemediğiniz için bu paranın bir kısmını içerden çekeceksiniz.
14 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok rahat, girişken biri olmanıza karşın, hiç beklenmedik durumlarda çekingenlik gösteriyorsunuz. Yakında yapmak durumunda kalacağınız önemli bir görüşmede çok rahat bir insan görüntüsü vermek zorundasınız.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde bazı verimli görüşmeleriniz olacak. Bu nedenle sorumluluklarınızı derinden hissetmeniz gerekebilir. Yapmayı hedeflediğiniz değişikliklere başlama gününüz çok yakın. Bunun belirtilerini göreceksiniz. Geleceğinizle ilgili kurduğunuz düşler sizi umut dolu, canlı biri yaparken, yapay sorunlarınızla gereksiz iç sıkıntıları yaşayabiliyorsunuz.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne başladığınızda Ay İkizler burcunda hareketine devam ediyor. Gün boyunca gergin enerjiler altında olacağız. Ay'ın Neptün ile, Güneş'in de Jüpiter ile olan açısı kariyer yaşantınızda ve ilişki hayatınızda hayal kırıklıkları yaşayabileceğinizi gösteriyor. Her iki konuda da beklentileriniz farklı olabilir. Olayların büyümemesi için sakin olmanızda fayda var. Ay ve Jüpiter arasındaki karşıtlık ise aile hayatınızda da gergin olabileceğinizi gösteriyor. Özellikle ev ve iş arasındaki dengeyi koruyamadıysanız aile bireylerinden eleştiriler alabilirsiniz. Tepkili cevap vermenizde kısa bir meseleyi uzatabilir. Ay-Merkür arasındaki gergin etkiyle de istemeden kalp kırabileceğinizi gösteriyor. Ay sonrasında ise 15:30'da boşluğa girerek ertesi güne kadar bu şekilde devam ediyor. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikir ayrılıkları yaşıyorsun!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket etmeye başlayacak. Ulaşım araçları bugün seni biraz zorlayıp üst üste aksilikler yaşatabilirsin. Yetişmen gereken toplantına ya da okuluna geç kalman sorun yaratacak olsa da telafi etmen zor olmayacaktır. Planladığın hafta sonu tatilinin yönünü değiştirecek gelişmeler yaşayabilirsin. Bu durum canını sıkabilir. Gün içinde kalabalık bir gruba dahil olman gerekebilir. Evli ve çocukları olan bir Başak burcuysan değer verdiğin kişinin yapacağı müjdeli haber büyük bir kutlamaya dönüşebilir. Ailenden uzakta yaşıyor ve yoğunluktan onlarla ne zamandır ilgilenemediysen, kendini suçlu hissedip telafi etmenin yollarını arayabilirsin. Akşam saatlerinde bir araya geleceğin bazı arkadaşlarınla toplumsal konularda fikir ayrılıkları yaşayabilirsin.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizle ilgili size verilen sözlerin tutulmaması sizi biraz yorabilir. Şartlar ve koşullar aniden değişebilir. Temkinli adımlar atmanızda fayda var.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Daha görünür olabilmek için, üstlerinizle iletişiminizi arttırmak isteyebilirsiniz. Koyduğunuz hedeflere yaklaşabilmek için daha fazla sorumluluk almak isteyeceğini zamanlar var. Annenizle ilgili konulara zaman ayırmalısınız. Akşam saatlerinde ilgilendiğiniz konularda sonlanmalar yaşayabilirsiniz.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili artık biraz ciddiyet arıyorsunuz. İlişkinizi bir adım öteye taşımak istediğinizi partnerinize belirtmeniz halinde olumlu karşılanacaktır.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünkü ana eğiliminiz, yalnız çalışmak yerine grup çalışmalarına ve işbirliğine yönelmek olacaktır. Bu, sosyal yönünüzü büyük ölçüde tatmin etmekle kalmayacak, aynı zamanda işlerinizin sizi çok yormadan bitmesini de mümkün kılacaktır.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerdeki başarınız herkesin dudağını uçuklatıyor. Partneriniz ile olan ilişkiniz de keza aynı şekilde. Adamı/kadını istediğiniz gibi yoğurup şekil verdiniz. Artık rahatça oturuyorsunuz. Maddi anlamda eksik hissediyor olabilirsiniz. Bu konuda kendinize de doğru eleştiriyi yapmıyor olabilirsiniz. Biraz ekmek-köfte ilişkisi sevgili Başaklar.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile Satürn arasındaki olumlu etkileşim uzun zamandır emek verdiğiniz iş projelerinizin başarıyla hayata geçmesine fırsat verecek. İletişimde olduğunuz kişilere ne kadar haklı olduğunuzu en güzel şekilde ifade edebileceksiniz. Maddi kazancınızda düzenli bir artış meydana gelebilir. Devletle ilgili işlerinizi kolaylıkla çözümleme şansı elde edersiniz.
14 Mart 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişin yükünü güne yansıtan olaylar yaşanabilir. Birlikte çalıştığınız insanların desteği ile sosyal bilinirlik getiren olaylar gelişebilir. Anda kalmak ve akışta olmak önemli.
Reklamı Kapat