İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgiliniz arkadaşlarınıza olan bağlılığınızı çok kıskanacak ve büyük bir ağız kavgası başlatacaktır. Sevgilinize onu çok sevdiğinizi ve dünyada hiçbir şeye değişmeyeceğinizi belirtin.
14 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Patronunuzla yakında çok ciddi ilişkiler içine gireceksiniz ve size çok güvendiğini belirtecek. Dikkat edin iş arkadaşlarınız bu durumu kıskanabilir ve aranız bozulabilir.
14 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Yakında elinizden bir miktar para çıkacak ve sizi küçük bir sıkıntıya sokacak. Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Ailenizden para yardımı istemek zorunda kalabilirsiniz.
14 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Olaylara duygusal yaklaşımınız yüzünden yakında ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Biraz daha mantıklı olmaya çalışın.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akraba ilişkilerinizde bir süredir sizden gizlenmeye çalışılan bir şeyler var. Bununla ilgili kuşkularınızı netleştirmeniz gerekecek. Arkadaşlık bağlarınız güçlü. Çok önemsediğiniz bir arkadaşınızın kişisel sorunlarına, bugünlerde daha da yakın olacaksınız. Yakında büyük bir kalabalık içinde, coşkulu bir sevinci paylaşacaksınız.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün tamamında Ay sizlerin burcunda hareket ediyor. Bu hareketi esnasında kurduğu sert kontaklar da gergin bir gün geçirmenize sebep olabilir. Ay'ın Neptün'le ve Güneş'in Jüpiter ile olan açısı kariyer hayatınızda verdiğiniz tepkilere dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Bugün sabrınız yöneticinize karşı taşabilir. Verdiğiniz cevaplar olayı büyütebilir. Ay-Jüpiter arasındaki karşıtlık özel hayatınızda partnerinize karşı da sert olabileceğinizi gösteriyor. Sevgilinizle, eşinizle aranızdaki konu büyüyebilir. Ay'ın Merkür ile olan açısı da söylediklerinizin yanlış anlaşılabileceği, kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğinizi gösteriyor. Sonrasında Ay 15:30 itibariyle yarına kadar boşluğa giriyor. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışmalarınla ses getireceksin!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket etmeye başlayacak. Bugün gündelik konulara hakim oluyorsun. İşleri yoluna koymanın vakti geldiğinin sen de farkındasın. Bir süredir kafanda olan planlarını hayata geçirmek için adımlar atabilir, özgüvenini ortaya koymak isteyebilirsin. Takdir edildiğini görmek seni rahatlatacaktır. Beklemediğin bir paket bugün işyerinde seni fazlasıyla mutlu edebilir. Evliliğinde sorunları olan bir İkizler burcuysan, değer verdiğin kişiyle her şeyi bir kenara bırakmak ve yeni, taptaze bir başlangıç yapma kararı alabilirsiniz. Sanatla ilgileniyorsan, oldukça dikkat çekecek ve ses getirecek bir çalışmaya imza atabilirsin.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yanılgılara ve hatalı seçimlere açık bir gün içindesiniz. Beklentilerinizi gerçeklerin dışında yönlendirmemelisiniz.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz olaylarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ailevi olaylar gündeminizi etkileyebilir. Güven aradığınız durumlara doğru çekilebilirsiniz. Kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. Beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmek faydalı olabilir. Aksam saatlerinde aile konularında daha fazla gündeminizi meşgul edebilir.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yanışacağınız karşı cinse dikkat etmelisiniz ve onlardan alacağınız flört mesajlarına karşı yapıcı olmalısınız. Kalbinizi açarsanız aşk kıpırtıları etrafınızı sarabilir.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte bazı işler yaptığınız ve ilişkinizin boyutu da bu işlerle sınırlı olan bazı tanıdıklarla, bugün, işin dışındaki konularda da konuşabilirsiniz. Sizinle bazı şeyleri paylaşabilir, resmiyetin hakim olduğu ilişkilerinizi samimi bir dostluğa çevirebilirler.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcu kariyer hayatınızda sizi yanıltacak gelişmeler söz konusu olabilir. Her şeye rağmen işler yolunda. Özellikle arkadaşlarınıza vakit ayırmalısınız. Size çok iyi gelecekler. İlişkilerden almanız gereken dersi alın ve eğer yolunuza tek devam etmeniz gerekiyorsa daha fazla kendinizi zorlamayın. İletişimle ilgili konularda da fazla iddialı olmayın.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile Satürn’ün olumlu etkileşimi ortaklıklarla ilgili sürecinize hız kazandırır. Yabancılarla kurduğunuz iletişimde süreç hızlı ilerler. Üst makamlardan beklediğiniz onay gelecektir. Ayrıca özel hayatınızı paylaştığınız kişiyle de oturup geleceğiniz hakkında ciddi kararlar alırsınız. Sahip olduğunuz yatırımları harekete geçirmek için uygun.
14 Mart 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kimliğinizi açığa çıkaran imkanlar gelişebilir. Geçmişten gelen projeler gündem olup sizi harekete geçirecektir. Gün boyu maddenin değeri ve öz disiplin konularına yoğunlaşacaksınız.
Reklamı Kapat