Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinizi yalnız hissedebileceğiniz bir gün. Partnerinizin sevgisiyle ilgili endişelere kapılabilirsiniz. Onunla iletişiminizi güçlendirin. Yeni ortamlar ve paylaşımlar ilişkinize taze bir soluk getirebilir.
14 Mart 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

Burcunuzda bulunan gezegenler yaşamınızda değişiklik yapmak için girişimlerde bulunabileceğinize dikkat çekiyor. Enerjinizi doğru yönlendirmeyi başarırsanız her istediğinizi gerçekleştirebileceğiniz söylenebilir.
14 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Gezegen birikimi sizi ev ve aileyle ilgili konularda etkilemeye devam ediyor. Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gün. Günün ilk yarısında hareket ve heves ön planda olmakla birlikte öğleden sonra saatlerinde parasal konularda daha akılcı davranmamız gerekmekte.
14 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Yoğun bir hareketliliğin yaşandığı bir gündesiniz. Çok sayıda uğraş ve kısa yolculuk mümkün. Bununla birlikte engellerle de karşılaşabilirsiniz.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Organizasyon ve ön hazırlık konularındaki becerileriniz, iddialı karakterinizden kaynaklanıyor. Bu, bazı durumlarda sizi sonuca kolay götürürken, gereksiz yarışlar içine de sokabiliyor. İddiacı, ama ısrarcı değilsiniz. Sürekli denetleme huyunuz, oturmuş dostluklarınızdan çok, yeni kurduğunuz ilişkilerde rahatsızlık verici bir özellik olarak görülüyor.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugüne başladığınızda günün tamamında Ay İkizler burcunda hareket ediyor. Sert etkilerin hakim olduğu bir gündeyiz. Ay'ın Neptün'le ve Güneş'in Jüpiter ile negatif açısı iletişim kurarken kullandığınız kelimelere ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Kendinizi gerektiğinden fazla yormanız bağışıklık sisteminizin düşmesine neden olabilir. Sonrasında Ay'ın Jüpiter ile karşıt açısı iletişim kurarken seçtiğiniz kelimelere dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Olayları büyütebilecek bir yapıda olabilirsiniz. Devamında Ay'ın Merkür ile gergin açısı söylediklerinizin yanlış anlaşılabileceğini gösteriyor. Eğitim hayatınızda da aksilikler olabilir. Ay, 15:30 itibariyle ertesi güne kadar boşlukta olacak. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklediğin haberleri alıyorsun!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket etmeye başlayacak. Doğru konulara odaklanabilirsen bugünün kazananı sen olabilirsin! Yeni iş tekliflerini değerlendirmek için anlamlı bir gün olabilir. Kendini iyi hissettiğin bir gündesin. Seni ilgilendiren konulardan uzak durmak istemeyebilir, bir süredir beklediğin hukuksal süreçle ilgili haberler alabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Koç burcuysan aşk kapında! Tesadüfen tanışacağın kişiyle karşılıklı birbirinizden etkileneceksiniz. Bir süredir aile içinde yaşanan sorunlara dair kaygılarını yönetmekte zorlanabilirsin. Özellikle aile bireylerindeki sağlık problemleri moralini bozabilir.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın iletişimlerinizin gündemde olduğu bir gündesiniz. Seyahat planları ve organizasyonları söz konusu olabilir. Arka planda kariyerinizle ilgili geleceğe hazırlayan bir sürece adım atıyor olacaksınız
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitimler, yazışmalar, konuşmalar yönünden hareketli bir gündesiniz. Dikkatinizin dağılacağı zamanlar olabilir. Üzerinde çalıştığınız işlere daha fazla konsantre olmanız gerekebilir. Yakın çevrenizle ilgili konularda çözüme ulaşmaya başlayacaktır. Akşam saatlerinde ailevi konular hakkında hassasiyet yaşanabilir.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafınızda oluşabilecek olası sürpriz gelişmelere karşı dikkat edin. Hayatınız daha hareketli ve hızlı bir sürece doğru ilerlemeye devam etmekte.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, aileniz önem kazanacaktır. Evde, huzurlu bir gün geçirebilirsiniz. Aileniz ile kolayca iletişim kurabileceğiniz bir günde olduğunuzdan da, tartışılmayı bekleyen ciddi konuların, özellikle de maddiyat ile ilgili olanların üzerine eğilebilirsiniz.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük hayatınızda ve iş yerinizde her şey yoluna girmeye başlıyor. Kendinizi hem daha iyi hissedeceksiniz hem de bazı şeylere için iyi ki diyeceksiniz. Arkadaşlıklarınız ve çevrenizdeki inşalar konusunda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Çok yakın bildiklerinizin aslında pek de yakın olmadığını anlayabilirsiniz. İlişkiniz konusunda endişeleriniz olabilir.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz hayat enerjisi Mars ile Satürn arasında destekleyici bir etkileşim olacak. Kurumsal yapılarla işbirliğiniz güçlendirip ortaklıklarınızla yürüttüğünüz çalışmalara hız verebilirsiniz. Yurt dışından beklediğiniz onay bugün gelebilir. Yabancılarla düştüğünüz fikir ayrılıkları artık son bulma safhasına erişir.
14 Mart 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni fikirler, halkla ilişkiler çalışmaları, anlaşma hazırlıkları içinde olabilirsiniz. Ailevi hassasiyetler gelişebilir. Kariyer alanında çatışmalar, finansal konularda hareketlilik olası.
Reklamı Kapat