Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Bencilliğiniz yüzünden onu kırdığınızın farkında bile değilsiniz. Özür dileyin, her şey eskisi gibi olacak. Aşırı ben merkezci olmanız karşı tarafta küçümsendiği izlenimi yaratıyor. Bir çiçek, sürpriz bir küçük hediye her şeye iyi gelebilir.
14 Mart 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

Elinize toplu bir para geçme ihtimali yüksek. Onunla işinizi biraz daha güçlendirebilirsiniz. Epeydir kenarda beklettiğiniz bir işi artık önünüze koyup bir kere daha bakmalısınız. Onda, ilk baktığınızda göremediğiniz bir açılım var gibi.
14 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Vaktiyle yaptığınız savurganlığın pişmanlığı yavaş yavaş içinizi işgal ediyor, buna izin vermeyin. Her şey, yapıldığı zamanda doğrudur veya yanlıştır. Para sıkıntınız geçici olacak ve yakında eski rahatlığınıza yeniden kavuşacaksınız.
14 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendini beğenmiş, hırslı ve hep iyimser olan halinizin iş ve sosyal ilişkilerinizde giderek bir tıkanma yaratacağı söylenebilir.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Dost ilişkilerinizdeki kredinizi, son günlerdeki ilgisizliklerinizle eksiltmemelisiniz. Kendinize güveniniz, her davranışınızı doğru bulmanızı gerektirmiyor. Bir tür ortaklığınızda uğradığınız zarar, bugünlerde bazı kişilerle aranızı biraz açabilir. Yakınlarınızın bu zararda özellikle birini sorumlu görmesi kafanızı karıştıracak.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün başlangıcında Ay'ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Zorlu enerjilerin hakim olduğu bir gündeyiz. Ay'ın Neptün ve Güneş'in Jüpiter'le yaptığı açı aşk hayatınızla, çocuğunuzla, maddiyatınızla ilgili konularda gerginlikler yaşayabileceğinizi gösteriyor. Ay'ın Jüpiter ile gerçekleşen karşıt açısı da partnerinizle aranızda geçebilecek ufak bir tartışmanın büyüyebileceğini gösteriyor. Dostlarınızla da anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Çocuğunuza karşı vereceğiniz sert tepkiler de kalp kırabilir. Kısacası bugün şansınızın düşük olduğunu hissedeceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Ay-Merkür kontağı da sanal alışverişler yapmanızın riskli olacağını gösteriyor. 15:30'da yarına kadar Ay hareketine boşlukta devam ediyor. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Birikimlerini yatırıma çevireceksin!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket etmeye başlayacak. Bugün hayatında seni zora sokan her meseleye titizlikle yaklaşacaksın. Çalışan bir Kova burcuysan, çalışma alanını daha ferah bir hale getirmek isteyebilirsin. Birikimlerini değerlendirmek adına, önemli yatırımlar yapabilirsin. Aşk hayatını canlandıran bir enerji de seninle olacak. Eşin ya da sevgilinle aranda olan ilişkiyi güçlendirmek isteyebilir, sürprizlerle dolu bir gün geçirmelerine sebep olabilirsin. Eğer ilişkisi olmayan bir Kova burcuysan bir süredir aranızda görünmeyen bir bağ bulunan kişiye açılmak isteyebilir ve olumlu gidişatına şahit olabilirsin. Günün yorgunluğu ile erkenden uyuyup kalabilirsin.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi beklentilerinizle ilgili bazı sorunlar söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda her şeyin yolunda gitmesi sizi iş yaşamınızdaki stresten uzaklaştırıyor olacak.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi sözel olarak rahatça ifade edebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak işlerinize yön vermek isteyebilirsiniz. Eğlenebildiğiniz kişilerle birlikte olmak size iyi gelecektir. Güzel olan şeyler için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalbinizi çalacak kişi konusunda seçici olmanız güzel olsa da fazla seçicilik sizi yalnız bırakabilir, farklı kültürlerde kişilere de şans vermelisiniz.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, rutin işlere odaklanmanız mümkündür. Çalışmalarınız sırasında mantıklı yaklaşımların ve herşeyin açıkça konuşulduğu iletişimin yararlarını göreceksiniz. Alacağınız sonuçlar, çevrenizin takdirini toplayacaktır.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda yüzünüzü güldürecek gelişmeler olacaktır. Özgüveniniz biraz sarsılmış olabilir. Normaldir. Merkür geriliyor, hava enerjisi az. Dünya pek de sizin dünyanız değil şu aralar. Huyunuz değil biliyorum ama biraz farklı ve sayıca fazla insan ile flörtleşmek size çok iyi gelebilir.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile Satürn arasındaki olumlu etkileşim uzaklar, yolculuklar, yabancılarla ilgili konularda size olumlu geri dönüşler sağlar. Ayrıca eğitim konularıyla da ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışına yerleşmek için gerekli başvurularınızı yapıp takip edeceğiniz bir süreçle karşı karşıyasınız.
14 Mart 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam ya da çalışma alanınızda tadilat, taşınma konuları gündem olabilir. Sizden saklanan konularda bilgi sahibi oalbilirsiniz. Aşk, çocuklar, spekülatif konularda hassasiyetler olası.
Reklamı Kapat