Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Hayat sizi, aşktan düşündüğünüz kadar soyutlamıyor. Sürekli olarak önünüze koyduğunuz engellerle ilgili olarak eleştirilmenizin, belli dayanakları var.
14 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugünlerde, düşünce sahibi yetkin insanlarla, bol fikir üreten maceracı insanlar arasında doğru seçimler yapmanız gerekiyor. Değişik düşünceler içindesiniz. Bu, sizi biraz da ilgi konusu yapıyor.
14 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Tedbirli karakteriniz bu sıralarda oldukça geri planda kalmış gibi. Riskler alacak durumda değilsiniz. Bu konuların gerektirdiği ölçülerde öngörüş ve ön hazırlık içinde görünmüyorsunuz.
14 Mart 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok uzak gördüğünüz bazı hayalleriniz bugünlerde gerçekleşebilir, hazırlıklı olun.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünleri hoşlanmayacağınız bir çözümsüzlüğe çare arayarak geçirebilirsiniz. Yapay, hesaplı ilişkilerden uzak durmak istiyorsunuz. Bunun belli bir yalnızlığı olsa da, şikayetçi görünmüyorsunuz. Değişik bir yaşam düşüncesine katılmaya ikna edileceksiniz . Yakın bir arkadaşınızın hiç hazır olmadığınız bu konuda sizden istekleri olabilir.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Herkes gibi sizler de sert etkiler altında olacaksınız. Ay'ın Neptün, Güneş'in ise Jüpiter ile yaptığı açılarda sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Mevcut bir sağlık probleminiz varsa bugün şikayetleriniz artabilir. Ay ve Jüpiter arasındaki karşıtlıkla beraber ofis ortamınızda verdiğiniz cevaplarla ya da isteklerinizle tepkiler toplayabilirsiniz. Altınızda çalışanlar bu duruma tepki gösterebilir. Evcil hayvanınıza da dikkat etmelisiniz. Ay'ın Merkür ile kurduğu kontak hem iş ortamınızda hem eğitim hayatınızda söylediklerinizin yanlış anlaşılabileceğini gösteriyor. Kardeşinizle de sorunlar yaşayabilirsiniz. Sonrasına Ay 15:30'da ertesi güne kadar boşluktaki hareketini sürdürüyor. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Fark yaratıyorsun!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket etmeye başlayacak. Pratik ve akılcı çözümlerinle girdiğin her ortam da fark yaratabilir, çevrendeki insanların dikkatini çekebilirsin. Eğer kalbi boş bir Oğlak burcuysan esprili tavrınla dikkatini çektiğin birinin seninle tanışmak için can attığına şahit olabilirsin. Ummadığın anda kalbinin heyecanını artıran bu durumu arkadaşlarınla paylaşıyorsun. Bir süredir kafanı kurcalayan ailevi sorunları çözmeye yönelik hareket etmek isteyip, bu konuda destek görebilirsin. Aileden özellikle annenin rahatsızlığı ve bir süreliğine düzen değişikliği yaşayacak olman günün konusu haline dönebilir.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle aranızda dedikodular ve yanlış anlaşılmalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Kafa karışıklıklarına dikkat etmelisiniz.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz gündeminizi oluşturabilir. Çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda dalgalanma yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle işlerinizde kolaylaşabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde bazı konularda sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Ailevi konulara daha fazla yönlenebilirsiniz.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi verdiğiniz konuların güzel bir şekilde büyüdüğünü gördükçe hedefinizi arttırıyorsunuz. Küçük başarılara da sevinmelisiniz bunu asla unutmayın.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Grup çalışmaları veya işbirliği yoluyla önemli avantajlar sağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Neyle ilgileniyorsanız ilgilenenin, kendinize bir yardımcı bulun. Herşeyin çok daha rahat hallolacağını ve beklentinizin üzerinde sonuçlar vereceğini göreceksiniz.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş ve gelecek, hisleriniz ve aksiyonlarınız arasında tıkanıp kalıyorsunuz. Bugün kafanız gerçekten karışık. İçinizi kurcalıyorsunuz. Karıştırdıkça yaralar kanıyor, karıştırdıkça bulanıyorsunuz. Öncesi sonrası, nasılı niçindi diye diye olduğunuz noktada kala kaldınız. Hiçbir mutsuzluk zorla yaşamaya değmez.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile yönetici gezegeniniz Satürn arasında meydana gelen olumlu etkileşim uzun zamandır tek başına yürüttüğünüz gizli projeyi çevrenizdekilerle paylaşmanıza ışık tutar. Herkesin takdirini kazanacağınız başarılarınızla övünebilirsiniz. Zira uzun zamandan beri test sürüşündeki konularınız artık size ödül vermeye hazırlanır.
14 Mart 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi yaratıcı biçimde ortaya koymak adına sınırlarınızı zorlayacaksınız. Ertelenmiş işlerde gelişmeler, akşam saatlerinde haberler olası. Ani karar gerektiren durumlarda tedbir önemli.
Reklamı Kapat