Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Adlandıramadığınız duygularınız, yol vermeniz durumunda, her an aşka dönüşebilir. Kendinize bu izni vermeyecekmiş gibisiniz. Bir anda ilkesiz davranabileceğinizden çekiniyorsunuz.
14 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İşinizi geliştirme düşünceleri içindesiniz, ama elinizi kolunuzu bağlayan engelleriniz var. Bugünler içersinde bir ziyaretçiniz olabilir. Onunla birlikte bazı çıkışlar arayacaksınız.
14 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Para konusunda bir ürkeklik gelişti sizde. Yaşanmış bazı kötü deneyimlerin etkisi olabilir.Yakında şehir dışında bir satış işiniz olabilir, ama yeterince ilgi göstermeyebilirsiniz.
14 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

İlgisiz davranacağınız satış işinizin pekala önemli olabilir. Çevrenizde dolanan büyük paraların peşine düşmeyebiliyorsunuz. Ama çok küçük kayıplar da sizi allak bullak edebiliyor.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Belirsizliklerin sizi yıpratmasına boyun eğmemelisiniz. Karmaşık diyaloglardan uzak durmanız gerekiyor. Dostluk ilişkilerine abartı bakışınızla kolay yönlendiriliyorsunuz, arkadaş canlısı kişiliğiniz sizi edilgenleştirebiliyor. Yaşamınızdaki önemli birinin size bazı uyarıları var. Siz bu kişinin uyarılarına karşı yanlış bir bakış içinde görünüyorsunuz.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne başladığınızda Ay'ın İkizler burcundaki ilerlemesi devam ediyor. Sert etkiler aldığımız bir gün içerisindeyiz. Ay-Neptün ve Güneş-Jüpiter arasındaki zorlu açılar sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Küçük sandığınız sorun bugün şiddetlenmeye başlayabilir. Ofis ortamında da gergin durumlar yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanınıza da dikkat edin. Ay'ın sonrasında Jüpiter ile yaptığı karşıtlık akademik konularınızda, yurt dışı işlerinizde yaşayabileceğiniz sorunların büyümesinde rol oynayabilir. Sakin olmanızda fayda var. Seyahat ediyorsanız dikkatli olmalısınız. Ay-Merkür kontağı da kendinizi ifade ederken sert bir tutum takınabileceğinizi gösteriyor. Ay 15:30'da yarına kadar boşluğa giriyor. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularının ağırlığından kurtuluyorsun!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket etmeye başlayacak. Bir süredir içinde bulunduğun karmaşık duyguların yorgunluğunu bugün üzerinden atacaksın. Kendine zaman ayırmak isteyip, hedeflerin doğrultusunda planlarını organize etmek isteyebilirsin. Özellikle kendi işini yapan bir Terazi burcuysan alacaklarını tahsil etmen, üzerindeki yüklerden arındıracak. İş hayatında karşına çıkan sorunların bugün çözülmüş olmasıyla karşılaşabilir, derin bir oh çekebilirsin. İlişkinde sorunlar yaşıyorsan, yapmayı planladığın konuşma için gerekli ortamı bulamayabilir, ertelemek zorunda kalabilirsin. Aile büyüğüyle yapacağın bir telefon görüşmesi kafanda netleştirmen gereken konuda sana yardımcı olabilir.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevre ve kardeşler ile ilgili iletişimleriniz gündemde olabilir. Yakın çevrenizin hayatına dair güzel ve sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhsal olarak yenilenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Etrafınızda olup biteni anlamak için çaba sarf edebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için yakınınızdaki insanlarla sık sık bir araya gelmek isteyeceğiniz zamanlar var. Hareketli bir gündesiniz. Akşam saatlerinde sıkışmalar yaşanabilir. Duygusal yönden daha tepkisel davranabilirsiniz.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Verimli bir iş hayatının parçası olmak için dikkatinizi hedef koymanız şart. Bunu fark ettiğinizden beri daha planlı ve displinli çalışıyorsunuz.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önceliği, görev ve sorumluluklarınıza vereceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizin ihtiyaç ve beklentileriyle uğraşmaktan, bunları yerine getirmekten kendinize vakit ayıramasanız da, insanlar size minnettar kalacak ve takdir edecektir.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgüven problemleriniz var. Siz isteseniz de istemeseniz de bu aralar çok güzel/çok yakışıklısınız. Herkes sizi fark ediyor ve beğeniyor. Bir tek siz kendinizi beğenmiyorsunuz. Çünkü kalbiniz kırıldı. Şans yüzünüze gülecek ve kırıldığınız noktaları onarmanıza yardımcı olacaktır. Ancak ellerinizle gözlerinizin kenarlarını kapatıp, tek bir noktaya bakmaktan vazgeçerseniz.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile Satürn arasındaki olumlu etkileşim ikili ilişkilerinizde istediğiniz kalıcı bağları kurmanızı sağlayacak. İş projelerinizde başarılarınız yöneticileriniz tarafından takdir edilir. Bir eğitimi başarıyla sonlandırıp belgelendirebilirsiniz. Artık övgüyü fazlasıyla hak ettiniz.
14 Mart 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Taşınma, tadilat işleri düşündüğünüzden uzun sürebilir. Estetik konularda hassasiyetleriniz artıyor. Onaylanma arzunuza takılıp kalmadan olayları çok yönlü değerlendirin.
Reklamı Kapat