Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Dürüst kişiliğiniz sayesinde sevgiliniz size çok güveniyor ve mükemmel bir ilişki yaşıyorsunuz. Belki de artık evlilik ile ilgili planlar yapmanın vakti gelmiştir.
14 Mart 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

Şu sıralarda iş hayatınızda çok dikkatsiz hareketlerde bulunuyorsunuz ve asabınız çok bozuluyor. Biraz daha sakim ve dikkatli davranmalısınız.
14 Mart 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Gözünüzün sürekli yükseklerde olması sizi hayatın gerçeklerinden uzaklaştırıyor ve şimdiki zamanla ilgili parasal sıkıntılarınızı unutmuş gibi gözüküyorsunuz.
14 Mart 2019

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Kafanızdaki bazı soru işaretleri ve şüpheler sizi yanıltıyor, sağlıklı kararlar vermenize engel oluyor. Her şeyin mükemmel olmasını beklemekten vazgeçmelisiniz.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara şans tanıyan karakteriniz, sizi bu konuda pek zora düşürmüyor. Çünkü değerbilir insanlar arasındasınız, pek düş kırıklıkları yaşamıyorsunuz. Akrabalık bağlarınızı biraz daha güçlendirmeniz ve hep birlikte sorumlulukları iyice belirlemeniz gerekiyor. Özgür kişiliğinizi, bu anlamdaki sorumluluklarınıza engel gibi görmemelisiniz.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay İkizler burcunda hareket ediyor. Zorlu bir güne başlıyor olacaksınız. Ay-Neptün ve Güneş-Jüpiter arasındaki sert etkilerle ilişkinizde, evliliğinizde ve aile-ev konularınızda stresli zamanlar yaşayabilirsiniz. Ay sonrasında Jüpiter ile karşıt açısını kesinleştiriyor olacak. Partnerinizle aranızda olan mesele gittikçe büyüyebilir. Kalp kırıklıklarına açık bir gündesiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz bir işiniz varsa ortağınızla da aranızdaki gerilim artabilir. İster gönül ilişkisi ister iş ilişkisi olsun Ay-Merkür açısıyla söyledikleriniz karşı tarafı yaralayabilir. Ay bu görünümünden sonra 15:30'da yarına kadar hareketini boşlukta sürdürecek. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli haberler alıyorsun!Bugün Güneş-Jüpiter iletişimi meydana gelirken senin için de oldukça ilginç bir gün olacak. Bugün karmaşık duygulardan arınıp dikkatini yapmak istediğin işlere yöneltmek isteyebilirsin. Bu anlamda eşinden veya sevgilinden ayrı bir gün geçirebilirsin. İsteklerin doğrultusunda adımlar atıp, yeni iş görüşmeleri ya da ortaklıkları gündemine alabilirsin. İlişkisi olmayan bir Yay burcuysan, arkadaşlarının tanıştıracağı kişi tekrar görüşmek isteyecek ancak hislerinin reddetme konusundaki ısrarına boyun eğebilirsin. Gün içerisinde anne ailesinden alacağın haberler çok önemli olacak. Kilo problemin varsa, bir uzamandan destek alman yararına olacaktır.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili konularda bazı gerginlikler söz konusu olabilir. Sizi bir konuda zoraki ikna etmek isteyen kişilere dikkat etmelisiniz.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde ailevi konularla uğraşabilirsiniz. Güven aradığınız yerlere doğru çekilebilirsiniz. Eskiye yönelik konular açılabilir. Uyum ve denge arayışınız gün içinde devam edecektir. Akşam saatlerinde sıkışmalar devam edebilir. Bitişler söz konusu. Uğraştığınız konularda hassasiyet yaşayabilirsiniz.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğlenceli mizacınız gereği çevrenize çokça dost topluyorsunuz. Bir süre sonra pozitif enerjiyi emen aurası sorunlu kişileri de etrafınıza çekebilirsiniz.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, duygusal hayatınızdaki ilişkilerin veya durumların, sizi engellediği hissine kapılmamaya çalışın. Kendi iç dünyanıza dönmek istiyor olabilirsiniz ama çevreye karşı sahip olduğunuz sorumlulukları birinci plana almalısınız.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcu arkadaşlarınıza gereksiz yere alınganlık gösteriyor olabilirsiniz. Bugün genel anlamda hislerinize güvenebilirsiniz ancak konu arkadaşlarınız olunca fazla hassas oluyor olabilirsiniz. Fazlaca sosyalleşmeli, çevrenizdeki insan sayısını arttırmalısınız. İçinizdeki duygusal boşluk yakın zamanda dolabilir. Evli veya uzun süredir ilişkide ama hala içinde duygusal bir boşluk hisseden bir Yay burcu iseniz, sorgulama vaktiniz gelmiş olabilir.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile Satürn arasındaki olumlu etkileşim grup ilişkilerinizde hareketli bir gün geçireceğinize işaret ediyor. Sevdiğiniz kişilerle macera dolu kararlar alıp, hiç görmediğiniz bir ülkeye seyahat planlayarak harekete geçebilirsiniz. Aniden patlayan fikir ayrılıklarına kulaklarınızı tıkayın.
14 Mart 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler, bekleten anlaşmalarda gelişmeler yaşanabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinize vakit ayırın. Gün boyu sağlık hassasiyetleri, dolaşım sorunları olabilir, önemsemek faydalı olur.
Reklamı Kapat