Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Hayatınızdaki olumlu gelişmeler beklentilerinizi arttırıyor. Gönül işlerinizde daha ciddi istekler içerisindesiniz. Romantik beraberliklerin dışına çıkmak istiyorsunuz. Kendiniz ve sevdiğiniz için bir gelecek hayal ediyorsunuz.
14 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Bugün yazışmalar ve iletişimde daha dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınızın yaptığı hatalar yüzünden ikili ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bireysel çalışma yerine kollektif çalışmalara ağırlık vermelisiniz.
14 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Büyük kazançlar elde etmek için bazı yatırımlar yapmayı düşünüyorsunuz ama kaybetme riskinizin de fazla olduğunu unutmayın. Yapacağınız yatırımlar konusunda bilgili insanlardan yardım almalısınız.
14 Mart 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Ailenizde ilginize muhtaç bir yakınınıza gereken ihtimamı da göstermeyi ihmal etmemelisiniz.
14 Mart 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aceleciliğiniz yersiz paniklere neden olabiliyor. Öngörülü olduğunuz şeklindeki imajınız, sizinle alakalı insanları koşuşturmalar içine sokabiliyor. Yakın çevrenizde sağlık sorunu yaşayan bir arkadaşınızla ilgili beş, altı kişi değişik ölçülerde endişe yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme bazı beklentilerinizin artmasına yol açabilir.
14 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın günün tamamında İkizler burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Gergin etkiler aldığımız bir gün geçireceğiz. Ay ve Neptün, Güneş ve Jüpiter arasındaki sert kontaklar sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Riskli işlerden uzak durmanız iyi olacaktır. Seyahatlerinizde de dikkatli olmalısınız. Ay-Jüpiter karşıtlığı ise psikolojik olarak kendi kendinizin enerjinizi düşürebileceğinizi gösteriyor. Geçmişteki yaşanmışlıklarınız sizi depresif bir ruh haline sokabilir. Ofis ortamınızda da yaşadığınız anlaşmazlıklar aranızdaki konunun büyümesine neden olabilir. Ay-Merkür kontağı da kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılabileceğinizi gösteriyor. Ay 15:30'da ertesi güne kadar boşluğa giriyor. Sevgiler, Astromeri
14 Mart 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Şartları sen belirliyorsun!Ay, akşam saatlerinden itibaren boşlukta hareket etmeye başlayacak. Ay, boşlukta hareket ederken kendine olan özgüvenini toparlamak zor olabilir. Ama yine de uzun zamandır planladığın konuşmayı yapmak isteyeceksin. Bugünün şartlarını belirleyen sensin! Bir süredir kendisine zaman ayırmadığın için sitem eden sevgiline vakit ayırmak ilişkinize iyi gelecek. Evli olan bir Yengeç burcuysan, sevgilinin yapacağı sürpriz karşısında duygularına hâkim olamayabilirsin. Akşam saatlerinde arkadaşınla birlikte tiyatroya gidebilirsin. Tüm bunlarla birlikte daha fit bir görünüme kavuşmak ve dinç olmak adına spora yazılabilirsin.
14 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize olan özgüveninizle çevrenizde ışıldayacaksınız. Yeni tanışmalar ya da geçmişten biri kalbinizde yer edinebilecek noktaya gelebilir.
14 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Elimizde olmayan nedenlerle yaşadığımız olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Bu nedenle içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Kabullenme içinde olabilir ve kendinizi akışa bırakmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiler dağınık, hayatınızda bitişler meydana gelebilir. Ailevi konularda hassasiyet yaşayabilirsiniz.
14 Mart 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın arkadaşlarınızın kalbini kıracak, yanlış anlaşılmalara mahal vereceksiniz. Ayın etkisi ile sinirleriniz gerilebilir. Temkinli olmakta fayda var.
14 Mart 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız son derece güçlenebilir ama bu durum, sizin duygusal yaklaşımlara girerek hatalı adımlar atmanıza neden olmayacaktır. Hiserinizi net biçimde görebilecek ve bunları çevrenize kolaylıkla ifade edebileceksiniz.
14 Mart 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizi genişletecek durumlar söz konusu olabilir. Belki siz anne-baba oluyorsunuz, belki kardeşiniz evleniyor. Aile içindeki bolluk ve bereket artıyor. Özellikle kariyer hayatınızda beklenmedik aksiyonlar alabilirsiniz, beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Birçok Yengeç burcu taşınmaya hazırlanıyor veya evlerinde değişiklikler yapıyor olabilirler.
14 Mart 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars ile Satürn arasındaki olumlu etkileşim gündelik hayat akışınız ile ev düzeniniz arasında olumlu bir bağ kurabileceğinizi gösteriyor. Yeni iş alternatifleri ve hayatınıza taşıyacağı tempo ile ev içi ilişkileri dengeli götürmeyi başarırsınız. Seyahatlerle şekillenen iş hayatınız daha renkli ve aktif hale geliyor. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda sağlam bir bağ oluşur.
14 Mart 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde objektif tutumlar sergilerseniz geçmişin yaralarını iyileştirip gücünüzü toplayabilirsiniz. Gün boyu dayanıklılık sınavları, sosyal çevrede gelişmeler olası.
Reklamı Kapat