Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Seviyor, seviliyorsunuz ve gerisiyle ilgilenmiyorsunuz. Çevrenizdekiler dikkatinizi oraya çekmek isteseler de Onun geçmişte yaşadıklarının sizin için hiç bir önemi yok.
15 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Bazen kendinizi yel değirmenlerine karşı savaşan Don Kişot gibi hissediyorsunuz. Haksızlıklara karşı mücadelede kendinizi hep yalnız buluveriyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızı kaypak buluyor ve bunu çekinmeden dile getiriyorsunuz.
15 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Hayalini kurduğunuz büyük bir özel eşyaya nihayet kavuşuyorsunuz. Bir süre taksit ödemek zorunda kalmanız bütçenizi sarsmayacak. Çünkü uygun koşulları çoktan yarattınız bile.
15 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Dünyadaki adaleti sağlamak tek başınıza sizin göreviniz değil. Yalnız kaldıkça ödeyecek bedeliniz büyük olabilir.
15 Mart 2019

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük rutinlerin fazlalığı bugün sizi bir miktar bunaltabilir. Daha kendinizle olmak istediğiniz bir gün. Çevrenizdeki insanları gözlemliyorsunuz. Şüphe içerisinde olduğunuz durumlar var. Arkadaşlarınızın üzerinde baskı kurmaktan ve onları yöneten davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız. Çevreniz bu tutumunuzdan rahatsız.
15 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşlukta ilerleyen Ay 00:49'da Yengeç burcuna geçiyor. İletişim yönünüzün öne çıktığı bir günde olabilirsiniz. Kurduğunuz kontaklar yeni fırsatlar sunabilir. Sabah ise Ay-Kiron zorlu açısıyla söyledikleriniz kırıcı olabilir. Dikkatli olmalısınız. Ayrıca bugün Merkür Güneş'in kalbinde olacak. Hayattan istediklerinizi çok içten dileyin. Merkür retroyken daha soyut konuları ön plana çıkartacaktır. Yaptığınız iyilikler, yardımlar size ileride geri dönecektir. Zor anınızda dostlarınızdan destek görebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
15 Mart 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini sorguluyorsun!İş yerinde karşılaşacağın sorunları mantığınla kolayca alt ettiğine şahit olabilirsin. Özellikle bir süredir üzerinde hissettiğin baskıya artık bir son vereceksin. Ummadığın birisiyle yapacağın telefon görüşmesi gün içinde kafanı biraz kurcalayıp, kendini sorgulamana neden olabilir. Kapalı ortamlarda kalmak bugün seni biraz bunaltabilir. Evli ve çocukları olan bir Boğa burcuysan ailecek yapacağınız tatil planında, çok daha cazip teklifte bulunabilirsin. Gün içerisinde yaşadığın kafa karışıklığı ile akşam saatlerinde tv programlarını ve sosyal medyayı yakından takip edebilirsin. Mide problemi yaşayan bir Boğa burcuysan, işlenmiş gıdalardan uzak durmanda fayda var.
15 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konular, harcama ve alışverişler gündeme gelirken, bu konularda aksiyon alabilir ya da duygusal hareket edebilirsiniz. Güven duygunuza yönelik hassasiyetler ön plana çıkabilir.
15 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli bir gündesiniz. İş hayatınızda yazışma ve konuşmanın yoğun olduğu zamanlar var. Uğraştığınız işlere yön kazandırabilir, sağlam olması için uğraş verebilirsiniz. İlerleyen saatlerde hayallere kapılmanız olası. İşlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir.
15 Mart 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Müzikler ve filmler size sizi yansıtır. Yüksek titeşim içeren yayınların içerisinde olmakta fayda var. Uzun vadede ufkunuzun genişlediğini göreceksiniz.
15 Mart 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece canlı olacağınız, hareketli bir gün geçirmeniz mümkündür. İnsanlarla buluşup gezmek, sosyal ortamlara girmek veya kısa bir geziye çıkmak, günün ana konuları olabilir. Çeşitli iletişim cihazları üzerinden de uzaktaki kişilerle görüşebilirsiniz.
15 Mart 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, çocuklarınızla iletişim konusunda olumlu adımlar atabilir, aşk hayatınızda yeni tekliflerle karşılaşabilir ve kendinizi en iyi şekilde göstereceğiniz sunum ve gösterilerde yer alabilirsiniz. Dolunay size ikili ilişkilerinizde kalıcı adımlar atma imkanı sunarken, ilişkisi devam edenler için bu zaman dilimi, ilişkiyi bir adım öteye taşıyabilecek etkidedir.
15 Mart 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonuna doğru aşırı iş halletmeye çalışmakla kendinizi zorlamayın. Sınırlı bir kapasiteniz olduğunu unutmayın. İşleri biriktirmeden halletmek en doğrusu olacaktır. Partnerinizle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Herkes kendi fikrinin doğru olduğu konusunda aşırı ısrarcı davranabilir.
15 Mart 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularda hayaller ve günün gerçekleri uymayabilir. Kendini olduğundan farklı gösteren insanlarla ilgili olaylar yaşanabilir. Hayaller ve karmaşık duygular iç içe.
Reklamı Kapat