Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Siz çevrenizde oldukça cazibeli biri olarak nitelendiriliyorsunuz. Çocuksu tarafınız size insanları çekiyor ve siz de bu ilgiden hoşlanıyorsunuz. Bu ilgi arasında birlikte olduğunuz insani ihmal etmemeye dikkat edin.
15 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Boğa’lar yine çok dengeli bir iş günü geçirecekler. Önünüze gelen işlerin altından kalkacak, yeni projeler hakkında parlak öneriler ortaya koyacaksınız. Bu başarılarınıza devam ederseniz terfi yolları açık.
15 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Sürekli ileriyi düşünüyor, yatırım peşinde koşuyorsunuz. Tam da Boğa’ya yakışır bir hareket! Fakat kendi zevkinize hiç para ayırmayarak hayattan nasıl zevk alabilirsiniz ki?
15 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sinirlerinizi fazla yıpratmamaya ve daha sakin olmaya çalışın. Bugün sinirli davranışlarınızla sevdiklerinizi kırabilirsiniz.
15 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok eski bir arkadaşınızın bu sıralar yaşadığı çözümsüzlükler, zamanınızı alacak. Bu konuda birtakım çözüm arayışları içine gireceksiniz. Yararlı olmak için ilgi gösterdiğiniz bir konuda alacağınız tepki, tamamen önyargılı bir yaklaşımdan kaynaklanacak. Bu yüzden yaşayacağınız kırgınlık, karşı tarafın göstereceği pişmanlıkla ortadan kalkacak.
15 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, 15 Mayıs saat 14:48 itibariyle Boğa burcunda doğacak Yeniayda, size fayda sağlamayacak hiçbir proje, ilişki ve durum içinde yer almazsınız. Bu açıdan gayet olumlu bir Yeniay diyebiliriz. Seçtiğiniz arkadaşlarınız, çalıştığınız iş, el attığınız her şeyde kazanç elde etmeye yönelik düşünecek, ona göre değerlendirmede bulunacaksınız. Aşkta, çocuk sahibi olmada, çocuklarla ilgili konularda ve yeteneğinizi değerlendirmede bu Yeniay olumlu kararların verilmesini sağlayıcıdır. Aşık olabilirsiniz, cinselliği daha fazla önemsersiniz ve gönül verdiğiniz işe tutkuyla bağlanırsınız. Bu Yeniayın sizin açınızdan bir başka güçlendirici yanı, Venüsün Cumartesi günü burcunuzda seyrine başlamasıdır. Böylece tutumluluk başta olmak üzere, güvence elde etmek amaçlı girişimlerde başarılı olunur. Ev sahibi olmak, sevdiklerinizi garanti altına almak, aileye sahip çıkmak kolaylaşıyor. Ayrıca sağlıklı yaşama ilginiz yükseliyor. Bu zararlı alışkanlıklardan sizi uzaklaştırıcı ve koruyucu olacaktır. Yeniay her birimizin hayatında güven ve istikrarın işaretçisi olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,
15 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük emekler sonucu kazandığın ya da elinde biriktirdiğin parayı, kendin için harcayabilirsin.
15 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün öğle saatlerinde meydana gelen yeni ay sosyal yaşamınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Yeni dostluk ve arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Burç değiştiren Uranüs ise sıradışı, ilginç arkadaşların olduğu, sosyal yaşamınızda beklenmedik ve ani değişimlere işaret ediyor.
15 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde üçüncü şahısların vermiş olduğu huzursuzlukları bir kenara itip doğru düşünmeniz gereken bir zaman dilimi. Sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızdan gelecek olumsuz bir duruma karşı içinizde kırgınlık hissedebilir ve bu durumu anlamaları için onlardan uzaklaşma yoluna gidebilirsiniz.
15 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi olarak planlama yapmak, kontrolünüz dışındaki harcamaları dengeleyebilir. Aile ve kardeşleriniz konusu gündeminizi etkileyebilir. Bu konuda korumacı olabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili konularda finansal planlama yapabilirsiniz. Borçlar, alacak – verecek konularını netleştirmek isteyebilirsiniz. Yalnız kalıp düşünmek isteyebilirsiniz.
15 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün göksel enerjiler sağlık sorunları yaşayan Yengeçlerinde yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk yada kardeşleri ile sorunlar yaşayan Yengeçler orta yolu bularak uzlaşı sağlayabilirsiniz. Özellikle duygusal değere sahip çıkmak, sevdiğiniz her şeye her nesnelere sarılma eğilimindesiniz. Dikkat edin bu tavrınız suiistimallere neden olmasın. Kişisel Kaynaklar gelirler ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu olmaya başlıyor. Aynı tekrarlardan uzaklaşmayı başaracaksınız.
15 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız. Onu ihmal etmeyin.
15 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
15 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, ani değişimler gezegeni Uranüs, 7 Temmuz 2025’e kadar Boğa burcuna geçiş yapıyor. Uzun zamandan beri belirsizliğini koruyan hayat akışı size olumlu yeni fırsatlar hazırlayacak. Yeni iş alanlarına geçiş yapabilir, mesleğinizde orijinal farklılıklardan yararlanabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde aykırı kişilerle iletişim kurmak ilginizi çekebilir.
15 Mayıs 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Takım çalışmalarınızı ve gelecek planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Çevrenizle beraber yapacağınız işlerde yönlendirilmelere dikkat edin. Birtakım sorunlar karşınıza gelebilir. 
Reklamı Kapat