Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün kendinizi duygusal açıdan oldukça yalnız hissedebilirsiniz. Fakat sorunlarınızı anlayabilecek kimselerle dertlerinizi paylaşabileceğiniz görülüyor. Cinsellik bugün sizin için oldukça önemli olabilir.
15 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Bugün işlerinize ekstra özen gösterebileceğiniz görülüyor. Birlikte çalıştığınız kimselerle iletişiminiz çok güçlü ve onlardan destek görüyorsunuz. Enerjinizin yoğunluğu ataklığınızı arttırırken, kendinizi fazlaca yormamaya dikkat etmelisiniz
15 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Yaşadığınız sorunlar maddi konulara verdiğiniz önemi arttırıyor. Yatırımlarınız ve girişimleriniz, doğru hedefleri belirleyebildiğiniz sürece sizin için son derece olumlu sonuçlar getirebilir.
15 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Atacağınız adımları iyi planlarsanız çok daha verimli olabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileri önem taşımakta.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülüyorsunuz. Ama bu üzüntüyle, konu hakkındaki birtakım abartıları da paylaşmış oluyorsunuz. Bugün hayatınızda yapmayı düşündüğünüz değişikliklerinden birini gerçekleştirmek için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde gelecek bir telefonda karşılıklı görüşme isteyecek ve bu fırsata ilk adımı atmış olacaksınız.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın Terazi burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Gün içerisinde kendinizi bitkin hissedebilirsiniz. Geçmişteki konular tekrardan aklınıza gelebilir. Enerjinizi yok yere düşürebilirsiniz. Ay-Kiron karşıtlığının yaşanacağı gün içerisinde sağlığınıza dikkat etmeniz gereklidir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa iyi olduğunuzu düşünüp tedavilerinizi aksatmayın. Venüs Boğa burcuna bugün giriş yapıyor. 9 Haziran'a kadar ilişkisi olanlar evlilik tekliflerine hazır olsun. Evliliğinde kriz yaşayanlar varsa son bir şans vermek için tekrardan partneriyle yoluna devam edebilir.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimin güç kazanacak!Aşk ve sevgi gezegeni Venüs bugünden itibaren karşıt burcunda konumlanıyor. Kariyerinin önemli bir noktasını oluşturan iletişimini güçlendireceksin. Medya, reklam ve pazarlama gibi konularda iş alımları, proje teklifleri ve başvurulara önem vermen ufkunu açacaktır. Parasal konularda sıkıntıya düşebilirsin. Bu yüzden gün içerisinde yapacağın alışverişte harcamalarına dikkat etmelisin. İlişkisi olan ya da evli bir Akrep burcuysan, değer verdiğin kişinin ailesiyle ilgili bazı sağlık sorunları yaşanabilir. Uzaktan yürüttüğün bir ilişkin varsa, belirsizlik yaşayabilirsin. Kendine yeni bir yol çizmek isteyeceksin. Mide problemin varsa, işlenmiş ve yağlı gıdalardan uzak durmanda fayda var.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ve ev konularında almanız gereken sorumluluklar sizleri bazı planlarınızdan alıkoyabilir. Aile üyelerinizle olan ilişkilerde öncü ve yapılandırıcı bir rol oynamanız gerekebilir.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilemediğiniz konularla ilgileneceğiniz bir zamanlar var. Elinizde olmayan nedenlerle değişken konulara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Gün içinde yaşadığınız olayların kıvrak zekânızla üstesinden gelmeniz gerekebilir. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde keyifli iletişim kurduğunuz insanlarla bir araya gelebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız konusunda oluşabilecek olaylar sizi mutluluğun zirvesine taşıyabilir. Ayrıca sezgilerinizin ve maneviyatınızın da güçlendiği bir gün.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir günde çok büyük gelişmeler beklemeyin. Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürecek. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Şu sıralar yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep; karşıt burcuna geçen Venüs, ikili ilişkinin ve iş birliğinin altını çizerken, güven ve maddiyatla ilgili konuları da daha çok önemsemene yol açabilir. Duygusal yoğunluğunu arttıran ve seni tutkulu davranmaya iten köklü gelişmelere açıksın. Şu ara ihtiyacın olan anlayış ve sevgi beklemediğin birinden gelebilir.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren partnerinizle aranızdaki soğukluk sona erer. Sıcak bir ilişki için evren sizi sonuna kadar desteklemekte. Evlenme teklifi almak ya da evlenme teklif etmek için haydi! Yeni iş teklifleri ya da ortaklıklar kapınızı çalabilir. Bu dönemde başlayan her türlü ilişki sağlam ve güçlü temellere dayanır.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde  yanılsamalardan, yanlış anlaşılmalardan muzdarip olabilirsiniz. Öğlene doğru yaratım artacaktır. Akşam sevdiklerinize öfkeli çıkışlarda bulunabilirsiniz. Sözlü çatışmalar uzayabilir.
Reklamı Kapat