Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde denemeniz gereken bir şeyler var. bunların ne olduklarını kendinize sormalısınız. Pozitif esintiler için elverişli günler. Ama belleğinizi iyice bir yoklamanız gerekiyor.
15 Mayıs 2019

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Kişilik çatışmaları özellikle iş ilişkilerinde kaçınılmaz. Bunu kabullenmeniz gerekiyor. Ortak noktalarda birleşebilme güçlüğü, sizi işlerin böyle gitmeyeceği sonucuna vardırmamalı.
15 Mayıs 2019

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Zaman içersinde yoluna gireceğine inandığınız tıkanmalar, bu inancınızı doğrulayacak yönelimler içinde. Zararlı çıkacağına inandığınız alışverişler konusunda geriye dönüş şansınız yok gibi.
15 Mayıs 2019

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi bağımlı hale getirebilecek bir ilişkinin bugünlerdeki çekiciliğine kapılmayın. Bugünlerdeki aşırı duygusal ruh durumunuz, ilerde pişmanlıklar getirebilir.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç güne kalmadan bir özleminizi gidermek için, uzun bir yolculuğunuz olacak. Ama özlem gidermek kadar, birtakım şeyleri düzeltme niyetiyle gideceksiniz. Bugünlerde ikili bir görüşmeniz dikkat gerektiriyor. Kıvrak zekanızla yapıcı bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. Bugün çözümsüzlüğe giden bir konuyla ilgili olarak düşünceniz istenebilir.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün tamamında Ay Terazi burcunda ilerliyor. Kardeşleriniz, akrabalarınız gündeminizi oluşturabilir. Eğitim hayatınızda da aktif bir gün geçirebilirsiniz. Ay-Kiron karşıtlığı sebebiyle iletişim kurarken sözlerinizi özenle seçmeye çalışın. Kelimeleriniz siz fark etmesiniz de yaralayıcı olabilir. Ayrıca bugün Venüs Boğa burcuna giriş yapıyor. 9 Haziran'a kadar maddi kazançlar elde edeceğiniz işlere imza atabilirsiniz. Kariyerinizde parlak bir dönem geçirebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Neşeli tavırların dikkat çekecek!Sevgi gezegeni Venüs, toprak burcunda hareket etmeye başlıyor. Sabah saatlerinde zihnini olur olmadık konularla meşgul olabilir. Bilgini ve zamanını iyi değerlendirebilirsen uzmanlık alanınla ilgili teklifler alabilirsin. Eğer büyük bir firmada ya da marka ile çalışıyorsan içeride yaşanan krizler senin için yeni oluşumlara göz kırpabilir. Gezegenlerin etkisiyle gösterişli görünümünle girdiğin ortamlarda dikkat çekmen çevrende kıskanılmana sebep olabilir. İlişkilerinde sadakat arayışı içinde olman seni seçici olmaya zorluyor. O sadakati bulmak için arayış içine girebilirsin. Evli ve çocukları olan bir Aslan burcuysan, ailecek sinemaya, tiyatroya gidebilirsiniz. Bunlarla birlikte neşeli tavırların yeni tanışacağın kişilerin sana dair düşüncelerini olumlu yönde etkileyecek.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hukuksal konuların önem kazandığı bir gün içinde olabilirsiniz. Kazanmak ve yönlendirmek istediğiniz olayların, dostlarınız sayesinde yön bulma durumu ihtimali söz konusu olabilir.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündeminiz çok hareketli. Değişken olaylara karşı kıvrak zekânızı kullanmanız gerekebilir. Güçlü kişiliğinizle yakın çevrenizdeki olaylara yön göstermek isteyebilirsiniz. Gençlerle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikleri gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif alacağınız konulara yönelebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili bazı çekinceleriniz ve korkularınız su yüzüne çıkabilir. Onları yok etmek sizin yeteceğiniz olacak iş başarıları konusunda da evren sizi destekleyecek.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir. Düzensiz ve yetersiz uyku yaşam enerjinizi alıp götürüyor.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan; önümüzdeki süreçte, kariyer alanında duygusal kararla almaktan ziyade sahip olduğun değerlere daha sıkı tutunabilir, içi boş hayallerin yerine sağlam ve uzun vadeli olanlara yönelebilirsin. Hayatına yeni bir düzen katacak girişimlerin, eskisinden farklı ve henüz deneyimlemediğin alanlar olabilir.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa burcuna geçen Venüs haftaya keyif ve huzur taşıyacak. Ailenizle rahat ve konforlu bir dönem geçirirsiniz. Hayatınıza anlam katan bir kadının vereceği destek size güç katar. Yöneticilerinizin takdirini kazanacağınız bir süreçtesiniz. Yeni kariyer fırsatları da kapınızı çalabilir.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde para kaybına bağlı gerginlik olabilir. Öğlen itibari ile zihin beden dengesini sağlayıp daha kararlı tutumlar sergileyeceksiniz. Akşam saatlerinde  yakın çevrede öfkeli çıkışlar artabilir.
Reklamı Kapat