Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızda hiç arzu etmediğiniz gelişmeler olmakta. Bu gelişmeler sizi çok mutsuz ediyor ama elinizden de bir şey gelmiyor. Sabırlı olmaya çalışın.
15 Mayıs 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş konularında karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. İş yerinizde gereksiz bazı gerginlikler olabilir ve küçük konular büyütülebilir.
15 Mayıs 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda aldığınız doğru kararların meyvelerini toplayabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün harcamalarınızda artış olabilir.
15 Mayıs 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün kendinizi yoracağınız yada strese gireceğiniz faaliyetlerden uzak durmalısınız. Sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkilerinde hazırlık içinde olunan gelişmelerle ilgili birtakım ertelenmeler yaşanabilir. Fakat plan değişiklikleri gerekmeyecek. Son derece önemli bir konuda, bu günlerde karar aşamasındasınız. İnançlı bir tutum sergilemenizde yarar var. Gelecek yakın günlerde bir hasta ziyaretiniz olabilir. Bu ziyaret için birkaç gün ayırmak zorunda kalacaksınız.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün genelinde Ay Terazi burcunda ilerliyor. Finansal konularınızın öne çıktığı bir günde olabilirsiniz. Ay'ın Kiron ile yaptığı karşıtlık sebebiyle parayla ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşinizin maddi durumu ya da borçlarınız sizi duygusal olarak yaralayabilir. Venüs Boğa burcuna bugün itibariyle geçiş yapıyor. 9 Haziran'a kadar maddi değeri yüksek olan teknolojik bir alet alabilirsiniz. İnsan iletişiminin önde olduğu mesleklerde çalışıyorsanız maddi olarak gelirinizin artacağı bir süreçte olacaksınız. Eğitim hayatınızda parlayabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gözler üzerinde!Sevgi gezegeni Venüs, toprak burcunda hareket etmeye başlıyor. Konsantre olduğun işinde her şeyin yolunda gitmesinin sebebi işini severek yapıyor olman. İşine bağlılığını gören patronun tarafından gün içinde beklemediğin bir ikramiye alabilirsin. Ailenle arandaki maddi sıkıntıları eritmen senin yolunu açacak gelişmelere sebep olabilir. Evli ve çocukları olan bir Balık burcuysan, ailecek bir davete katılabilirsiniz. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Balık burcuysan, artık kalbin aşk için atsın isteyeceksin. Bugün aynı zamanda tarzında değişiklikler yapacaksın. Geliştirdiğin stil değişikliği ile herkesin beğenisini toplayacaksın. Sağlıklı bedene sahip olmak adına bugün spora başlayabilirsin.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda yaşadığınız benzer problemler artık sizi yoruyor olabilir. Aile büyüklerinizin özel yaşamanıza fazla müdahale etmesine izin vermemelisiniz.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yönden bağlayıcı olaylar yaşanabilir. Ortaklı para konuları gündeminize gelebilir. Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İş hayatınızda kıvrak olmanız gereken olaylar yaşanabilir. Yenilenme içine gidebilirsiniz. Gençlerle ilgili konularla ilgili gelişmeler olabilir. Akşam arkadaşlarınızla olmak iyi gelebilir.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Tatile çıkamıyorsanız birkaç saat doğada yalnız kalmak için uygun bir gün. Aşk hayatınızdaki karmaşayı çözümlemek için kendinizi dinlemeye ihtiyacınız olabilir.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan rahat bir döneme gireceksiniz. Önceden yapmış olduğunuz harcamalarınız yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırın
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık; bu ara edindiğin bir takım kazançları hızla tüketebilir, harcamalarını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Fakat elindekilerinin değerini bilmende fayda var. Önümüzdeki zamanlarda yakın çevren ve kardeşlerinle ilişkilerini pekiştirebilirsin. Yeni dostluklar kurabilir, seni tatmin edecek bir eğitime başlayabilir ve pek çok yolculuk planı yapabilirsin.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs?ün Boğa burcuna geçmesiyle yeteneklerinizi yeniden keşfedersiniz. Sanat, gıda gibi konularda eğitimlere kayıt yaptırabilirsiniz. Kardeşinizle ilişkiniz güçlenir. Komşunuza aşık olabilirsiniz. Eğitim ve kurslar için harika bir zaman, internet üzerinden her türlü tanıtım faaliyetini etkin bir şekilde yönetirsiniz. Kısa yolculuklara çıkın.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi yönsüz ve yanlız hissedebilirsiniz. Öğlen başlayan hareket uzun vadeli planları netleştiriyor. Olumlu haberler alabilirsiniz. Akşam iç hesaplaşma, geçmiş konular sizi yorabilir. Gün boyu huzuru ve  güvenli alanı korumak önemli.
Reklamı Kapat