Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Sonradan, aşksız geçen bu günlerinize ah edebilirsiniz. Hemen bugünden başlayarak gönlünüzü biraz kışkırtıp ruhunuzu harekete geçirmelisiniz. Sosyal hayatınızın canlılığı buna oldukça uygun
15 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

Birçok hayalinizin önü açılabilir, hazırlıklı olun. İş yaşamınızın geleceğinde birçok dengeyi değiştirebilecek gelişmeler var. Bu gelişmelerin size kazandıracaklarını mevcut koşullarınızda görmeniz biraz zor gibi.
15 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Küçük de olsa, her zaman kenarda bir birikiminiz oluyor. Yakında büyük bir alışverişiniz olabilir. Bunalacağınız para sıkıntılarınız yok. Para sıkıntısının ne olduğunu biliyorsunuz.
15 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok yönlü ve yetenekli olmanıza rağmen, çok özel dost ilişkilerinin yoksunluğunu çekebiliyorsunuz. Bugünlerde kendi iç dünyanızda çok duygusalsınız. Bir iç meseleniz varsa, bunu biriyle paylaşmalısınız.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son günlerde incinmeye çok hazır görünüyorsunuz. Aile ilişkilerinizde son zamanlardaki küçük pürüzler sevince dönüşebilir. Bu konuda sizden daha fazla niyet besleyen insanlar var. Bazı olayları bugünlerdeki ruh durumunuzla büyütebilirsiniz. Yakın geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulmalı ve canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gelirinizle ilgili konulara vakit ayırabilirsiniz. Harcamalarınız ve elinize geçen para arasındaki dengeye bozmamaya dikkat edin. Ay'ın Kiron ile oluşturduğu karşıt açı, maddi konularda yara almaya açık olduğunuzu gösteriyor. Kartlarınıza, değerli eşyalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Venüs Boğa burcuna geçiyor. 9 Haziran'a kadar eğitim hayatınızda başarılarınızla parlayabilirsiniz. Uluslararası çevrede iş yapıyorsanız kariyer başarınız herkes tarafından takdir edilebilir.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendine ve sevdiklerine jestler yapıyorsun!Sevgi gezegeni Venüs, toprak burcunda hareket etmeye başlıyor. Yeni girişimler, yeni başlangıçlar seni bekliyor. İş değiştirmeyi uzun zamandır düşünüyorsan, bugün gelecek teklifi düşünmeden kabul edeceksin. Maddi konularda kemerlerini sıkmıştın. Artık biraz olsun nefes alma zamanı. Hayat akıp giderken kendine ve sevdiklerine jestler yapacaksın. İlişkisi olan bir Başak burcuysan, sevgilinin ailesiyle ilgili önemli konular gündemini meşgul edebilir. Sanatla ilgilenen bir Başak burcuysan, çalışmalarını daha görünür kılmak için ortak sanatsal platformlarda yer alabilirisin.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yapacağınız harcamalarla alakalı temkinli olmalısınız. Yapacağınız alışverişler boş yere israf etmenize sebep olabilir. Aylık bütçe planlamanızı bozmamalısınız.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi kaynaklarla ilgili dalgalanma yaşayabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanarak daha başarılı olabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Kıvrak zekânızla gün içindeki yoğunluğu idare edebileceğiniz zamanlar var. Akşam saatlerinde yolculuklar gündeme gelebilir.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi hayatınızı dizayn etmeye karar verdiniz ve her konuda evrenin desteğini alabilirsiniz. Yeniliklere başlamak için uygun bir gün ve istikrarınıza destek olacak.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğinize kapris yapmayın. Zira o bundan hiç hoşlanmıyor. Çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Çevrenizde inanamayacağınız bazı gelişmeler olabilir. Bu yüzden hazırlıklı olmakta fayda var. Karamsarlığa kapılmayın. Çevrenizde tüm ilişkilerinizde aşama kaydedeceksiniz.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak; bir süredir seni maddi manevi yoran koşulları artık geride bırakabilirsin. Kendine yeni kazanç fırsatlar oluşturabilirsin. Burç değiştiren Venüs, akademik kariyerini desteklerken, eğitim hayatındaki başarı, hayatına renk katacağa benzer. Bu dönem seyahat planların ve vizyon sahibi insanlarla birlikteliğin artabilir.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs Boğa burcuna geçerek uzaklarla iletişiminize kalıcı çözümler taşıyor. Yabancılarla sözleşmeler, anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Uzakta yaşayan biriyle aşk gündeme gelir. Yurt dışı bağlantılarınızda sizi mutlu edecek gelişmeler karşınıza çıkar. Sözlerine güvendiğiniz dostunuz olan biriyle aranızdaki ilişki duygusal bir boyut kazanabilir.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde empati önem kazanıyor. Öğleden doğru işlerdeki akış sizi memnun edecektir. Gün boyu ruh beden dengesini koruyun. Akşam birikmiş öfke açığa çıkabilir, ani çıkışlara dikkat.
Reklamı Kapat