Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini doğru saptamanız gerekiyor. Konuyu açıp işi varacağı yere vardırmanız için henüz erken olabilir.
15 Mayıs 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Ama bu bunalımınız uzun sürmeyecek. Bu günlerde işinize yakınlık duyacağınız gelişmeler bekleyebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi, yüzünüzü hayli güldürecek. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açabiliyor.
15 Mayıs 2019

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

İlginç fikirlerinizin insanları gerebileceği tartışmalardan kaçınmalısınız.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli konularda hissettiğiniz haksızlığa uğramışlık duygusu, duygusal yönlendirmelere neden oluyor. Bu ilişkilerdeki değerlendirmelerinizde, sizin de birtakım haksızlıklar içinde olabileceğinizi düşünmelisiniz. Son günlerdeki birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, birtakım kararsızlıklar yaşamanıza yol açacak. Yakında toplu bir eğlencenin içinde olacaksınız.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca Ay hareketini Terazi burcunda sürdürüyor. Çalışma hayatınız gündeminizde olabilir. Zaman zaman stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ay ve Kiron arasında aktifleşen karşıtlık sebebiyle bugün sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Eski bir hastalığınız da nüks edebilir. Evcil hayvanınıza da dikkat edin. Venüs bugün sizin burcunuza geçiş yapıyor. 9 Haziran'a kadar estetik, dış görünüşünüzde değişiklik yaptırmak için uygun bir zaman dilimidir. Venüs sizin yöneticiniz hem maddi hem manevi olarak kendinizi mutlu hissettirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Zorlandığın konulara dair destek alacaksın!Aşk ve sevgi gezegeni aynı zamanda da yönetici gezegenin bugünden itibaren burcunda konumlanıyor. Odak noktanda maddi imkânların için ekstra çalışmak ya da çabalamak var. Yakınların bu aşamada seni biraz hırslı bulabilirler. Çatışmaya girmek yerine kendini açıkça ifade etmen gerekebilir. Bir akrabanın yaşadığı soruna çözüm bulmak için kolları sıvayabilirsin. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, hoşlandığın kişiye açılmanın yollarını arayacaksın. Ergenlik döneminde çocukların varsa, onlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsin. Bu konuda önlem almak adına, profesyonel kişilerden destek alabilirsin. Estetik, bakım, kuaför programın veya randevun varsa başka bir güne ertelemeni tavsiye ederim.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınız ve gündelik yaşamınızda imza ve evrak işleriyle alakalı gereken özveriyi göstermeniz gerekiyor. Aksi takdirde güzel görünen durumları aleyhinize çevirebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle iletişiminiz de kıvrak olmanız gerekebilir. Vizyonunuzu belirlemeniz gereken zamanlar olabilir. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmemeniz de fayda var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla günün yoğunluğu hakkında derin sohbetler edebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Estetik alanında operasyonlar düşünüyorsanız uygun günlerdesiniz. Hayatın keyif veren alanlarını ön planda tutacağınız günlerde küçük haberlere takılıp, sinirlenmeyin.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa; yönetici gezegenin Venüs, 9 Hazirana kadar burcunda bulunacak. Hayat dinamiklerindeki bazı belirsizlikler netleşmeye başlarken, uzun vadeli sağlam kararlar alabilir, cazibeni artırabilir, sesine ses katabilirsin. Gelecekle, iş ve kariyerinle ilgili kurduğun hayale kavuşma şansı bulman da mümkün.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuza yerleşen Venüs size mutluluk, neşe, tatmin, güzellik, keyif taşır. İkili ilişkilerinizde huzur zamanı. Bu dönemin keyfini çıkartıp, kıymetini bilmelisiniz. Partnerinizle güven duygusu içinde daha kalıcı bir ilişki yaşamaya başlama fırsatına sahipsiniz. Ayrıca her türlü estetik müdahale için uygun zamanlar.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde yönsüzlük olası. Öğleden sonra yaratıcı becerileriniz aktif. Tadilat işleri sizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde yakın çevrede gelişen olaylar huzursuzluk gerginlik, sağlık hassasyetlerine yol açabilir.   
Reklamı Kapat