İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Onu, sevmenin dışında çok da saygın bir yere koyuyorsunuz. Sevgiliniz sizi gururlandırıyor. Ama sevgiliniz, çok sevilen rolünün dışına çıkamıyor. Sevgi bombardımanınızla buna izin vermiyorsunuz.
15 Mayıs 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Aldığınız taktikler, iş ilişkilerinizdeki sorunlara çözüm olmuyor. Belki de, birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve nezaketlisiniz. Bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir.
15 Mayıs 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz. Bu aralar iyi hesap yapmanız gerekiyor. Yapmanızın gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz.
15 Mayıs 2019

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizde yabancısı olduğunuz bazı davranışlardan rahatsızlık duyuyor, bunları sürekli eleştiriyorsunuz. Araya mesafe koyma yoluna giderseniz daha yararlı olabilecek.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın ilişkilerinizdeki sorunlu insanlarla kesmeyi düşündüğünüz alışverişlerde, doğru hesaplar içinde olmaya çalışmalısınız. Bazı kayıplarınızın geri dönüşü olmayabilir. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta daha önceden belirlemiş olduğunuz konularda, sizi birtakım sürprizler bekliyor. Eski dostlarla ortak hayal kırıklıkları içine gireceksiniz.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Terazi burcunda hareket ediyor. Çocuğunuz ve aşk hayatınız günün büyük kısmında odak noktanız olabilir. Bu iki konuyla ilgili de duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Ay ve Kiron arasındaki karşıtlık hem aşk hayatınızla hem çocuğunuzla ilgili duygusal yaralar almaya açık olabileceğinizi gösteriyor. Bugün itibariyle Venüs Boğa burcuna giriş yapıyor. 9 Haziran'a kadar yöneticisi olduğu burçta Venüs hem sağlığınızda hem duygusal hayatınızda güzel gelişmeler yaşatabilir.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinde başarı sağlıyorsun!Sevgi gezegeni Venüs, toprak burcunda hareket etmeye başlıyor. Uzun toplantılar ve ciddi gündemler bugün seni bekliyor. Ancak kariyer açısından başarılı bir gün olduğunu da söylemek isterim. Hem ortaklıkları hem de rakipleri bir arada bir araya getirecek bazı duyumlar alabilirsin. Özgüvenin tam olduğu için herkese iddialı gelen konularda sen her işin üstesinden gelerek kendini bir nevi ispatlayacaksın. Uzun bir süredir devam eden ilişkinde güven ihtiyacı içinde olabilirsin. Bu durumdan mutlu olmaman seni huzursuz etmeye yetse de o düzende kalıp sessizce yoluna devam ediyorsun. Sağlığına daha da önem verdiğin günlerden geçerken, sağlıksız gıdalardan uzak duracaksın. Evde kendi makarnanı, ekmeğini, reçelini yapma kararı alabilirsin.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hakkınızda yapılmış olan bazı dedikodular kulağınıza gelebilir. Böyle bir durumda önyargılı davranmayıp, adı geçen kişilerle yüzleşip ona göre bir karara varmalısınız.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi iletişimle ifade edebilirsiniz. Vizyonunuzu yaratmak için heves duyacağınız bir gündesiniz. Zekânızı kullanacağınız yerlerde bulunmaktan keyif alacaksınız. Güzel olan şeyler için harcamalarda bulunabilirsiniz. Gençlerle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Akşam saatlerinde arkadaşlıklar ön plana çıkabilir.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs’ün etkileri hayatınızın düzenli kısımlarını alt üst edecek. İlişkilerde sizden kaynaklı sorunlar çıkabilir, sakin ve düşünceli davranmakta fayda var.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İşte bir atılım yapmanızın en uygun zamanı. Bunu güvendiğiniz bir dostunuzun sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu da size bol paranın kapılarını açabilir. Yalnız anlaşmalarınızı kağıt üzerinde gerçekleştirin. Yoksa zararını siz görürsünüz. Ayrıca aşkta da yine anlaşmaya gitmelisiniz.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler; duygusal değişkenliğin sadece seni değil, çevrendeki insanları da çıkmaza sokabilir. Bu ara elini uzattığın birçok konunun ilerlemediğinden şikâyet ediyor olabilirsin. Geri planda kalarak uzun vadeli, köklü değişim planı içinde olabilir, ilişkilerini gözden geçirebilir ya da gözlerden uzak yaşamayı tercih edebilirsin.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs?ün Boğa burcuna geçmesiyle gizli ilişkilere yelken açabilirsiniz. Size karşı platonik duygular besleyen birinin farkına varabilirsiniz. Yaşam temponuzu düşürme zamanı. Kalbinizi kolektif enerjiye açmak için farklı spiritüel çalışma alanlarını deneyimleyebilirsiniz. Boğaz bölgeniz bu dönemde hassaslaşabilir.
15 Mayıs 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde sebepsiz bir hüzün yaşam enerjinizi düşürebilir. Öğlene doğru gücünüzü toplayıp aktif olabilirsiniz. Akşam saatlerinde kaygı ve gerginlik öfkeli çıkışlara neden olabilir. Dengeyi korumak önemli.
Reklamı Kapat