Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Çok yorulacağınız bir beraberliğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Karşı taraf daha gerçekçi. sizin kadar iyimser görünmüyor. Kişilik uyuşmazlığı gibi değil de, koşulların tam hazır olmadığı yönünde kaygıları var. Aceleci davranmayıp yeniden düşünmeye değer.
15 Mayıs 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bir haber alıp çok ilgilenecek ve buna yoğunlaşacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin bir aile sorunu bu günlerde iş yaşamınızı epeyce meşgul edecek gibi görünüyor.
15 Mayıs 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Borç alışverişlerinde fazla titizsiniz. Sizden borç alabilmek için bir banker olmak gerekiyor. Alırken de öylesiniz. Ancak sıfırlanma durumunda böyle bir yola başvuracağınızı söylüyorsunuz. Ama şu anda kafanızdaki bir plan için dış yardıma muhtaçsınız. Plan gerçekçi ve de vazgeçilmez gözüküyor.
15 Mayıs 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Dikkatli olmanızı gerektiren önemli bir konu var ve siz ona karşı hazırlıklı görünüyorsunuz.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hakkında olumlu düşünceleriniz olan insanlarla yeni fikir alışverişleri içine girebilirsiniz. Fazla istekli görünmediğiniz bir katılımın içinde, henüz ortaya çıkmamış çıkarlarınız var. Birtakım sosyal faaliyetleriniz, sizi hayatın diğer alanlarında belli ölçülürde sınırlıyor. Daha akılcı zamanlamalarla bazı dengeleri yerli yerine oturtmanızda yarar var.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tüm gün Ay Terazi burcunda ilerliyor. Sizler için ilişki odaklı bir gün olabilir. Eşinizle, sevgilinizle ilgili çözmeniz gereken konular olabilir. Ay'ın Kiron ile yaptığı karşıtlık sebebiyle duygusal yaralar almaya açık bir gündesiniz. Hem sizin hem partnerinizin söyleyecekleri yaralayıcı olabilir. Bugün öğle saatlerinde Venüs Boğa burcuna geçiyor. Bu görünümle beraber maddi durumunuz iyice güçleniyor. 9 Haziran'a kadar paranıza para katabilirsiniz. Yatırım yapacaksanız bu dönem idealdir.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güzel haberler kapında, sabırlı ol!Sevgi gezegeni Venüs, toprak burcunda hareket etmeye başlıyor. İş yerinde yaşanan sorunla ilgili alakan olmadığını açıklamak zorunda kalabilirsin. Hırsların bugün seni çok başka yerlere götürebilir. Hem iş hem de sosyal hayatında dengeyi korumalısın. Haksızlığa uğradığını düşünüyorsan öncelikle konuyu araştırman gerekebilir. Tüm bu aksaklıklar moralini bozmasın. Çünkü gün, sana güzel haberler taşıyacak. Özellikle evli bir Koç burcuysan, eşinin vereceği müjde seni çok mutlu edecek. İlişkisi olan bir Koç burcuysan, sevgilinle birlikte arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Keyifli saatler geçireceksiniz. Ailenden uzakta yaşıyorsan, gün içerisinde sık sık onlarla iletişim halinde olabilirsin.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkinizdeki problemleri derinlemesine sorgulamak ve partnerinizin size karşı yaptığı hataları söylemek için doğru bir gün. Kendinizi bunalmış hissedebilir ve bazı agresif çıkışlar içinde olabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kıvrak olmayı anlatan koşullar var. Gençlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Tepkilerinizi kontrol etmeniz gereken zamanlar olabilir. Eşinizle ilgili uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde yolculuklar ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs’ün etkisi maddi kazançlarınızın artmasına vesile olacak. Kazandığınız parayı kendiniz ve sevdikleriniz hayrına harcamak isteyebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız coşacak. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuruntu ve kuşkulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Cinsellik konusunda dikkatli olmalısınız. Onun isteklerini düşünmelisiniz. Para durumunuz iyi.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç; karşıt burcuna geçen Ay, aşk ve iş birliklerinden yana seni desteklerken, burç değiştiren Venüs de kazançlarını ve özgüvenini artırmak için yanında bulunacak. Önümüzdeki süreçte, huzuru, konfor ve kaliteyi, maddi ve manevi emniyetini daha çok önemseyebilirsin. Köklü bir değişim için yaratıcı yeteneklerini kullanabilir, tecrübelerini artırabilirsin.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs Boğa burcuna geçiş yaparak size kazanç anlamında rahat nefes aldırır. Artık keyif zamanı! Yüksek temponuzu biraz yavaşlatın. Hayatın keyfini çıkartın. Yatırımlarınızı güçlendirebilir, hayata daha sağlam temeller atarak devam edebilirsiniz. Öz değer duygunuzu güçlendirmek için harekete geçin.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün destek görme, anlaşılma arzunuz yüksek. Gün içinde olayların sebeplerini gözden geçirirken, doğru anlaşılmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde son sözü ilk söylerek  kırgınlık yaratmamaya özen gösterin. 
Reklamı Kapat