Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda fazla iyimsersiniz hatta zaman zaman işi abartabiliyorsunuz. Yine iyimser bir gününüzdesiniz fakat bugün bu gerçekten çok gerekli olacak.
15 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde verimsiz bir dönemdesiniz, bir de buna bazı arkadaşlarınızın sizinle uğraşması eklenince sinirleriniz fokur fokur kaynıyor. Bugün de mesai yapmak zorunda kalabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bugün kazancınız arttırmak konusunda oldukça başarılı girişimlerde bulunacaksınız. Planlarınız yakında gerçekleşebilir ve bunu bilmek sizi oldukça rahatlatıyor.
15 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Şu sıralar yaşadığınız sorunla sizi çok etkiledi gibi. Bugün yakınlarınızın yapacakları uyarıları dikkate almanız gerekiyor.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde dayanılmaz bir yenilenme ihtiyacı duyacak, zorlama şeyler yaşamak istemeyeceksiniz. Bu yüzden ne iş yaşamınızda ne de aşk yaşamınızda pek güven verici durmuyorsunuz. Yakın geçmişinizdeki bir olayla ilgili kendinizle bir türlü barışamıyorsunuz. Fakat bu konudaki niyetliliğiniz, sizi bunu takıntı haline getirmekten kurtarıyor.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay Terazi burcunda hareketine devam ediyor. Olumlu gelişmeler yaşamaya açık bir gündesiniz. Hayatın kötü tarafından bakmanın size bir şey katmadığının farkına vardığınız bir dönemdesiniz. Ay-Kiron karşıtlığının aktifleşmesiyle akademik konularınızda, yurt dışı işleriniz aksamalar yaşayabilirsiniz. Beklentileriniz ile sonuçlar farklı olabilir. Venüs Boğa burcuna geçiyor. 9 Haziran'a kadar aileye yeni bir bireyin katılacağını öğrenebilirsiniz. Bu konu bir evlilik veya bir bebek haberi olabilir.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel bağlarını kuvvetlendiriyorsun!Sevgi gezegeni Venüs, toprak burcunda hareket etmeye başlıyor. İnsanların senin hakkındaki fikirleri bugünlerde çok önemli. Kişisel bağlarını kuvvetlendirmek istiyorsan uzun zamandır görüşmediğin insanlarla yeniden bağlantıya geçebilirsin. İş arayışı içinde olan bir Kova burcuysan, gideceğin görüşmede zorlu sorularla karşılaşabilirsin. Eğitim hayatın konusunda parasal bazı endişelerin var. Düşüncen ile maddiyatlarını uyuşturup istediğin ortamı oluşturduğunda kararların doğrultusunda ilerleyeceksin. Bugün bu konuda mucizeler kapında! Sevgilinin seni kısıtladığı konuları onunla konuşarak halletmeye çalışacaksın. Akşamüzeri bir araya geleceğin arkadaşlarınla hafta sonu planları yapacaksın.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşamınızda uzun zamandır yöneticilerinize sunmak istediğiniz projelerinizi sunabilir ve bu konuda önemli destekler görebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uluslararası konular gündeminizi hareketlendirebilir. Yeni ufuklara açılmak için planlar yapabilirsiniz. İnanç ve düşüncelerinizi paylaşmak için başkalarıyla iletişimde olacağınız bir gündesiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızı iletişiminizle halledebileceksiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle birlikte sohbet etmek keyif verecektir.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizle, vizyonunuzu birleştirerek yaşam alanınızı mükemmelleştirebilirsiniz. Evinize yeni dekorlar almak için uygun bir gün olacak.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatta herşey kolay olmuyor. Fakat siz azimli kişiliğiniz sayesinde bu zorlukların altından kalkmayı başarabilirsiniz. Bu yönünüz sevdiğiniz insanı da çok etkiliyor. Onu kendinize daha fazla bağlıyorsunuz. Eğer sevdiğiniz biri yoksa etraftaki insanların da dikkatini çekeceksiniz.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova; burç değiştiren Venüs, evini güzelleştirmek, yeni bir yere taşınmak veya ailenle ilişkilerini sağlamlaştırmak için uygun koşullar oluşturabilir. Geleceğinle ilgili planlarını somutlaştırabilir, eyleme geçebilirsin. Bugün ise geleceğine katkısı olacağını düşündüğün bir çalışmanın ön hazırlıklarına yoğunlaşabilirsin.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs Boğa burcunda seyahat ederken ev hayatınıza huzur, konfor ve güven taşıyacak. Dostlarla evde hafta sonu programı yapmak size keyif verir. Yemek, içmekten zevk almak zamanı. Gayrimenkul alım satımı ile ilgili gelişmeler yüzünüzü güldürür. Taşınma gündeme gelebilir.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu karamsarlık, detayda boğulup bütünü görememe olası. Çelişik fikirler, enerji düşüklüğü, kendinizi rahat ifade edemediğiniz koşullar gelişirse öze dönüp ilk aklınıza gelen fikre yoğunlaşın.
Reklamı Kapat