Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve duygularınızı net olarak sevdiğiniz insana anlatabileceğiniz bir gündesiniz. Mantığınız duygularınız üzerinde etkili olacaktır ve kararlaırnızda duygusal davranmaktan kaçınacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle daha önceden yaptığınız bazı planlarınızı gerçekleştrebileceksiniz. İlginizi çekecek bazı haberler alabilirsiniz ve bunlar sizi duygusal olarak mutlu edecektir. Duygusal anlamda olumlu etkiler altında olmanız tüm yaşamınızı aynı doğrultuda etkileyecektir.
15 Mayıs 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda genel olarak hareketlenmenin olacağı bir gündesiniz. Küçük sorunlarınızı bügin çözümleyebilirsiniz veya çözüm yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. Özellikle haberleşmelerinizdeki yoğunlaşma sizin için olumlu olacaktır ve girişimlerinizde başarılı sonuçları beraberinde getirecektir. Bugün işiniz konusunda yeni bir teklif alabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda kişisel gelişiminize yönelik konularda harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize yeni gelir kapıları açabilirsiniz yada bu konuda çalışmalar yapabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

İçtenlikle yapacağınız bir girişim sizin için olumlu olacaktır. Yeni kararlar almak için uygun bir gündesiniz.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli konularda sergilediğiniz rahatlığı duyarsızlık olarak algılayan insanlarla problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemlerde, tartışma açan taraf olmamaya gayret gösterin. Bir yakınınızın parasal darlığı sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirecek. Konuyla ilgili birkaç gününüzü alacak yolculuklarınız olabilir.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay hareketini bugün Terazi burcunda sürdürüyor. Geleceğinize odaklanacağınız, planlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kariyerinizle ilgili kararlar almayı düşünebilirsiniz. Ay ve Kiron arasındaki karşıtlık sebebiyle iş hayatınızda beklentinizin altında gelişmeler yaşayarak duygusal olarak enerjiniz düşebilir. Venüs ise bugün Boğa burcuna geçiyor. 9 Haziran'a kadar hayatınızın odak noktası aşk hayatınız olabilir. Ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çok tutkulu sevebilirsiniz. Yeni bir bebek haberi alabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerine destek oluyorsun!Sevgi gezegeni Venüs, toprak burcunda hareket etmeye başlıyor. Bugün iş yerinde bazı şeyler ters gidebilir. Herkesin üzerinde tuhaf bir gerginlik hâkim. Bu durum ufak tefek anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Kendi işini yapan bir Oğlak burcuysan, alacaklarını tahsil edememen hukuki yollara başvurmanla sonuçlanacak. Eğer bekâr bir Oğlak isen sosyal çevrenden birisi ile yakınlık kurmak birilerinin kıskaçlıklarına vesile olabilir. Gün içerisinde yakın arkadaşın seninle bazı özel durumlarını paylaşabilir. Sıkıntıda olduğu konuda senden yardım isteyecek. Kilo problemi olan bir Oğlak burcuysan, kalorisi yüksek gıdalardan uzak durmanda fayda var. Beslenme kontrolünü sağlaman ve spora yazılman seni daha zinde hissettirecektir.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayata karşı bakış açınızın keskin ve net olması bazı gereksiz konuları abartmanıza neden olabilir. Yersiz çıkışlarda bulunmamaya özen gösterin.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hedeflerinize ulaşmak için kıvrak olmanız gerekebilir. Üstlerinizle iletişiminizi değişken koşullar yönlendirebilir. Hareketli gündeminizi doğru yönlendirmeniz gereken zamanlar var. Zekânızı kullanmalısınız. Annenizle ilgili konuları ihmal etmeyin. Akşam saatlerinde sohbet etmekten hoşlandığınız kişilerle program yapabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birden fazla flört içerisinde kararsız kalabilir, bu durumu düzenlemek için sezgilerinizden yardım alabilirsiniz. Aşk kapılarınız ardına kadar açılacak.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı yakalayacaksınız. Bugünlerde yaşamınıza yeni birisi girebilir. Yalnız bu insan sizin gibi otoriter ve bağımsızlığına düşkün. Anlaşmanız size bağlı.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak; iş ve sosyal yaşamda yeteneklerinle gözler önünde olurken,  bu kadar iş odaklı olman özel ilişkinde bazı pürüzler yaşatabilir. Önümüzdeki süreçte, aşk hayatında güven uyandıran uzun soluklu ilişkileri hayatına çekebilir, keyif duyduğun kişilerle ve ortamlarda vakit geçirebilir, hatta elindeki imkânları yatırıma çevirebileceğin imkânları da bulabilirsin.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs Boğa burcuna geçerek size keyifli bir dünyanın kapılarını açacak. Sevdiğiniz kişiyle yaşamın tadını çıkartırsınız. Çocuğunuzun başarıları yüzünüzü güldürür. Piyango alın. Eğlence dünyasındaki her türlü gelişme ve keyfe açık olmalısınız. Hobiler ve çocuklarla ilgili uğraşlar sizi mutlu eder.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde yanlızlık ve mahremiyet arzunuz yüksek. Öğlene doğru hukukş konularda haberler alabilirsiniz. Akşam dinlenme arzunuzla sorumluluklar çatışabilir.  Sebepsiz gerginlik sert söylemlere dönüşebilir. 
Reklamı Kapat