Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğiniz insana size karşı bir takım olumsuz davranışlar sergiliyor ve ona bu konuda tepkinizi göstermekten kaçınıyorsunuz. Sağlıklı düşünmeli ve gerektiği şekilde davranmalısınız.
15 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi yorgun ve bitkin hissetseniz de elinizdeki işleri bitirmek durumundasınız. Biraz daha dişinizi sıkarsanız işini hale yola koyulacak sizde rahat bir nefes alacaksınız.
15 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda rahat olduğunuz bir gündesiniz. Bugün yapmak istediğiniz harcamaları rahatlıkla yapabilecek geleceğe yönelik hiç bir kaygı hissetmeyeceksiniz.
15 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Ailenizle ve sevdiğinizle aranızdaki problemler ve günlük yaşantının getirdiği problemler sizi çok yordu. Kafanızı dinlemeye ve sorunlardan , insanlardan uzak durmaya çok ihtiyaç duyuyorsunuz. Kısa bir tatil belki iyi gelebilir.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizden daha deneyimli olduğuna çok inandığınız bir arkadaşınızla ilgili birtakım hayal kırıklıklarınız olacak. Bununla ilgili yönleneceğiniz yeni değerlendirmelerde, haksızlık ettirebilecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Koşullarınızdan bazılarını asla değiştiremeyeceğinize inanıyorsunuz. Ama mevcut koşullarınız da bu kadar bunalım takılmanızı gerektirmiyor.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay günün tamamında sizlerin burcunda ilerliyor. Kendinize önem vereceğiniz bir gün içerisindesiniz. Sizi mutlu eden ya da etmeyen şeyleri ayıklama vaktinin geldiğini görebilirsiniz. Ay-Kiron arasında meydana gelen karşıtlık sebebiyle ilişkinizde yaralar almaya açıksınız. Hem siz hem partneriniz kalp kırabilir. Venüs Boğa burcuna giriş yapıyor. 9 Haziran'a kadar eşinizle veya sizinle ilgili ummadığınız bir para elinize geçebilir. Miras konusu varsa lehinize gelişmeler yaşayabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Konuşmaların farklı algılanabilir!Sevgi gezegeni Venüs, toprak burcunda hareket etmeye başlıyor. Bugün konuşmalarına çok dikkat etmelisin. Emin olmadığın konularda görüşlerini keskin bir şekilde dile getirmen, beklenmedik sonuçlara yol açabilir. Maddi konularda imkânlarını değerlendirirken aceleci olmamanı tavsiye ederim. Sürekli hareket halinde olmanın sana güç kazandırdığını fark edeceksin. Sana ilham veren konular iş hayatında gelişip yükselmene sebep olacak. İlişki konusunda istediğini bulamamak seni yormuş olabilir ama hayatından memnunsun. Evliliğini yeni sonlandırmış bir Terazi burcuysan, yeni bir düzen kurmadan önce biraz uzaklaşmak isteyeceksin. Spor aktivitelerine kendi vermen sağlığın için faydalı olacak.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde dediğim dedik olmak yerine, dengeleri sağlamayı tercih etmelisiniz. Partnerinizle ve yakın çevreyle olan ilişkilerinizde ben sen gibi ayrımcılık içeren tavırlarda bulunmanız pişman olacağınız ayrılıklara yol açabilir.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Değişken koşullara ayak uydurmanız gereken zamanlar var. Zekâ gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan olaylar gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda bir mutluluk ve bütünlük hissedebilirsiniz. Maddi konularda evrenin desteğini alacak, sezgisel ve manevi konularda da büyüyeceksiniz.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi; birkaç gündür süregelen seni bağlayıcı koşullar, suskun kalmana neden olmuş olsa da bugün kontrolü ele almaya başlayabilirsin. Önümüzdeki günlerde ilişki ve iş birliklerinden yana maddi manevi anlamda şansın açık olabilir. Sürüncemede olan alacaklarını tahsil edebilir, ortak gelirlerden pay alabilirsin.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs?ün Boğa burcuna geçişiyle para ve kazanç alanınız rahatlar. Partnerinizin kalıcı desteği size ödemelerle ilgili rahat bir nefes aldırır. Cinsel hayatınız için keyifli bir dönem. Sigorta, vergi borcu ödemek ve kredi çekmek için uygun bir zaman. Ortaklık tekliflerine açıksınız.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah yorgun ve halsiz hissederken, öğlene doğru hareket enerjisi bulabilirsiniz. Gün boyu bilinçaltı aktif, eksik işlerle meşgul olacaksınız. Akşam gerginlik ve öfke umulmadık biçimde açığa çıkabilir.
Reklamı Kapat