Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi gözden geçirmenizde yarar var. Aşk ilişkisinin insanı baskıladığını, özgürlüğünü kısıtladığını düşünmeye başladınız. Bu konuda bir bilirkişi arayışınız hiç doğru değil, kendinize yeniden danışın.
15 Mayıs 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde duygusallığı asgariye indirip daha uyanık olmanız gerekiyor. Bir iş bağlantınızdan olumsuz belirtiler alıyorsunuz. İşi kurcalamanız halinde sizi çok şaşırtacak duyumlarla karşılaşacaksınız.
15 Mayıs 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Zararlı çıkma ihtimaliniz olan birtakım para alışverişleri içine girebilirsiniz. Cömertliğinizi sınırlamanız gerekiyor. Bugünlerde para konularında hassas ve ölçülü olmanız yararlı olacak.
15 Mayıs 2019

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk hayatınızdaki beklentilerinizde ısrarcı davranırken, kendinizi karşınızdakinin yerine koymayı denemelisiniz. Bu yöntemle, yaşadığınız soğukluğun tek taraflı olduğunu da göreceksiniz.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin bu sıralar sıkı dostluklara gereksiniminiz var. Bunun boşluğunu ne kadar hissetmeseniz de edinmeniz halinde, sıkı dostlukların yaşamınızı nasıl renklendireceğini göreceksiniz. Son zamanlarda sancılı birtakım ilişkiler içindesiniz. Bu ilişkileri onarıp bir yere getirme olanağına asla sahip değilsiniz. Bunların dışında kalmanız en iyi çözüm gibi görünüyor.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm gün Ay Terazi burcundaki hareketini sürdürüyor. Enerjinizin yüksek olacağı bir gün içerisinde olacaksınız. Sosyal yönünüzün öne çıktığı, aktif bir zaman dilimindesiniz. Ay ve Kiron arasında gerçekleşen karşıtlık sebebiyle bugün dostlarınızla aranızda gerginlik olabilir. Size söyledikleri şeyler yaralayabilir. Bugün Venüs Boğa burcuna geçiş yapıyor. 9 Haziran'a kadar hem maddi getirisi hem de kariyer geleceği yüksek olan bir iş kapınızı çalabilir. Kendi işinizse aklınızda olmayan bir proje de olabilir. Duygusal hayatınızda karamsar değil mutlu olmaya başlayacağınız bir dönemde olacaksınız.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniden şans veriyorsun!Sevgi gezegeni Venüs, toprak burcunda hareket etmeye başlıyor. Dürtülerin seni bir şeyler yapmak için harekete geçirebilir. Çalıştığın işin sana göre olmadığını düşünerek yeni deneyimler edinip farklı alanlarda kendini göstermek yeni alanlarda kendini geliştirmek isteyebilirsin. Yaratıcılık gerektiren bir İşte çalışıyorsan, kendini biraz kısıtlanmış hissedebilirsin. Hayal kırıklıklarını artık üzerinden atmış biri isen yeni ilişkiler kurmak adına şans verdiğin insanlar olacak. Eğer aklında biri varsa telefon ya da mesajlaşma gibi ani ve hızlı bir buluşma gerçekleşebilir. Samimiyetinden şüphe ettiğin insanlara karşı mesafeli bir tavır sergileyebilirsin.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinize verdiğiniz önemin artmasıyla birlikte, bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmek isteyebilir ve bunu başarabilirsiniz. Bu sayede yeni insanlarla tanışabilir, güzel ve keyifli sohbetler edebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizde değişken koşullar söz konusu olabilir. Vizyonunuzu arkadaş çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Hızlı akan gün içinde pratik ve kıvrak olmanız gereken zamanlar var. İlerleyen saatlerde kendinize ve çevrenize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjiniz yüksek olacak. Ayrıca iyiliğinizle kalbine dokunduğunuz kişilerin destek ve yardımlarını görerek daha mutlu ve güvende hissedebilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Neşeli bir gündesiniz. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi. Tabi ki bu imkanınızı iyi yatırımlarla değerlendirebilirseniz.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay; bugün gruplarla, arkadaşlarınla iletişimin artarken, aranızdaki bağları güçlendirebilir, hedefinde olan bir işi gerçekleştirmek için finansal detaylarla ilgilenebilirsin. Seni güvende hissettiren uzun vadeli işlere yönelmen, sağlığına önem vermen, çıkarlarını gözetmen ve bulunduğun ortamlardaki uyum arayışın önümüzdeki süreçte artabilir.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs Boğa burcuna geçiş yaparak gündelik hayatınıza dinginlik getiriyor. Bu dönemde çevrenizdeki herkes size yardımcı olmak için elinden geleni yapar. Çikolatalı yiyeceklerden uzak durun. Mesai arkadaşlarınızla uyum içinde çalışabilir, gönlünüzü bu ortamdan birine kaptırabilirsiniz. Keyfini çıkartın.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde yorgun hissedebilirsiniz. Öğleden doğru enerji artarken sebepsiz telaş olabilir. Akşam geçmişten gelen konular, ailevi meseleler sizi meşgul edebilir. Yakınlarınızla tartışmalar, öfkeli çıkışlar olası.
Reklamı Kapat