Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Mayıs 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Siz çevrenizde oldukça cazibeli biri olarak nitelendiriliyorsunuz. Çocuksu tarafınız size insanları çekiyor ve siz de bu ilgiden hoşlanıyorsunuz. Bu ilgi arasında birlikte olduğunuz insani ihmal etmemeye dikkat edin.
15 Mayıs 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Boğa’lar yine çok dengeli bir iş günü geçirecekler. Önünüze gelen işlerin altından kalkacak, yeni projeler hakkında parlak öneriler ortaya koyacaksınız. Bu başarılarınıza devam ederseniz terfi yolları açık.
15 Mayıs 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Sürekli ileriyi düşünüyor, yatırım peşinde koşuyorsunuz. Tam da Boğa’ya yakışır bir hareket! Fakat kendi zevkinize hiç para ayırmayarak hayattan nasıl zevk alabilirsiniz ki?
15 Mayıs 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sinirlerinizi fazla yıpratmamaya ve daha sakin olmaya çalışın. Bugün sinirli davranışlarınızla sevdiklerinizi kırabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok eski bir arkadaşınızın bu sıralar yaşadığı çözümsüzlükler, zamanınızı alacak. Bu konuda birtakım çözüm arayışları içine gireceksiniz. Yararlı olmak için ilgi gösterdiğiniz bir konuda alacağınız tepki, tamamen önyargılı bir yaklaşımdan kaynaklanacak. Bu yüzden yaşayacağınız kırgınlık, karşı tarafın göstereceği pişmanlıkla ortadan kalkacak.
15 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın Terazi burcunda hareket ettiği bir güne başlıyorsunuz. Ailevi konularınız bugün vaktinizi alabilir. Ay'ın Kiron ile karşıtlık yaptığı gün içerisinde aile içinde hassas bir dönem geçirebilirsiniz. Belki de beklemediğiniz bir davranış kalbinizi kırabilir. Venüs bugün itibariyle Boğa burcuna geçiyor. 9 Haziran'a kadar bulunduğunuz çevrede insanlar sizden bahsediyor olabilir. Dostlarınız vasıtasıyla biriyle tanışabilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir.
15 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sürprizlere hazır ol!Sevgi gezegeni Venüs, toprak burcunda hareket etmeye başlıyor. Sabah saatleri senin için biraz yoğun geçecek. Son dakika gelen işler biraz yorabilir. Öğleden sonra dinlenmek isteyebilir ve kahveni alıp moda dergilerini karıştırabilirsin. İşlerini önceden halletmiş olman da istirahatin sırasında kafanın rahat olması açısından daha verimli bir şekilde dinlenmene katkıda bulunabilir. Romantik ilişkiler seni besliyor. Bugün sürprizlerle karşılaşabilirsin. İlişkisinde sorunları olan bir Yengeç burcuysan, sevginin bir sürpriz eşliğindeki özrünü kabul edeceksin. Eşin ve kendin için en ideal düzene karar vermek istiyorsun. İnsanlarla ilgili iddialı açıklamaların sosyal medyada ciddi yankılar oluşturabilir.
15 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer hayatınızda iş kaliteniz, mesai saatleriniz veya maaş beklentilerinizle alakalı bazı değişimler talep edebilir ya da bunlarla ilgili gelişmeleri yönetmek durumunda kalabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenize ait konularda değişken koşullar söz konusu. Ev hayatınızla ilgili hızlı hareket etmeniz gereken olaylar ortaya çıkabilir. Gençlerle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Güven arayışına girebilirsiniz. Babanıza ait konuları göz ardı etmemeye çalışın. Akşam saatlerinde aile bireyleriyle zaman geçirmek iyi gelebilir.
15 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Göreceğiniz destek size sevgi dolu ve güvende olma hissi verebilir. Sizler de tüm sevdiklerinizi şefkatiniz yolu ile koruyup kollayabilirsiniz.
15 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız. Onu ihmal etmeyin.
15 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç; gün içinde artan sorumluluklar zihnen ve bedenen seni yorabilir. Önümüzdeki süreçte değişen hedeflerini daha güçlü, konforlu ve güvenli kılmak için motivasyonunu yükseltebilirsin. Grup çalışmaları, ekipçe yapılacak faaliyetler ve iş birlikleri de seni meşgul edecek gibi görünmekte.
15 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Venüs Boğa burcuna geçerek arkadaşlıklar alanınıza iyimserlik taşıyor. Günü dostlarınızla keyif yaparak geçirin. Yeni tanışacağınız insanlarla aranızda kalıcı bağlar oluşur. Geleceğe ait planlarınızda daha sağlıklı ve somut kararlar alabilirsiniz. Tanışacağınız yeni arkadaş grupları yaşantınıza farklı bir tempo taşır.
15 Mayıs 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sabah saatlerinde sezgileriniz aktif. Öğlene doğru işlerin akışı hızlanır. Akşam saatlerinde eksik bilgi ile karar vermeyin. İnatlaşmalardan doğan öfke yorucu olabilir. Sinirsel gerginliğe bağlı sağlık hassasiyetleri olası.
Reklamı Kapat