Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Farklı çevrelerde bulunmak zorunda oluşunuz yakınlarınızı olumsuz etkiliyor. Bugün küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ondan hızla uzaklaştığınızı hissediyor, biraz karamsarca düşünüyorsunuz.
15 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak, bazen çalışma yaşamınızı zorlaştırabiliyor. Duygularınızdan bağımsız davranamadığınız için sık sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.
15 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Küçük birikiminizin verdiği güvensizlik, tasarruf konularında attığınız adımları hızlandırmanıza neden olabilir. Bugün büyük bir alış veriş planı yapabilirsiniz.
15 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Maddi koşullar, kendinizle ilgili bazı niyetlerinizi erteletebilir.
15 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İlerleyen saatlerde kendinizi, sizi doğrudan ilgilendirmeyen bir problemin ortasında bulacak ve soğukkanlılığınız sayesinde, bu problemi daha doğmadan önleyeceksiniz. Bu davranışınız, size yönelik bazı önyargıları değiştirebilir. Akşama doğru işinizle ilgili alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Bu haber, bir kutlama nedeni de olabilir.
15 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bildiklerimizi açık ve net bir dille ortaya koymamızı sağlıyor. Tecrübelerimizi önemseyeceğiz. Fikirlerimizi başkalarıyla paylaşacağız. Kişisel anlamda gelişimimize önem vereceğiz. Arzu ettiğimiz bir yolda ilerlemeyi, özgür olmayı, seçimlerde bulunmayı tercih edeceğiz. Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, özgürce hareket etmek, çeşitli insanlarla bağlantıda bulunmak, medyada göz önünde olmak, seyahat etmek, değişiklikler yapmak arzunuzu işaret ediyor. Ancak sağlığınız veya günlük temponuz buna müsaade etmeyebilir. Bir şeyler sizi baskı altına aldığında tepki gösterebilirsiniz. 15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Biz de istekli bir şekilde düşüncelerimizi, inancımızı, hayata bakış açımızı öne sürmek isteyeceğiz. Bu süreç yurtdışı, ticaret, aktif girişimler, haberler, fırsatlar, hızlı kararlar vermek yönünde etkilidir. Ayrıca yolculukların da simgesidir. Kişi iş girişimlerinde bulunmak veya eğitim, ticari konularda aktiftir. Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, her konuda uzun vadeli düşünmenin önemini tekrar vurguluyor. Gelir-geçer tarzda olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir.
15 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeteneklerini kazanca dönüştürmek istemen destek görecek. Fikirlerinle çevreni etki altında bırakıyorsun.
15 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür retrosu bugün sona ererken yurt dışı, yabancılarla ilgili konular ve seyahatlerle ilgili yaşadıkları birtakım sorunlardan kurtulup daha esnek hareket edebilirsiniz. Kendinizi daha fazla ve rahat ifade edebilir, sosyal medya paylaşımlarınızı hızlandırıp artırabilirsiniz.
15 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizle ilgili sürpriz ve ani değişimleri başlatmanın tam zamanıdır. Alacağınız yeni kararlar ilişkinizi çok özel seviyelere çıkaracaktır. Artık sevgide anlıyor ve anlaşılıyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyabilirsiniz. Yalnız olanlar ise bugünden itibaren hızlı başlangıçlara doğu yol alabilirler.
15 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay öncesinde kendimizi daha huzursuz hissediyor olabiliriz. Düşüncelerinizi daha çok paylaşma imkanı var. Yolculuklar da dikkat çekebilir.
15 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize olan güveniniz ve girişimci tavırlarınız bugün işinizle ilgili konularda yetkililerinizin ve çalışma arkadaşlarınızın desteğini alacağınıza işaret ediyor. Karşılaştığınız engel ve problemlere rağmen çözüme yönelik pratik tavırlarınız orijinal düşünceleriniz hak ettiği değeri görecektir. Özel yaşamınızda kendi ailenizi ilgilendiren meselelerle ilgilenecek alım satım gibi konularda ortaklaşa hareket etmenin karını hep birlikte elde edebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkinize biraz daha özen göstermeli duygularınızı ifade etmekten çekinmemelisiniz. Sevginizi gösterdiğiniz takdirde eş ya da sevgilinizin size olan yaklaşımının olumlu yönde değiştiğini göreceksiniz.
15 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
15 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız bazı haberler yüzünden canınız sıkılabilir. Ancak, bu durum çabuk geçecek. Çünkü, kendinize olan güveniniz yüksek. Ayrıca, meydana gelen bazı gelişmeler moralinizin de yükselmesine neden olacak.
15 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geri hareketi düzelen iletişim gezegeni Merkür, hukuki meselelerinizin çözülmesine destek olur. Yurt dışı projelerinizde aksayan konuları çözümlersiniz. Vize, pasaport işlemlerine başvurun.
15 Nisan 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal işlerinizde ve sosyal çevrenizde yaşadığınız iletişim sıkıntılarınız oldukça azalacak. Bu pazar günü, dış etkenlere bağlı olarak kolay sinirlenmelere açık olabilirsiniz. Tepkilerinizin gününüzü mahvetmesine izin vermemeye dikkat etmelisiniz.
Reklamı Kapat