Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Ona karşı hissetiklerinizi bir kez daha kontrol edeceksiniz. İlişkinizde ve tartışmalarınızda sürekli bir suçlu aramaktan da vazgeçmelisiniz. Gerekirse suçu üzerinize alın çünkü onu kaybetmeye hazır değilsiniz. Dahası sizin çok iyi giden ve kıskanılan bir ilişkiniz var.
15 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

Sabah saatlerinde yoğun bir iş trafiği yaşayacaksınız. Tanımadığınız insanlara açıklama yapmanız ve sağa sola koşuşturmanız gerekebilir. Amirlerinizin ve iş arkadaşlarınızın gözü sizin üzerinizde olabilir.
15 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Elinizde para tutmayı bilmemeniz yine zor gün bir gün geçirmenizi sağlayacak. İnsanın cömert ve eli açık olması güzel bir şey ama sizinki bazen savurganlık sınırına kadar geliyor.
15 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizdeki insanlar hakkında olur olmaz yorum yapmamaya dikkat etmelisiniz. Siz konuşmayı ve eleştiriyi seviyorsunuz ama bunu karşınızdaki insanlar anlamıyor olabilir.
15 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ummadığınız bir kişiden göreceğiniz özensiz bir davranış, sıkıntı yaratabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Son derece hareketli, bir o kadar da huzurlu bir gün sizi bekliyor. Bugün, her zamankinden farklı duyarlılıklar gerekebilir. Arkadaşlığa önem veriyorsunuz. Sağlam dostluklarınız var. Bu dostluklar, size bugünlerde mutlu sürprizler yaşatabilir.
15 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişki veya finansal anlamdaki sıkıntılara çözüm bulma arzumuzu işaret ediyor. Tabii ki kimseye eğilmeden, çıkarlarımızın farkında olarak hareket edeceğiz. Bunun tersi bir durum işimize gelmeyecek. Çünkü biliyoruz ki, bizi bizden başka kimse düşünmez. Onun için her şeye dikkat edeceğiz. Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, finansal konulardaki işlerinizi düzenlemek amaçlı girişimlerin göstergesidir. Bu kredi çekilmesi, yatırım veya bir borcun ödenmesi gibi durumların da göstergesidir. Ancak spekülasyonlara karşı dikkatli olmalı, şansınızı zorlamamalı, piyasanın durumuna bir bakmalı, gerekirse uzmanlara danışılmalıdır. 15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında etkili olacak Koç burcunda ilerleyecek yöneticiniz Merkür, muhasebe kafasına sahip Başaklar için, mali konularda etkili olacak. Ancak burada çok iyi düşünülmesi gerekir. Bu enerji bir anda yanlış bir karar verdirebilir. Bazı belirsizlikler nedeniyle, çözüm bulmak amacıyla hızlı kararlar verilebilir. Lütfen bu geçişte biraz ortam şartlarına bakın. Borçlarımız, kredi kartı harcamalarımız, nafaka, miras, ortaklaşa yapılan parasal alışverişler ve bunlarla ilgili davalar veya bir takım meseleler üzerinde dikkatli olunuz. Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek, sabretmek eskisi gibi kolay değildir.
15 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinden emin tavırlarınla dikkat çekeceğin bir gün. Bir dostunla alakalı gerçeklere ulaşabilirsin.
15 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür retrosu bugün sona ererken her şeyden önce psikolojik anlamda rahatlıyorsunuz, zira gereksiz ve takıntılı düşüncelerden kurtuluyorsunuz. Artık işlerinize daha rahat konsantre olabilirsiniz. Maddi konularda ortaklarınızla, eşiniz veya ailenizle yaşadığınız anlaşmazlıkları çözebilirsiniz.
15 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İyi niyet ilkesine aykırı davranan kişi ve olayları sorgulayabilir, şüphelerinizi haklı çıkaran ipuçlarını bulabilirsiniz. Yakın çevrenizle henüz bu tarz şüphelerinizi paylaşmadan kendi içinizde çözme yoluna gidin. Zira herkesle her şeyinizi paylaşmamalısınız. İleride bu bazı kötü niyetli kişiler tarafından önünüze serilebilir
15 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay öncesinde kendimizi daha huzursuz hissediyor olabiliriz. Bugün düşüncelerinizi sakinleştirmeye bakmalısınız. Korkularınızla yüzleşebilirsiniz.
15 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yapmak istediğiniz hiçbir şeyi ertelemeyin. İletişime önem verin duygu ve düşüncelerinizin ahenk içinde olduğu bu süreçte isteklerinizi ifade etmekten çekinmeyin. İş ve özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanların sizden beklentileri fazlasıyla yükselecek. Beklenenleri sağlamakta özellikle finansal konularda zorlanabilirsiniz, Şimdi birlikte hareket etmekte zorunda olduğunuz konu ve insanlara karşı akılcı yaklaşımlarda bulunarak maddi kaynakları arttırmanın ve düzenli hale getirmenin yollarını bulmalı ve uygulamaya başlamalısınız. Özel yaşamınızda ise sorunlardan kaçmak yerine üzerine gitmeli ve gerçekleri kabul ederek uzlaşmacı bir tutum içinde birlikteliğiniz adına en doğru kararı vermelisiniz. Bu konuda iç sesinizin size rehberlik etmesine izin verin.
15 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
15 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hanım arkadaş ve akrabalarınızla aranızda anlaşmazlıklar olabilir. Ancak, bu durum geçiyor. Enerjinizi yapıcı yönde kullanabilirsiniz. Fiziksel açıdan kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz.
15 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren düz harekete geçen Merkür, ortak kazançlarınızda artış meydana getirir. Müşteriler ve siparişlerinizde artış olur. Kredi başvurularınızı bu dönemde yapabilirsiniz.
15 Nisan 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür sizin yönetici gezegeniniz olduğu için hem kişisel alanlarınızda, hem de kariyerinizde rahatlayacağınız bir dönem başlıyor. Maddi konularda artık planlarınız için rahat harekete geçebilirsiniz. Sert tepkilerden bu pazar günü uzak durun. 
Reklamı Kapat