İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin bu akşam size harika bir sürprizi olabilir. Birtakım yersiz kurgular içine girip hoşluklar yaşayabileceğiniz bir ilişkiyi, daha problemsiz sürdürme yolları arayacaksınız.
15 Nisan 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan ilişkileriyle azaltmaya çalışabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlık bazı işlerin aksamasına yol açacak.
15 Nisan 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Biraz daha rahat edebilmeniz için harcamalarınızı en aza indireceksiniz. Önemli bir ödemeniz sizi düşündürüyor, ama sorun yaşamayacaksınız. Maddi durumunuzda olası yeni bir gelişme gözükmüyor.
15 Nisan 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konuda taraf olmaya zorlanıyorsunuz. Zorlamalara karşı koyamayacak ilişkiler içindesiniz. Bu konuyla ilgili eksik bilgilenmelerden kaçınmanız gerekecek.
15 Nisan 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok yakınınızdaki birisiyle, ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine gireceksiniz. Sonuç, umutlu görünüyor. Yakın bir geçmişte, size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz ilgisizlik, bugün pişmanlık yaratabilir ve bunu onarmaya çalışabilirsiniz. Zamana yaydığınız hedeflerinizde biraz abarttığınız iyimserlikler var.
15 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, toplumsal hayatta kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizi, duygularımızı net bir şekilde ortaya koymamızı, haksızlıklarla mücadele etmemizi sağlıyor. Çevremizle bağımız gayet güçlü. İşlerimizi yoluna koyarak, planladığımız şekilde hareket ederek ilerleyebiliriz. Her konuda gelişimden yanayız. Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, toplum içinde genel olarak kendinizi öne alacak şekilde hareket edersiniz. Kafanıza taktığınız bir iş varsa, mutlaka olmalıdır. Aktifsiniz. Ancak iş ve özel ortaklık ilişkilerinde ve maddi konularda tedbirli olmakta yarar var. 15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Bu seyir sizler için aktif bir iletişimin simgesidir. İkizler, zaten iletişimin öncüsü kişilerdir. Yeni tanışmalar, karşılaşmalar, davetler, organizasyonlar birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı gelişmeler söz konusu olacaktır. Saat 20:37 Ay-Pluto görünüm etkisinde, birileri üzerinizde hakimiyet kurmaya, kendi isteklerini dayatmaya çalışabilirler. Aslında sezgileriniz sizi koruyucudur. Her ne olursa olsun akıllıca hareket ediniz ve çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz.
15 Nisan 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal hayatında olayların ve sözlerin ardındaki anlamları görme konusunda algıların açılıyor.
15 Nisan 2018

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür retrosu bugün sona ererken arkadaşlarınızla iletişim kurmanız ve geçinmeniz artık daha kolay. Sosyal alanda daha aktif ve etkili olabilirsiniz. Organizasyon ve görüşmeleri engelleyen aksaklıklar ve iletişim problemleri ortadan kalkarken yaşamınız da hızlanıp hareketleniyor.
15 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler konusunda sınırlarınızı çizmeniz gerekmektedir. Partneriniz ile sevgiyi konuşmak, aşkı sorgulamak ya da bunu hissetmek isteyeceğiniz hassas bir gün geneli yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ilişkileriyle ilgili yepyeni haberler öğrenmeniz mümkün.
15 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay öncesinde kendimizi daha huzursuz hissediyor olabiliriz. Bugün gelecek yönünde yeni fikirler üretebilirsiniz. Ancak aceleci olmamalısınız.
15 Nisan 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün sizleri yaşamın her alanında söz sahibi kılıyor. Arzu istek ve ideallerinizi ifade ederek savunmasını yapacak kararlı tavırlarınızla isteklerinizi gerçekleştirme konusunda başarılı olabileceksiniz. Kendinize güvenip yeteneklerinizi ortaya koyma zamanıdır şimdi. Beklentileriniz istediğiniz anda gerçekleşmese de; bu etki sizi ilerleyen zamanla birlikte, çok farklı noktalara taşıyacaktır. Özel hayatınızda ise Aşk tüm güzelliğiyle sizleri saracak. Beraberliğinde dış etkenlerin getirdiği problemleri yaşayanlar bugün yaşanan tüm olumsuzlukların üstesinden gelebilecek enerjilere sahipsiniz.
15 Nisan 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
15 Nisan 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Karmaşık ve farklı duygular içinde bulunabilirsiniz. Bunun nedeni, kendinizi sorgulamanızdan kaynaklanıyor. Biraz daha rahat ve akılcı olabilirsiniz. Üstelik zihinsel faaliyetiniz yüksek. Olumlu ve iyimser davranabilirsiniz.
15 Nisan 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren düz harekete geçen yönetici gezegeniniz Merkür, sosyal hayatınıza hareketlilik getirir. Arkadaşlarınızla aktif organizasyonlara katılırsınız. Kültürel faaliyetler artar.
15 Nisan 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev, aile ve sosyal çevrenizde yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız olumsuzluklar geçerek güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Gelecek planlarınız adına heyecanınız bugünlerde yüksek olabilir.
Reklamı Kapat