Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Fazlasını beklemek yerine onun verdiklerinin önemini anlamanız ilişkiniz için daha hayırlı olabilir. O, sizin şefkat isteğinizin farkında ve size yeterince şefkat gösterdiğini düşünüyor.
15 Nisan 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkileri üzerine konuşmaktan çok hoşlanıyorsunuz. İşle arkadaşlığı birbirinden ayırmanız konusunda uyarılabilirsiniz. İşiniz kadar işyerinizdeki ilişkiler de hayatınızın bir parçası.
15 Nisan 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Yatırım yapmakla, özel harcamalar konusunda kararsız kalabilirsiniz. Ailenizin isteği yatırım yapmanızdan yana. Aileniz küçük bir birikimi sizinle paylaşmak isteyebilir.
15 Nisan 2019

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Karşılaşacağınız bir tanıklık, sizi uzaktan ilgilendirse de üzülmenize neden olabilir. Hiç ummadığınız bir kişinin ikiyüzlülüğü sizi epeyce şaşırtacak.
15 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle iyi ilişkiler kurmak, varolanları da korumak isteyeceksiniz. Çok önemsediğiniz birkaç kişinin sorunları ve talepleri size hiç fazla gelmiyor. Onlara fazla zaman ayırdığınız şeklinde aldığınız bazı eleştiriler ise, kötü niyet taşımıyor. Bugün yakınlarınızdan özel bir davet alabilirsiniz. Uzun zamandır duygularınız çok hareketli.
15 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay güne başladığınızda 04:38-13:13 saatleri arasında boşlukta ilerliyor. 13:13 itibariyle de hareketine Başak burcunda devam ediyor. Sizler için de bu saatle beraber şanslı bir zaman dilimi başlıyor. Ay'ın Uranüs ile kurduğu olumlu kontak bulunduğunuz çevrede adınızı duyurabileceğiniz sürpriz gelişmeler yaşatabilir. Fakat geceye gelirken Venüs-Jüpiter sert kontağı sebebiyle aşk hayatınızda gergin zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla da sorunlar yaşayabilirsiniz.
15 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı iş alanlarına yöneliyorsun!Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Bugün, güne oldukça keyifli ve hareketli başlayacaksın. Reklam gibi yaratıcılık isteyen bir işte çalışıyorsan, gelecek proje seni epey heyecanlandıracak. Kendi işini yapıyorsan, akşamüzeri katılacağın organizasyonda tanışacağın kişiler, yeni iş alanlarına yönelmeni sağlayabilir. İlişkisi olan ya da evli bir Akrep burcuysan, belli konularda birbirinizle inatlaşabilirsiniz. İnce eleyip sık dokumak aile bireylerini rahatsız edebilir. İçten içe sen de biliyorsun ki her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek yerine bazen akışına bırakmak daha kolay sonuca ulaştırır.
15 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizle ya da iş yerinizle ilgili bazı değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz. Motivasyonunuzu yapacağınız bazı değişiklikler ile arttırabilirsiniz.
15 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İlgilendiğiniz konularla ilgili yeni düşünceler ve planlar içine girişebilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Annenizle ilgili masraflar gündeme gelebilir. Kendinize zevk aldığınız konularla ilgilenecek zamanlar yaratabilirsiniz. İlerleyen saatlerde parasal konular önem kazanabilir.
15 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda bazı konularda tedbiri elden bırakmasanız da partnerinize güvenmeyi ihmal etmiyorsunuz. Kalbinizin iyi niyeti ortaya çıkıyor.
15 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.
15 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; iş ve kariyerinle ilgili yenilikler söz konusu olurken, sen de oluşan koşullara uyum sağlamak için derin ve araştırmacı yönünü kullanabilirsin. İleriye yönelik hedef ve projelerine odaklanırken, kabiliyetlerin, yeteneklerin sen dâhil etrafındaki herkes için olumlu sonuçlar getirebilir.
15 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük paralar kaybetmek istemiyorsanız, bu aralar risk alacağınız her türlü yatırımdan uzak durmanız gerekiyor. Yeni bir şeyler almak için doğru zamanlar değil. Paranızı daha fazla saklamaya, sınırlarınızı daha belirgin çizmeye ihtiyacınız var. Genel anlamda güzel, yoğun ve hızlı değişimlere adaptasyon gücünüzün fazla olduğu bir gündesiniz.
15 Nisan 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal konular, profesyonel çevre ve bilinirlik konularında gelişmeler olası. Olaylar üst üste ani biçimde seyrediyor. Beklediğiniz haberleri alabilir sosyal bilinirlik sağlayan gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Reklamı Kapat