Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Böyle bir yaşamınızın olmadığını biliyorsunuz. Uzun beraberliğinize aşk ilişkisi diyemezsiniz. Oysa aşkı, bu duyguyu yepyeni tanıyormuşçasına yaşayacak enerjiyle dolusunuz. Ama cesaretiniz yok, bir yemek davetinden bile korkuyorsunuz.
15 Nisan 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş alanınızda çok az insanın sahip olduğu bir doyum içindesiniz, ideallerinize hizmet veriyorsunuz. Kaçınılmaz olarak da birçok sübjektif değerlendirmeyi üzerinize çekiyorsunuz.
15 Nisan 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilişkinize duyulan haksız kuşkular sizi yıprattı. Yıkıldınız. Çünkü kuşkuların sizin parayla ilişkinizden değil, sadece takıntılı bir kuşkulanma ihtiyacından kaynaklandığını kavrayamadınız.
15 Nisan 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde yıldızınız hoş bir akşam sofrasını aydınlatıyor. İki iskemleden biri sizin. Çekinmeyip oturmalısınız.
15 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şansla ilgili düşünceleriniz, bazı şeyleri kabullenmekten kaçış gibi. Sizi şansınıza küstüren olayların nedenlerinde biraz da kendi eksikliklerinizi aramalısınız. Dünü biraz farklı bir dinginlikle geçirdiğiniz için bugüne çok enerjik başlayacaksınız. İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek.
15 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugüne başlarken Ay 04:38-13:13 saatlerinde boşlukta hareket edecek. Ay 13:13'te Başak burcuna geçiş yapıyor olacak. Sizler için ilişkinizin ve evliliğinizin önem kazandığı bir gün olacak. Ay'ın Uranüs ile güzel açısı partnerinizden sürprizler alabileceğinizi gösteriyor. Burcunuzda ilerleyen Venüs'ün gece saatlerinde Jüpiter ile sert görünümler kurması bu romantik günde istemeden de olsa tepkilerinizde aşırıya kaçmanıza neden olabilir. Duygularınızı dile getirirken daha yapıcı olmalısınız.
15 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararsız kalıyorsun!Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Bugün sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmalısın! İçinde olumlu duygular olsa da, gün içerisinde tam olarak ne hissettiğini kestiremeyebilirsin. Aslında bu durum daha çok yaşadığın kararsızlıktan kaynaklanacak. Hayatını tam olarak ne yönde şekillendirmek istediğini kavrayamayabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan değer verdiğin kişinin ailesinde yaşanan sorunlar konusunda ona destek olacaksın. Akşam saatlerinde bir araya geleceğin arkadaşlarınla farklı konulara değinebilirsin. Gevezelik yapmak ve başkalarını çekiştirmek hoşuna gidebilir.
15 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşayabileceğiniz olası fikir çatışmaları sebebiyle kırıcı sözler sarf edebilirsiniz. Olaylara daha geniş bir bakış açısıyla yaklaşırsanız anlayış göstermeniz ve kabul etmeniz kolaylaşacaktır.
15 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma ortamında yeni planlamalar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni düşünceler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı daha temkinli olmanızda fayda var. Yaratıcılığınızı iş hayatınıza taşıyabilirsiniz. Akşam saatlerinde masraflarınıza dikkat etmelisiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir.
15 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalbinizin pır pır olacağı bir gündesiniz. Aşk hayatınızla ilgili konularda geleceğe tasarılar yapabilir, kendinizi zamanla partnerinize açmaya niyet edebilirsiniz.
15 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.
15 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; haftaya hızlı başlangıç yapabilir, planlarının beklediğinden daha hızla ilerlemesi sayesinde kendini daha keyifli hissedebilirsin. Ancak koşulları ve seçenekleri daha iyi değerlendirebilmen için zamana ve detaylara önem vermen gerekebilir. Rekabete açık olan ortamlarda bulunmaktan ziyade seni amaçlarına yakınlaştıran insanları hayatına almanda yarar var.
15 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık burcu kariyeriniz konusunda hedefleriniz var ve bu doğrultuda çok hırslandınız. Artık olmak istediğiniz yeri de bu yere giden yolu da daha iyi biliyorsunuz. Maddi anlamda yüzünüz bir süre daha gülmeye devam edecek. Sürprizlere açık olun. Kafanız en çok kendinizin gerçekten ne istediği ille meşgul ve karışık.
15 Nisan 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınıza yön verecek önemli olaylara gebesiniz. Detaylarda boğulmadan cesaretle ilerlemek önemli. Merakı deneyime dönüştürebilir, bildiğiniz konuları uygulayabilirsiniz.
Reklamı Kapat