Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Ona karşı hissetiklerinizi bir kez daha kontrol edeceksiniz. İlişkinizde ve tartışmalarınızda sürekli bir suçlu aramaktan da vazgeçmelisiniz. Gerekirse suçu üzerinize alın çünkü onu kaybetmeye hazır değilsiniz. Dahası sizin çok iyi giden ve kıskanılan bir ilişkiniz var.
15 Nisan 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

Sabah saatlerinde yoğun bir iş trafiği yaşayacaksınız. Tanımadığınız insanlara açıklama yapmanız ve sağa sola koşuşturmanız gerekebilir. Amirlerinizin ve iş arkadaşlarınızın gözü sizin üzerinizde olabilir.
15 Nisan 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Elinizde para tutmayı bilmemeniz yine zor gün bir gün geçirmenizi sağlayacak. İnsanın cömert ve eli açık olması güzel bir şey ama sizinki bazen savurganlık sınırına kadar geliyor.
15 Nisan 2019

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizdeki insanlar hakkında olur olmaz yorum yapmamaya dikkat etmelisiniz. Siz konuşmayı ve eleştiriyi seviyorsunuz ama bunu karşınızdaki insanlar anlamıyor olabilir.
15 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ummadığınız bir kişiden göreceğiniz özensiz bir davranış, sıkıntı yaratabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Son derece hareketli, bir o kadar da huzurlu bir gün sizi bekliyor. Bugün, her zamankinden farklı duyarlılıklar gerekebilir. Arkadaşlığa önem veriyorsunuz. Sağlam dostluklarınız var. Bu dostluklar, size bugünlerde mutlu sürprizler yaşatabilir.
15 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay günün ilk yarısında saat 04:38-13:13 aralığında boşlukta ilerledikten sonra 13:13 itibariyle sizlerin burcuna geçiyor. Sizlerin de enerjisinin yükseldiği bir zaman dilimi başlıyor. Bugün dış görünüşünüzle veya güzelliğinizle ilgili yapmak istedikleriniz varsa gündüz saatleri daha olumlu olacaktır. Ay-Uranüs arasındaki güzel etkiyle sizi mutlu edecek sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gece ise Venüs-Jüpiter arasındaki sert açıyla beraber partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Kalp kırmamaya özen gösterin.
15 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dedikodular kulağına geliyor!Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. İçin dışın bir. Düşüncelerinin hızını açığa çıkaracaksın. Kendine olan inancın sayesinde daha güçlü kararlar almaya hazır hissedeceksin. Çalışan bir Başak burcuysan, iş ortamında dönen bazı dedikodulardan haberdar olabilirsin. Dedikodu yapmanın insanların kişiliğini ortaya koyduğunu bilmen seni onlardan uzak tutacak. İş arayışındaysan, kendini biraz umutsuz hissedebilirsin. Öğleden sonra ailenin haber beklediği bir konuda istenen sonuca ulaşabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Başak burcuysan, değer verdiğin kişiye karşı korumacı olayım derken, onu fazlasıyla bunaltabilirsin. Akşamüstü katılacağın bir etkinlikte eski bir tanıdıkla karşılaşabilirsin.
15 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızla ilgili detaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Önlem almak iyidir fakat kuruntu yapacak düzeye getirmemeye özen gösterin.
15 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilemediğiniz konularla ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz. Hayatınız da gizli kalan konular gündeminizi etkileyebilir. Kabullenme için girebilirsiniz. Yeni planlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Yaşadığınız içsel süreçleri karşınızdakilere yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Ani tepkilerden doğan kopmalar yaşanabilir.
15 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konularda tedbiri elden bırakmasanız da bugün tersi bir tutum sergileyebilirsiniz. Beklenmedik bir boş vermişlik
15 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
15 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günün ilk saatlerinde endişe içerisinde olduğun maddi ve manevi konuları büyütmemeye ve aşırı hassasiyet göstererek, mantıklı kararlarına gölge düşürmemeye dikkat etmelisin. Günün ilerleyen saatlerinde kaygılarını öteleyebilir, hayatın tatlı ve sürprizli yönlerini deneyimleyebilirsin.
15 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok fazla konuşulanlara da duyduklarınıza da inanmayın. Ağzı olan çok, doğru söyleyen pek azdır. Kendiniz emin olmadıkça adım atmayın. Şansınız giderek artacak. Geleceğe adım atmak için partnerinizden destek alabilirsiniz. İlişkilerdeki problemler çözülüyor. Tabii sizin de gönüllü olmanız lazım.
15 Nisan 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi kısıtladığınız konularda girişim imkanları olası. Yakınlarınızın yasal sorunları varsa hazırlık gerektiren işler olası. Kriz yönetimi önem kazanıyor, ego çatışmalarından uzak durun.
Reklamı Kapat