Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Bazı rahatsızlıklarınızı belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir de.
15 Nisan 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Bu aralar fazla düzenli değilsiniz. Bu biraz da işgüzarlığınızdan kaynaklanıyor. İş ortamınızda herkes sizden fazlasıyla memnun. İş yaşamınız tek kelimeyle harika. Paniğe, bir şeyleri kanıtlamanıza hiç gerek yok
15 Nisan 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Önemli bir harcamanızdan kurtulmak üzeresiniz. Önümüzdeki günlerde maddi olarak daha da rahatlayacak gibisiniz. Paranızın kıymetini bilmek sizi zor durumda kalmaktan koruyor.
15 Nisan 2019

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizle ilgili bir plan yapmaya her zamankinden daha çok ihtiyacınız var. Ertelemeye değer bulduğunuz bazı şeyleri yeniden gözden geçirmenizde yarar var.
15 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça moralli ve verimli bir gününüzde olduğunuz için, yoğun gelişmelerin kolayca üstesinden gelebileceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bu kalabalıkta duygusal çakışmalar sorun yaratabilir. Bir görüşmede, bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Onun vereceği bir haber gelecekte sizin yaşamınızı da olumlu bir biçimde etkileyebilir.
15 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne başlarken Ay 04:38-13:13 arası boşlukta olacak. Saat 13:13 itibariyle ise Ay Başak burcuna geçiyor. Aşk hayatınızın, çocuğunuzun ön planda olduğu bir günde olacaksınız. Ay-Uranüs uyumlu açısıyla da gündüz saatlerinde aşk hayatınızda sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Geceye yaklaşırken Venüs ve Jüpiter arasındaki sert açı aktifleşiyor. Şanssızlıklar yaşayabileceğiniz bir gecede olabilirsiniz. Maddi harcamalarınızda abartılara açık olabilirsiniz.
15 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ayrıntılara hâkimsin!Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Kendini geliştirdikçe, olaylara daha farklı bir pencereden bakacağına inandığın bir gün olacak. Detaycı yapın sayesinde, tüm ayrıntılara hâkim olacaksın. Bu sayede neyin önemli neyin önemsiz olduğunu da belirleyebilirsin. Kendi işini yapan bir Boğa burcuysan, yeni yatırımların peşine düşebilirsin. Diğer yandan hayatındaki bazı konuların ne kadar rutin ilerlediğini fark edeceksin. İlişkinle ilgili her şey yolunda giderken geçmişte bıraktığını düşündüğün kişinin seni tekrar araması sevgilinle aranın açılmasına sebep olabilir. Keskin çıkışlar yapmak yerine sakin açıklamalar yapman avantajına olacak. Mide problemin varsa, işlenmiş ve yağlı gıdalardan uzak durmanda fayda var.
15 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda hedeflerinizi gözden geçireceğiniz ve bunun sonucunda bazı değişikliklere gideceğiniz bir gün olabilir. Pratik çözümler içinde olmalısınız.
15 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularla ilgili yeni planlar yapmanız gereken olaylar yaşanabilir. Babanıza ait konular gündeminizi etkileyeceği zamanlar var. Güven arayışına girebilirsiniz. Ani tepkilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bugün masraflarınızda artış olabilir. Akşam saatlerinde parasal konular daha fazla önem kazanabilir.
15 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Niyetlerinizi gerçeğe dönüştürmek için almanız gereken radikal kararlar var. Üzerinde bir süredir düşündüğünüz kararları uygulamaya geçmek için uygun bir gün olacak.
15 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.
15 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; aile içi konularda kendini ortaya koyabileceğin ve keyifle ifade edebileceğin bir gündesin. Uzun zamandır ailenin ortak kaynağından beklediğin payına düşen gelire sahip olabilirsin. Yükselen motivasyonun özel ilişkini de etkileyerek Öğleden sonra aşk hayatındaki sorunları titizlikle irdeleyebilirsin.
15 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Kendinize daha sakin davranmalısınız. Sadece kendinize değil, çevrenizdeki insanlara da. Keskin sirke küpüne zarar verir. Kazalara açık bir dönemdesiniz. Daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Bekar Boğa burçları, romantik anlamda şanslı bir dönemdeler.
15 Nisan 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı becerilerinize odaklanın. İlişkilerde çatışmalardan kaçınmak faydalı olur. Kendi gücünüzle yol alacağınız işlere öncelik verin. Verimsiz işleri eleyin. Gün içinde önemli haberler alabilirsiniz.
Reklamı Kapat