Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün ikili ilişkinizde yenilikler bekleyebilirsiniz. Aşk yaşamınızda paylaşımlarınızın artması muhtemel. Duygularınız göstermekten kaçınmayın.
15 Nisan 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız gözler üzerinize çevrili olabilir. İşbirlikleri konusunda çıkabilecek fırsatları göz ardı etmeyin. Özel davetler ve toplantılarında sizin için önemli kimselerle tanışabileceğiniz bir gün.
15 Nisan 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Sıradan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Bu dönemde maddi paylaşımlarınızı yeniden düşünmeniz ve düzenlemelere gitmeniz gerekebilir.
15 Nisan 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün bir miktar planlı olmakta fayda var. Mesleki konular fazlasıyla vurgulanırken çok çaba sarf edeceksiniz
15 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun, uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir.
15 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün başında Ay 04:38-13:13 saatleri arasında boşlukta ilerliyor. 13:13 olduğunda ise Başak burcuna geçiş yapıyor. Ofis ortamınızdaki çalışmalarınız gündemde olabilir. Ay'ın Uranüs ile kurduğu güzel kontak çalışma hayatınızda sürprizler yaşatabilir. Geceye geldiğimizde Venüs, Jüpiter ile sert açısını kesinleştiriyor olacak. Geçmişinizde bıraktığınız ilişkiyle ilgili kalbinizin kırıldığı zamanlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.
15 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinin sıkıntılarına yardım ediyorsun! Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Aklında birçok fikir var fakat bunları nasıl hayata geçireceğin konusunda çelişkiler yaşayacaksın. Aklını dağıtan bu karmaşadan kurtulmak için kendine yapman gerekenlerin çizelgesini oluşturabilirsin. Bugün iş ortamında bir arkadaşına yapılan haksızlığı karşı savunmacı bir tutum sergileyeceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Koç burcuysan, değer verdiğin kişiyle baş başa bir akşam geçirebilirsin. Dinlenmek, planlar, huzur? Gün içerisinde bu kelimeler sıklıkla aklından geçecek. Sevdiğin insanların mutluluklarını paylaşırken sıkıntılı süreçlerinde de yanlarında olmayı kendine görev biliyorsun. Aile fertlerinden eğitim gören birinin maddi olarak zorlandığı haberini duymanla, destek olmak için harekete geçeceksin.
15 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkilerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde popülaritenizin artacağı bir gündesiniz. Bunu pozitif yönde iyi bir başlangıca dönüştürmeyi deneyebilirsiniz.
15 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni fikirler içinde olabilirsiniz. Hayatınız için planlamalar yapmak size iyi hissettirebilir. Olaylara karşı ani tepkiler vermemeye dikkat etmelisiniz. Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapacağınız zamanlar var. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz.
15 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun iş programınızda yardımı olabilecek kişiler etrafınızda belirebilir. Karşılaşmaların ve tesadüflerin mutluluk vereceği bir gün içerisindesiniz.
15 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.
15 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya sağlam ve tutarlı adımlar atarak başlayabilirsin. Planladığın görüşmeler varsa bunları yapmak için son derece uygun bir gündesin. İlişkilerin neticesinde olumlu sonuçlar alabilir, güçlü kişiler tarafından desteklenip, herkesin kazanacağı çözümler üretebilirsin. Akşamüzeri kardeşlerinle ilgili bir konuda kararsızlık yaşaman mümkün.
15 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya gayet güzel ve dinç başlıyorsunuz. Daha dedikesiniz. Kendiniz ile alakalı isteklerinizde daha kararlı ve tutarlı olacaksınız. Aksiyon gücünüz olduğu gibi, iletişim kanalları ile geleceğiniz için yatırım yapma potansiyeliniz de yüksek. Bu ara maddi kaynaklardan her zamankinden fazla beslendiğinizi fark ettiniz mi?
15 Nisan 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı becerileriniz gelişkin. Kabiliyetlerinize ve talihinize güvendiğiniz gelişmeler olası. Motivasyonunuzu yüksek tutmanız önemli. Ego çatışmalarından kaçının, olaylar hızlı ilerliyor ani gelişmeler olası.
Reklamı Kapat