Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin size sürekli emir verir gibi konuşması sizi çok rahatsız ediyor ve ilişkiyi bitirmek aklınızdan geçmiyor değil. Sevgilinizle konuşun ve bu durumu bir çözüm bulun yoksa çok yıpranacaksınız.
15 Nisan 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde alttan almayı bilmiyorsunuz ve sürekli birileriyle tartışıyorsunuz. Bu özelliğiniz ile işyerinizde bazen çekilmez bir insan haline geliyorsunuz.
15 Nisan 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Çok savurgan bir yapınız var ve para harcamayı çok seviyorsunuz. Özellikle hafta sonları cebinizi boşaltmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Biraz tutumlu olmayı öğrenmelisiniz.
15 Nisan 2019

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazen çok sorumsuz davranışlar sergileyebiliyor ve çevrenizdeki insanların olumsuz tepkileriyle karşılaşabiliyorsunuz. Buna biraz dikkat etmelisiniz.
15 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizdeki bazı başarıların abartı olduğu şeklindeki yargılarınız, size bu tespitlerde yalnızlıklar yaşatabilir. Bunları doğru zamanlamalarla tartışmaya açmanızda yarar olacak. Objektif ve kararlı özelliğinizle bugünlerde çok zor bir durumun üstesinden geleceksiniz. Bir yakınınızın iş sorunuyla ilgili iyi haberleriniz var. Buna sevineceksiniz.
15 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün büyük bir kısmında Ay, 04:38-13:13 arası boşlukta ilerliyor. 13:13'te hareketini Başak burcundu sürdürmeye başlıyor. Maddi konularınız bugün gündeme gelebilir. Borçlarınızı ödemek, yapılandırmak adına harekete geçebilirsiniz. Ay-Uranüs arasındaki güzel etkilerle maddi konuda attığınız adımlar sonuç verebilir. Geceye doğru ilerlerken Venüs'ün Jüpiter ile olan gergin açısını aktifleştirmesiyle, maddi değeri olan varlıklarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Küçük unutkanlıklar maddi kayıplar yaşamınıza neden olabilir.
15 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Detaylardan uzaklaşıyorsun!Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Bugün kendini hemen her konuyu daha çok irdelerken bulabilirsin. Bu durum seni mutsuz etsin istemiyorsan sana tavsiyem bu kadar detaya inmemen ve konulara daha genel olarak yaklaşman. Ofis ortamında ufak gerginlikler yaşayabilirsin, diyaloglara karışmamaya çalışmalısın. Kendi işini kurmak istiyorsan, piyasa araştırmasını çok iyi yapman gerektiğini anlayabilirsin. Öğreneceğin detaylarla işlerin beklediğin kadar kolay olmadığını anlayacaksın. Evli ya da ilişkisi olan bir Kova burcuysan, değer verdiğin kişinin kariyeriyle ilgili değişimle taşınma kararı alabilirsiniz. İlişkin yoksa katılacağın programda tanışacağın kişiyle büyük bir aşk yaşayabilirsin. Tüm bunlarla birlikte elektronik aletlerin gün içerisinde bozulabilir.
15 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklenmedik olaylar veya kişilerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Fevri davranışlardan uzak durmalı ve olaylara empati ile yaklaşmalısınız.
15 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinize ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Birlikte yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konularda yeni fikirler gündeme gelebilir. Zevk aldığınız konularla ilgili masraflarınızda artış yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz konulara yönleneceğiniz zamanlar olacaktır. Akşam saatlerinde parasal konular gündeme gelebilir.
15 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yalan söylemiyor olsanız dahi gerçeği ustaca çarptırabilmek gibi bir yeteceğinizi kullanacaksınız. Özellikle ikili ilişkilere dikkat.
15 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.
15 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; farkındalığının yüksek olduğu sabah saatlerinde stratejik davranman ve değişik çözümler üretmen mümkün. Kazanımların açısından destekleniyor olsan da yorgun düşen bedenin sinir sistemini zayıflatabilir ve yüksek çıkan sesin çevrendekilerce yanlış anlaşılabilir.
15 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden sıkıldınız. Kovaların yine değişim zamanı geldi. Tebdili mekânda ferahlık vardır. Uzaklaşmaya çalışın. Seyahat edin. Yeni yerler görün. Yeni bir şeyler öğrenin. En önemlisi özgüveninizi yeniden kazanmak için aşka yer açın. Mantığınızın duygularınızı bastırmasına izin vermeyin. Duvarlar içinizde…
15 Nisan 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde mesafenin önem kazandığı bir gündesiniz. Dengeyi koruyarak sosyalleşmek önemli. Gün boyu ilgi alanınıza giren konularla meşgul olup öğrenme merakınızı tatmin edebilirsiniz.
Reklamı Kapat