Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Farklı çevrelerde bulunmak zorunda oluşunuz yakınlığınızı olumsuz etkiliyor. Bugün küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ondan hızla uzaklaştığınızı hissediyor, biraz karamsarca düşünüyorsunuz.
15 Nisan 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak, bazen çalışma yaşamınızı zorlaştırabiliyor. Duygularınızdan bağımsız davranamadığınız için sık, sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.
15 Nisan 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Küçük birikiminizin verdiği güvensizlik, tasarruf konularında attığınız adımları hızlandırmanıza neden olabilir. Bugün büyük bir alış veriş planı yapabilirsiniz.
15 Nisan 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Maddi koşullar, kendinizle ilgili bazı niyetlerinizi erteletebilir.
15 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki bazı gizlenmiş duyguları açığa çıkartabileceğiniz bir gün. Çevrenizdekiler sizi anlamakta, size ulaşmakta zorlanabilirler. Yüreğinizdeki karmaşayı geri planda tutmanız gerekecek. Uzaktan tanıdığınız birisinin, sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Bu kişiyle yakın bir gelecekte bir iş ilişkisi kurmanız mümkün görünüyor.
15 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugüne başlarken Ay 04:38-13:13 arası boşlukta hareketine devam edecek. Ay 13:13 olduğunda Başak burcuna geçiyor. Seyahat planları yapabileceğiniz bir gündesiniz. Uzun vadeli tatil planları için harekete geçebilirsiniz. Ay-Uranüs güzel etkisiyle akademik hayatınızda beklentinizden güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gündüz saatlerinde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Venüs-Jüpiter sert etkilerinin yaşanacağı gece saatlerinde söyledikleriniz kalp kırabilir. İletişim kurarken daha özenli olmanız gerekebilir.
15 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatı akışına bırakıyorsun!Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Önemli işlerini öğle sonuna planlayabilirsin. Bugün, özellikle iş arkadaşlarınla paylaşımların artacak ve kendini daha iyi ifade edebileceksin. Kendi işini yapan bir Oğlak burcuysan, kredi, sigorta, fatura gibi ödemelerle uğraşabilirsin. Son günlerde yaşadığın bazı olayları belki de gereğinden fazla büyütmüş olabilirsin. Evli bir Oğlak burcuysan, eşinin yapacağı sürprize çok sevineceksin. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, artık hayatımda aşk olsun, diyebilirsin. Akşam saatlerinde kendine vakit ayırarak, kişisel bakımınla ilgilenebilirsin. Bazen her şeyden uzaklaşmak, dış dünyanın akışını uzaktan seyretmek iyi gelir. Hayatı biraz daha akışına bırakacaksın.
15 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi harcamalarınız konusunda temkinli olmalı ve tercihen bir ödeme planına sadık kalmalısınız. Gözlem yeteneğiniz sayesinde bazı fırsatları yakalayabilirsiniz, bu konuda gözlerinizi dört açın.
15 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratacak olaylardan sakınmanızda fayda var. Finansal konularla ilgili yeni fikirler üretebilirsiniz. İlişkilerinizde ani tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz. Ani kopmalar yaşanabilir. Akşam saatlerinde harcamalarınıza dikkat edin. Zevk aldığınız konularla ilgili masraflarınız artabilir.
15 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili kusurları görmezden gelmek mutluluğunuzun anahtarı olacak. Partnerinizi olduğu gibi kabul etmeniz, yüksek uyum getirecek.
15 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
15 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; finansal koşullarını zorlayacak birtakım isteklerinin peşinden gidebilir, harcamaların konusunda dikkatsiz davranabilirsin. Uzun yolculuklar, akademik kariyer, mahkeme ve medyayla ilgili konularda başarılı olabileceğin girişimlerde bulunabilir, tecrübeli insanların fikirlerini alabilirsin.
15 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya yine iddialı kararlar ile başlıyorsunuz. Her haftaya yeni bir başlangıç, her haftaya yeni kurallar. Sınır çizmekten çok hoşlanıyorsunuz. Bu kadar sınırı aşıp birinin size ulaşmasını da beklemiyorsunuz o zaman. Çevrenizde güzel değişimler olacaktır.
15 Nisan 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde tabiatınızın dışında hayalperest tutumlar sergileyebilir, riskli yatırımlara yönelebilirsiniz. Başkalarının tatmin olduğu faaliyetler size yetmeyebilir. Öze dönüp olayları çok yönlü değerlendirin.
Reklamı Kapat