Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin size bağlılığı, hayatınızı keyifli hale sokmaya devam edecek. İlişkinizin sağlığı açısından, geleneksel öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda yarar var. Bugünlerde baş başa bir yolculuk görünüyor.
15 Nisan 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Başarılısınız ve bu başarınızı herkes takdir ediyor. Özel olarak titiz ve düzenli olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz agresif yaklaşmanıza neden olabilir.
15 Nisan 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Para durumunuz her zamanki gibi. Ama son zamanlarda artan darlıktan, size her zaman destek olabilecek yakınlarınızın desteğiyle kurtulacaksınız.
15 Nisan 2019

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Belirlenmiş kazanımlarla katıldığınız bir oluşumda, yeni kazanç saptamaları karşılıklı sıkıntılar yaratabilir. Bunu gerektiren yeni koşulları kabullenmekte biraz zorlanacaksınız.
15 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok zamanki gibi, hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gidebilirsiniz. Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulacaksınız. Çevrenizdekilerin işlerini kolaylaştıracak şekilde çabalarınız, ilgi görecek. Çok merak ettiğiniz bir konu, bugün aydınlığa kavuşacak gibi. Ama öğreneceğiniz bazı şeyler, sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
15 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugünün başında 04:38-13:13 arası boşlukta ilerliyor. Bu zaman dilimi sonrasında da Başak burcuna geçiyor. Günün genelinde önceki günlere göre daha düşük enerjili hissedebilirsiniz. Sağlığınız ön planda olabilir. Ay-Uranüs arasındaki pozitif etkiyle geçmişinizde kalan bir konuyla ilgili sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Saatler geceye ilerlerken Venüs de Jüpiter ile zorlu açısını aktifleştiriyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçebilirsiniz. Şanssızlıklar yaşayabilirsiniz.
15 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerine odaklanıyorsun!Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. İçsel huzurunu koruduğun sürece başarının da geleceğine inanıyorsun. Bu düşüncen, işlerine daha sıkı sarılmanı sağlayacak. Diğer yandan çalışma ortamındaki gruplaşmalardan rahatsızlık duyacağın bir gün. Buna rağmen kendini rahatça ifade edebileceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Terazi burcuysan, ilişkinde kıskançlığın dozunu aşabilirsin. Ne kadar yanlış olduğunu bilsen de bir türlü önüne geçemiyorsun. Duygularınla aklın arasında gidip gelmelerin seni hataya sürükleyebilir. Hayatı, kendini ve ilişkini bu kadar zorlaştırmanın ne anlamı var, bir düşün derim. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, katılacağın davette hayatının aşkıyla tanışabilirsin. Yoğun geçen günler uykusuzluğa neden olabilir. Dikkat etmende fayda var.
15 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün daha fazla sosyal aktiviteler ya da yeni bir hobi ile ilgilenerek geçirebilirsiniz. Bu tercihiniz hem gelişmenizi hem de ruhunuzu dinlendirecektir.
15 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Bu konuda planlar yapıp, harcamalarda bulunabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. İşten gelen destekler sayesinde kendi zevk aldığınız konulara zaman ayırabileceksiniz. Akşam saatlerinde masraflarınızda artış olabilir.
15 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sadece partner açısından değil, küslüklerin biteceği güzelliklerin geleceği ve anlayışın hep daim olduğu zamanların temelinin atılacağı uygun bir gün.
15 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.
15 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ortaklı bir iş kurmak için idealist ve yapıcı fikirlere sahip olduğun olumlu bir dönemdesin. İlişkilerin üzerine düşünmeni gerektiren ve seni harekete geçiren gelişmeler yaşayabilirsin. Bir tarafın duygularını tüm derinliğiyle göstermek isterken, diğer yanın ufak tefek detaylarla boğulabilir.
15 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş haritalarınızın uzun süreli ilişkiler bölümünü aydınlatıyor olduğuna göre, uzun süreli birlikteliklerde gizli kalmış konular aydınlanıyor demektir. Kısa süreli ilişkilerde ise durum tam tersi. Her iki taraf da birbirini anlamamakta ısrarcı. Siz zaten son derece kararlı ve ısrarcısınız. Buzlar biraz zor eriyecek gibi.
15 Nisan 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İlgi alanınıza giren konuları paylaşmak ve sosyal çevrede aktif olmak için koşullar uygun. Kararlarda ve ifadede netlik önemli. Değer çatışmasından kaçınmak, riskli yatırımlardan uzak durmak faydalı olur.
Reklamı Kapat