Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aranızda geçmiş olan bir tartışma, mantıksızlığınız yüzünden büyümüş. Gerçekçi olmayan davranışlarınız sevgilinizin tahammül sınırlarını biraz zorluyor. Sizin olgulaşmanızı istiyor.
15 Nisan 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş yerinizde daha aktif olmanız gerekebilir. Eski kağıtları gözden geçirmeniz gerekecek bir işle uğraşmanız olası. Zihninizi daha dinç tutmanız gerekebilir. Özellikle bugünlerde buna çok ihtiyacınız olacak.
15 Nisan 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Bir yerden gelmesini beklediğiniz paraya bayağı bel bağlamışsınız. Bu paranın gecikmesi moralinizi bozduğu gibi, bu paraya bağlı bazı işleri ertelemenizi gerektirebilir.
15 Nisan 2019

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevgilinizle ya da bir yakınınızla bir konuda aynı hevesi paylaşmamanız tatsızlıklara yol açabilir. Fikirlerinizi söylemekten çekinmeyin.
15 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca akşam saatlerinde yapacağınız önemli bir görüşmeye hazırlanacaksınız. Görüşme umduğunuzdan daha iyi geçebilir ve yeni öneriler alabilirsiniz. Bazı değişikliklere hazırlıklı olmanızda yarar var. Bazı konuları gereğinden fazla abartıyorsunuz. Bugün bu konuda alacağınız uyarıların haklılığı, haksızlığı konusunda iyi düşünmelisiniz.
15 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, günün ilk zamanlarında 04:38-13:13 arası boşlukta ilerliyor. Devamında Başak burcuna geçen Ay, kariyerinize odaklanacağınız bir günde olacağınızı gösteriyor. Ay'ın Uranüs ile yaptığı olumlu görünüm sürpriz bir iş teklifiyle karşılaşmanızı sağlayabilir. Venüs, gece saatlerinde Jüpiter ile zorlu görünümünü aktifleştiriyor. Aile içinde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca evinizin içinde de şanssız durumlarla karşılaşabilirsiniz.
15 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatı ve kendini sorguluyorsun!Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Bugün, güne kendini ve hayatı sorgulayarak uyanabilirsin. Özellikle etrafındaki birçok kişinin duyarsızlığı gelecek adına kaygı duymana neden olabilir. Mecburiyetten çalışma hayatına ara vermiş bir Yay burcuysan, rutinliğin sana göre olmadığını anlayacaksın. Bu durum yeniden iş arayışına girmeni sağlayacak. İlişkisi olmayan bir Yay burcuysan, katılacağın toplantı ya da davette tanışacağın kişiyle yeni bir aşka yelken açabilirsin. Gün içerisinde uzun zamandır görüşmediğin bir yakınınla program yapabilirsin. Keyifli ve verimli vakit geçirmek sana iyi gelecek. Akşamüzeri bir araya geleceğin aile bireyleri ile keyifli saatler geçirebilirsin. Özellikle senden yaşça büyük figürlerin yaptığı espriler ortamı daha da eğlenceli hale getirecek.
15 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimde yoğunluğun artacağı ve beklenmedik karşılaşmaların yaşanabileceği bir gün olabilir. Sürprizlere açık olmalısınız.
15 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni şeyler öğrenmek için uygun bir gündesiniz. Kendinizi ifade edebilmek için yeni fikirler bulabilirsiniz. Yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Düşüncelerinizi etrafınızdaki insanlarla paylaşmak için heyecan duyuyor olabilirsiniz. Akşam saatlerinde harcamalarda artış olabilir.
15 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizinle aynı şehir ya da aynı ülkeden olmayan kişilerle yolunuz kesişebilir, farklı kültürler tanıyıp yeni bilgiler edinmenin keyfini sürebilirsiniz. Keyfiniz artabilir.
15 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.
15 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kendine olan güvenin ve vizyonerliğin gün içinde oluşan koşulları kontrol altına almana yardımcı olabilir. Sosyal içerikli konular ve yakınlarınla yaptığın organizasyonlarla hayatını renklendirebilirsin. Günün ilerleyen zamanlarında duygusallıktan uzak durabilir, kusursuzluk peşinde olabilirsin.
15 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir şeyler hissettiğiniz insanla ilgili güzel haberler alarak haftaya başlıyorsunuz. Yeni ve hızlı gelişen ilişkilere, arkadaşlarınızın tanıştırdığı insanlarla aranızda bir şeyler olmasına hazırlıklı olun. Bakımlı gezin. Kendinizi bırakmayın. Bahar geliyor. Siz de ruhunuzun çiçeklerini bahara göre ayarlayın.
15 Nisan 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun vadede önemli getirisi olan işlerin ön hazırlığı ile meşgul olabilirsiniz. Suni kavgalardan, sizi aşağı çeken dedikodulardan uzak durun. Önemli, yetenekleri öne çıkaran gelişmeler olası.
Reklamı Kapat