Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Nisan 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızda olumsuz ve sizi huzursuz edici gelişmeler karşınıza çıkabilir. Yapınıza uygun düşmemekle birlikte duygularınızdan emin olamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz.
15 Nisan 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Enerjinizi idealist çalışmalarınıza yönlendirmek isteyebileceğiniz bir gün. Fikirlerinizi uygulayabileceğiniz projeler için teklif sizi mutlu edebilir. Yoğun bir temponun öncesinde olduğunuz söylenebilir.
15 Nisan 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Parasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz bugün, dostlarınızdan yardım görebilirsiniz.
15 Nisan 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Biraz yorulabilir ve ani gelişmeler karşısında bocalayabilirsiniz ama yakın çevrenizden destek alabileceksiniz.
15 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak. Sizi de geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir, geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona, bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir.
15 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay günün başında saat 04:38-13:13 arası boşlukta hareket ediyor. 13:13'te ise Başak burcuna giriş yapıyor. İletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir günde olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da çaba göstermeniz gereken süreçler yaşayabilirsiniz. Ay-Uranüs arasındaki güzel etkiyle sürpriz bir haber alabilirsiniz. Geceye geldiğimizde ise Venüs-Jüpiter uyumsuz açısı sebebiyle duygularınızı abartılı olarak ifade ettiğinizde ters tepkiler alabilirsiniz. Sakin olmanız en iyi seçenektir.
15 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayallerine adım adım yaklaşıyorsun!Ay, öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Geleceğe dair beklentilerin yeni tanışacağın çevre sayesinde yeniden şekilleniyor. Hayallerine adım adım yaklaştığını bilmen heyecanlandıracak. Kendi işini yapıyorsan, iptal edilen toplantılar ve buluşmalar olabilir. Gün içerisinde hoşlanmadığın insanlarla bir araya gelmek zorunda kalabilirsin. Kendini biraz gerilmiş hissetsen de daha olgun hareket edeceksin. Eğer ilişkisi olan biriysen, ilişkinde ileriye dönük, ciddi bir atım atabilirsin. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, arkadaş olarak gördüğün kişinin senden hoşlandığını öğrenebilirsin. Bu durum karşısında bir süre sessizliğini koruyacaksın. Sanatla ilgileniyorsan, yurtdışında gerçekleşen festivalden davet alabilirsin. Bu durum seni epey motive edecek.
15 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı gizli konuların gün yüzüne çıkması sizi şaşırtabilir. Bu durum karşısında güçlü bir tavır içinde olmanız sağlıklı sonuca ulaşmak adına doğru yol olacaktır.
15 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda maddi yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Yeni düşünceler geliştirebilir ve maddi kaynaklarınız için yeni planlar yapabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız desteklerle daha kolay ilerleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde masraflarınızda artış olabilir.
15 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalbinizden geçenlerin olabileceği sihirli bir gün sizi bekliyor olacak bu sebepten özellikle sabah saatlerinde moral durumunuzu hızlıca düzeltmeye niyet edin.
15 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.
15 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kariyerinde desteklendiğin ve becerilerinin takdir gördüğü bir haftaya başlıyorsun. Elindeki işleri kolaylıkla sonuçlandırabilir, yakınlarına olumlu eleştirilerde de bulanabilirsin. Partnerinle planlayabileceğin kısa bir seyahat, moral ve motivasyonunu tazeleyecektir.
15 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç burcu haftaya tempolu ve kararlı bir başlangıç yapıyorsunuz. Birçok Yengeç burcu bugünlerde diyete başlayabilirler. Adım adım yapmak istedikleriniz konusunda irade kazanıyorsunuz. Özellikle kariyer hayatınız konusunda yeniden bir aksiyon alacaksınız. Bir süredir durgun olan hayatınız değişecek.
15 Nisan 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu seçici davranıp , sizi eleştirileriyle yorabilecek insanlara karşı temkinli olun. Gün içinde finansal konularda sevindirici haberler, işbirliği gerektiren konularda ise gelişmeler olası.
Reklamı Kapat