Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mayıs 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Günün ilk saatlerinde eşinizle aranızda çıkabilecek sorunları erteleme imkanınız yoksa, akıllıca davranmaktan başka çare kalmıyor. Fazlasıyla olgun ve sorumlu bir tutum göstermeniz gereken bir gün.
16 Mayıs 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yerinde birlikte çalıştığınız insanların kıskanç tutumlarına karşı kendinizi korumanız gerekiyor. Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin. Enerjinizi bireysel çalışmalarınıza yönlendirmeniz doğru olacaktır.
16 Mayıs 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

İşbirliği ve ortaklıklarınız konusunda olumlu tutumlar içinde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Ortağınızla birbirinize yakın olabilir önemli anlaşmalarda karar birliğine varabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Keyfiniz yerinde olmakla birlikte bazı huzursuzluklar özellikle iş yaşamında belirebilir. Daha sebatkâr olmalısınız.
16 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz. Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını ilerde kavrayacaksınız. Şimdi ilgisiz görünmenizin bazı takıntılarınızla alakası var.
16 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler 16 Mayıs saat:07:55-27 Haziran saat:00:04 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Aile içinde özellikle birbirinizin özgürlüğüne, fikirlerine, hedeflerine saygılı olmanız gerekir. Eş veya anne-baba fark etmez. Bu dönemde kimsenin kimseyi denetlemeye, baskı altına almaya hakkı yoktur. Zaten böyle bir şeye de izin vermezsiniz. Partnerle aynı ortamda yaşama fikri sürecin hoş yansımaları arasındadır. Fakat belirttiğim gibi, bireysel hedefler ve kararlar her iki taraf için de kendine dönük şekilde düzenlenmelidir. Arkadaşça birbirinize yanaşmanızda fayda vardır. Saat 10:04 Mars-Uranüs görünümü, Ağustos ve Eylül ayında olmak üzere iki kez tekrarlanacak. Bugün ilki gerçekleşiyor. Aile içinde birlik ve beraberliğin zaman zaman bozulması, özgür hareket etmek nedeniyle sorunlar yaşanması mümkündür. Aile tümüyle başka bir yere taşınabilir veya aileden biri evden ayrılmayı düşünebilir. Evlenme veya boşanma gibi konular gündeme gelebilir. Kısıtlanmaya gelemeyiz. Bazen bir gecikme veya anlaşmazlık nedeniyle sorunlar yaşanabilir. Bunların bilinçli bir şekilde ele alınması şarttır. Anne veya babayla anlaşmazlık veya eş ile sorunların aile içinde mutlaka elbirliğiyle ele alınması gerekiyor. Eğer aile içinde bir problem yoksa, bu görünüm bir yenilik veya değişiklik için verilen mücadelenin, planlamanın göstergesidir. Zamanla yerine oturacaktır.
16 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kariyerinde olumlu gelişmeler olabilir. Uzun zamandır beklediğin teklif sana ödül gibi gelecek.
16 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız haberlerden etkilenmeniz mümkün. Akrabalarınızın sorunları ve arkadaşlarınızla aranızda çıkan anlaşmazlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ancak, Kendinizi çabuk toparlayacak ve olayların üzerinde fazla durmayacaksınız. Son derece ilginç teklifler alabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal kazanımlarınızı arttırmak amacıyla başladığınız girişimler olumlu yönde sonuç verecektir. Aynı zamanda ortağınız ile beraber yürüttüğünüz işlerde de başarıyı yakalamanız söz konusudur. Bunun yanında başka yerlerden gelecek teklifleri de değerlendirmeniz gerekebilir.
16 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Uğraştığınız işleriniz gündeminizde olacaktır. Tutkuyla, öz veriyle çalışabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza, fazla müdahale edebilirsiniz. Bu çabanız yanlış anlaşılabilir. Israrcı olmamakta fayda vardır. İlgilendiğiniz konularda kişisel gelişim eğitimleri alabilir, seminerlere katılabilirsiniz. İletişim konularında dikkatli olunmalıdır.
16 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, Ruhsal olarak yaşadığınız çelişkilerinizden kurtulacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Şikayetlerinizi başarı ve mutluluğa döndürebileceğiniz özel enerjilerle karşı karşıyasınız özellikle iş hayatınızda finansal konularda önemli gelirler kazanabilir işinizi engellemelere rağmen istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz yeter ki isteyin ve çok çalışmaktan şikayet etmeden ilerleyin.
16 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün. Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz. Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün öğle saatlerinde meydana gelen yeni ayla birlikte ilişkiler alanında yeni bir sürece ilerliyorsunuz, yeni bir ilişki modeli, süreci söz konusu olabilir. Bu alana ilerleyen Uranüs ise karşınıza birbirinden ilginç ve sıradışı kişileri çıkarabilir.
16 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım’a kadar Kova burcuna yerleşen Mars, evde büyük bir hareketlenmeye neden olur. Herkes birbirini zekasıyla eleştirmekten hoşnut olur. Herkesin kişilik haklarına özen göstermek isteyebilirsiniz. Zayıfın yanında yer almayı tercih edebilirsiniz. Evdeki elektronik eşyaları değiştirmek bu dönme için uygun olacaktır.
16 Mayıs 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi ailenize ve ev konularına harcayacaksınız. Ailenizdeki insanlarla sürtüşmelere hazırlıklı olmalısınız. Aile ortamlarınızda kazalara, tartışmalara ve sorunlara açıksınız.
Reklamı Kapat