Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mayıs 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Sıkıntı dolu ikilemler, zor tercihler bugünlerde yaşamınızı doldurabilir. Geçen zaman zararınıza çalışıyor. Son zamanlardaki yürek titreşimlerinizi kontrol altına almaya çalışın.
16 Mayıs 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Destek arayan üretkenliğiniz, belli bir süre daha hareketsiz kalabilir. Kafanızda tam netleştiremediğiniz ilişkiler, taraf olmanızın istendiği durumlarda çekingen kalmanıza yol açacak.
16 Mayıs 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Çeşitli konularda görüş birliği içinde olduğunuz insanlarla para işlerindeki tezatlığınız, sizi fazla şaşırtıyor. Yakında ikili bir görüşmede sıkı pazarlıklarınız olabilir. Yeterince hazırlıklı olmalısınız.
16 Mayıs 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu sıralar meydana gelebilecek tesadüflerde kafanızı karıştıracak sıklıklar söz konusu. Önyargılı yaklaşmama eğiliminiz, sizi fazla iyi niyetli yorumlara sokabilir.
16 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızla alakalı kaygılarınız yerinde olabilir. Bu konuda bir an önce kendinizi rahatlatmalısınız. Çok sorunlu bir yakınınızın problemleri, bu yakında size kadar ulaşacak. Tastamam güven duyacağınız bir dostluğa ihtiyacınız var. Bir arkadaşınızın favorisi olmayı başarmak zorundasınız. İnsanlarla yarı güvenli ilişkiler sürdürmeniz size gizli bir yapayalnızlık yaşatıyor.
16 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar 16 Mayıs saat:07:55-27 Haziran saat:00:04 tarihleri arasında Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Farklı ve genelde kurallara uymayan tarzda ilişkiler yaşanır. Böyle bir hayatınıza girebilir veya siz özgür hareket etmeyi tercih edersiniz. Kolayca aşık olan partner, ilişkinin sorumluluğu yüklenmek istemeyebilir. Bazen oldukça ateşli davranır bazen de varlığı ve yokluğu belli değildir. Keyifli zamanlar geçirilir. Ancak bu evliliğe veya uzun süreli beraberliğe dönüşmez. Uzun süredir birlikte olanlar dahi partnerinin sıra dışı davrandığını hissedebilir. İlişkisinde problem yaşayan Aslanlar, bu dönemde partnerin kendisini biraz daha fazla öne almak istediğini görecektir. Kişi problemleri kaldıramayacağına dair sinyaller verebilir, bu da Aslanlar için yorucu olabilir. Saat 10:04 Mars-Uranüs görünümü, Ağustos ve Eylül ayında olmak üzere iki kez tekrarlanacak. Bugün ilki gerçekleşiyor. Değişim iş hayatı ve toplumsal yaşamda bundan sonraki dönemde bir hayli etkili olacak. Bugünlerde ilişkinizi tekrar gözden geçirip, bu değişime nasıl ayak uydurmanız gerektiğini tespit etmelisiniz. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, problem daha çok büyür. Eş kendine göre hareket edebilir. Burada önemli olan sizin kendinizi geliştirmeniz, yeteneklerinize göre bir iş tercihinde bulunmanızdır. Sizin iş hayatınız, kariyeriniz, toplumsal konumunuz ilişkinin de geleceği açısından önemli olacaktır. Birbirinize baskıda bulunmak, kaba davranmak, inatçı olmak, aceleci kararlar vermek yanlış olur. Önemli olan çıkış yolunu birlikte bulabilmektir. Her iki konuda da hayat sizi test ediyor. Yeni çözüm yolları bulmaya çağırıyor.
16 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İkna becerini kullanarak, birçok isteğinin gerçekleşmesini sağlayabilirsin. Mücadele etmek kolay olacak.
16 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Zaman zaman karşılaştığınız durumlar kafanızı karıştırsa bile pek fazla önemsemeyeceksiniz. Bugün alacağınız bir haber sizi mutlu edecek. Hızlı kararlar alabilir, önceki kararlarınızı değiştirebilirsiniz. Harekete geçmek için acele etmeyin. İletişim araçları ve faturalarla ilgili sorunlar çıkabilir.
16 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı zamanlarda içine kapalı ruh halinizden kurtulmak için sosyal çevre bağlantılarınızı daha fazla güçlendirmeniz gerekebilir. Her ne kadar yalnızlık sizi mutlu ediyor olsa da dostlukların da bu hayattan önemli yer edindiğini unutmamalısınız. Özel yaşamınızda ise bazı kararlar vermeniz gereken durumlar oluşabilir.
16 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim konusunda, hareketli bir gündesiniz. Düşüncelerinizde sabit olabilirsiniz. Ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Etkili konuşmalarınızla, takip ettiğiniz işleri sonuçlandırabilirsiniz. Bir projeyi, bir olayı yönetebilirsiniz. Sosyal ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Organizasyonlar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilgilenebilirsiniz.
16 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, İş hayatınızda kalıcı işler yapacağınız anlaşmalara imza atabilirsiniz finansal gelirlerinizde yaşanacak rahatlamalarla borçlarınızı kapatarak yeni yatırımlar yapmanıza ve sürekli gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler yada işbirlikleri yapmanızı sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise sakinliğiniz dinlemeyi bilerek hareket etmeniz sizlere çok şey kazandıracaktır.
16 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor.
16 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Akşama doğru burç değiştiren Uranüs ise 7 yıl kadar sürecek bir değişim sürecini başlatarak kariyerinizde değişim rüzgarları estiriyor.
16 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım’a kadar Kova burcuna yerleşen Mars, ikili ilişkilerinizde sert bir döneme işaret edecek. Partner ilişkilerinde tartışmalara, anlaşmazlıklara açık bir dönemden geçeceksiniz. Sessiz kalmak karşınızdakilerin tecrübesizliğini sağduyuyla yönetmek size düşer. Bu şekilde davranmayı başarmak ileride size çok destek verir.
16 Mayıs 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizin hayatındaki mücadeleler artarken, siz de kendinizi bu koşturmaların içinde bulabilirsiniz. Aile ortamlarınızda sevdiğiniz insanla ters durumlar içine girmemeye çalışın.
Reklamı Kapat